Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Balandžio » 14

3 neištikimiausi Zodiako ženklai

3 neištikimiausi Zodiako ženklai

Neištikimybė visada yra pasirinkimas.

Sudėtingame kosmoso šokyje kiekvienas Zodiako ženklas į santykius įneša savo unikalią energiją. Šiandien kalbėsime apie neištikimybę....

Žinoma, vien Zodiako ženklas nepadaro mūsų neištikimais ar netampa neištikimybės pasiteisinimu. Neištikimybė visada yra pasirinkimas.

Avinas

Deja, Avinų aistra dažnai neapsiriboja formaliais santykiais. Avinai yra karšti, karingi ir visiškai įsitikinę, kad lovoje jie yra unikalūs!

Aistringa šio Zodiako ženklo atstovų pusė kartais kelia pavojų santykiams, nes Avinas mėgsta užkariauti. Jam patinka viskas, kas nauja, pirmojo gundymo jaudulys, nežabota aistra, kurią - esą - galima patirti tik su naujais partneriais. Būtent todėl Avinas patenka į pagrindinį apgavikų sąrašą.

Kaip pasiekti, kad Avinas būtų ištikimas? Jūs negalite. Tik jis pats turi pripažinti, kad vaikiškas naujų (lovos) žaisliukų troškimas gali baigtis blogai, arba susimąstyti, ar tikrai verta rizikuoti santykiais dėl trumpalaikių nuotykių.

Žuvys

Žuvys dažnai apgaudinėja reaguodamos į išblėsusį romaną. Šiam Zodiako ženklui būdingas jautrumas ir intuityvumas. Vandens ženklas dažnai atsiduria jausmų konflikte: viena vertus, Žuvys pasižymi introvertiška prigimtimi, kuri vertina ilgalaikių santykių saugumą.

Kita vertus, sutikusios tinkamą žmogų, Žuvys gali pademonstruoti netikėtą aistringą energiją. Tuomet į programą įtraukiami seksualiniai nuotykiai. Namuose laukiantis partneris pamirštamas.

Žuvys apgaudinėja, ypač kai jų santykius palieka pirminė romantika ir aistra. Jos nesuvokia, kad joms tenka dalytis atsakomybe už ugnies palaikymą, kartu neįvertindamos savo gebėjimo aktyviai formuoti santykius.

Vandenis

Vandeniai yra nuostabūs, aistringi meilužiai. Deja, šie Zodiako ženklai yra labiausiai linkę į neištikimybę.

Vandenio zodiako ženklas yra neįtikėtinai laisvos dvasios ir labai vertina savo nepriklausomybę. Oro ženklas dažnai apgaudinėja, nes nori įrodyti tiek sau, tiek partneriui, kad yra "laisvi".

Kodėl Vandenis "laisvę" prilygina verslui už naivių partnerių nugarų, pašaliniam žmogui atrodo nesuprantama.

Taip mąstantiems Vandeniams geriau nutraukti santykius, nei slapta apgaudinėti. Arba kartu su psichologu ieškoti atsakymo į klausimą, iš kur kyla šis, atrodytų, nepasotinamas nepriklausomybės poreikis ir ar įmanoma jį patenkinti sveikoje partnerystėje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2018 laikas 08:34 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Moteriški negalavimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo moteriškų ligų, receptai nuo moteriškų ligų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgy...

Skaityti daugiau

11.10.2019 laikas 07:20 Receptai Kiaušiniais ir sūriu įdarytos orkaitėje keptos bulvės (video)

Bulves nuplaukite, subadykite šakute ir dėkite į 200°C įkaitintą orkaitę. Kepkite 30 – 40 minučių. Keptuvėje ant aliejaus apkepkite smulkiai pjaustytus svogūnus ir česnakus. Bulves dėkite atgal į orkaitę ir kepkite da...

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau