Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai

19.11.2017, 10:48
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (9526)
Greitai Raudonasis gaidys užleis vietą Geltonajam šuniui – 2018-ųjų globėjui. Šis gyvūnas darys didelę įtaką žmonių gyvenimui, todėl kiekvienam verta sužinoti, kokiems nemalonumams reikės būti nusiteikusiems 2018 metais.
Sužinok daugiau ...
17.11.2017, 14:50
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (3037)
Vandenis. Tiesą sakant, gyvenime yra ir svarbesnių užsiėmimų, nei sukti sau galvą dėl to, ką prisidirbo antra pusė. O jei jau ir prisidirbo, nėra reikalo tempti gumą - Vandenė susipakuos daiktus ir keliaus toliau laimės ieškoti.
Sužinok daugiau ...
17.11.2017, 10:10
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (3626)

Smalsu pažvelgti į tavęs laukiančius 2018 metus? Nors nusikelti į ateitį ir pažvelgti, kas konkrečiai tavęs lauks, deja, neturime galimybių, galime patikinti - tai, ką perskaitysi toliau, bus tikrų tikriausia tiesa.

Sužinok daugiau ...
15.11.2017, 11:31
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (8870)

Pateikiame zodiako ženklų, kuriuos labai sunku mylėti, reitingą. Mergelė – labiausiai santarvėje su savimi ir aplinkiniais esantis zodiako ženklas. Dažniausiai jos vertina santykius analitiškai, vos ne iš valdančiosios pozicijos. Mergelės automatiškai laiko daugumą žmonių ištiestos rankos atstumu, kol neįsitikina, kad jais galima pasitikėti. Jos – ne patys lengviausi žmonės meilės reikaluose. Kad Mergelė kažką pamiltų, ji turi susilpninti savo gynybą ir atsiverti, kas jai nebūdinga. Bet vos tik ji taip padaro, parodo nuostabią savo pusę.

Sužinok daugiau ...
02.11.2017, 09:59
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (1729)
Garbinga pirmoji vieta pavyduolių reitinge atitenka Žuvų ženklo moterims. Šiukštu nevalia pamiršti, kad jos tyli, jokių scenų nekelia, nei žodžiu, nei žvilgsniu neduoda suprasti, kad pavydi. Zodiako ženklai surikiuoti pradedant mažiausiai ir baigiant labiausiai pavydui pasiduodančiu ženklu.
Sužinok daugiau ...
25.10.2017, 12:03
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (1811)

Visi trokštame ir ieškome skirtingų dalykų: vieniems tai gali būti meilė, kitiems – harmonija. Kai žinai, ko tiksliai nori, gali susitelkti į šį tikslą atmesdama nesvarbias ir nereikšmingas užduotis. Astrologija gali padėti sužinoti, kokie slapti motyvai tūno tavo asmenybėje, kokie esminiai tavo poreikiai ir kaip nutiesti kelią tavo tikslų link.

Sužinok daugiau ...
17.10.2017, 12:38
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (9194)
2018-ųjų, metų simboliu taps Geltonasis Žemės Šuo. Jis palankus Ožiaragiams, Skorpionams ir Vandeniams, nors metų pradžia šiems Zodiako ženklams bus sudėtinga. 2017 metų pabaigoje Liūtai ir Dvyniai sulauks ženklų, pasufleruosiančių, kuria kryptimi eiti. Avinai mėgausis šeimynine laime, o štai Mergelės ir Vėžiai, priešingai, rizikuoja netekti artimųjų palankumo. Liūtų ir Dvynių laukia nauji pasiekimai.
Sužinok daugiau ...
13.10.2017, 07:21
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2448)

Išgirdę penktadienio ir trylikto skaičiaus kombinaciją prietaringi žmonės nejuokais pašiurpsta. Daugelis iš jų nenori net kelti kojos iš namų ar užsiimti įprastais darbais. Astrologė Vaiva Budraitytė perspėja, kad šis tryliktas penktadienis bus tikrai sudėtingas.

Sužinok daugiau ...
10.10.2017, 14:10
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2058)
Kodėl skirtingi žmonės, atlikę tą patį veiksmą, sulaukia skirtingo rezultato? Tai priklauso nuo to, ar žmogus tam tikrą veiksmą atliko sąmoningai, ar nesuprasdamas, nežinodamas, kad elgiasi gerai ar blogai. Labiau sąmoningas žmogus, žinodamas, kad elgiasi netinkamai, tačiau vistiek rinkdamasis tam tikrą kelią, atitinkamai sulauks blogesnių rezultatų. Mūsų teisės sistemoje už iš anksto sutartą nusikaltimą baudžiama griežčiau nei už spontanišką, netyčinį nusižengimą įstatymams.
Sužinok daugiau ...
10.10.2017, 14:00
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (1752)
Šis patarimas valdovui padėjo nukreipti mąstymą teisinga linkme. Kai mes galvojame apie savo veiksmų pasekmes, elgiamės išmintingai. Todėl vertėtų galvoti ne tik apie šį, bet ir apie kitus gyvenimus. Toks mąstymas padės mums tapti geresniais. Jeigu galvoju tik apie šiandieną ir norimo rezultato laukiu tuoj pat, nesirūpindamas, kad gali kas nors nukentėti, – tai toks gyvenimas bus egoistiškas.
Sužinok daugiau ...
29.09.2017, 08:52
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2486)
„Svarbiausia, niekada nepamirškite, kad ir iš pačios blogiausios situacijos atrandama išeitis. Pavyzdžiui, jei jus paliko mylimasis ar mylimoji, dar neaišku, kuriam iš jųdviejų labiau pasisekė. Praradę regėjimą žmonės džiaugiasi, kad ne lūpas, kuriomis gali bučiuoti mylimą žmogų“, - sakė žinoma Sankt-Peterburgo (Rusija) astrologė Tatjana Volkova.
Sužinok daugiau ...
27.09.2017, 10:10
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (5560)
Vaikai - mūsų ateitis, likimas ir giminės pratęsimas. Tikriausiai ne viena mergina ar moteris iš anksto norėtų sužinoti ne tik kiek ji turės vaikų, bet ir kokios lyties jie bus. Visus rūpimus klausimus dėl palikuonių galima išsiaiškinti pagal vaikų linijas delne. Žinia, ant Merkurijaus kalvos išsidėsčiusios santuokos linijos. Ten pat ir vaikų linijos. Taigi, pagal jas visai nesunku nustatyti kada susilauksite kūdikio ar kelių vaikų. Ne tik dvynukų, bet ir anūkų.
Sužinok daugiau ...
26.09.2017, 16:14
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (5891)

Užmegzti pokalbį su žmogumi nuo frazės „Koks tavo Zodiako ženklas?“ yra labai paprasta (nors ir šiek tiek pavojinga, kad iškart susigadinsite savo įvaizdį kalbantis su žmogumi, kuris niekina astrologija). Tačiau prieš užduodami šį klausimą turėtumėte žinoti, kad iš tikrųjų Zodiako ženklai, priskiriami pagal gimimo datą, yra gerokai persislinkę danguje, todėl ir datos šiais laikais.

Sužinok daugiau ...
25.09.2017, 12:07
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (7207)
Pagal numerologijos teoriją, žmogaus gimimo mėnuo gali daug atskleisti apie jo charakter. Šis aspektas vėliau buvo pagrįstas ir moksliniais įrodymais. Oksfordo universiteto mokslininkai tvirtina, kad gimimo mėnuo gali paveikti žmogaus karjerą ir netgi požiūrį į gyvenimą. Pavyzdžiui, liepą gimę asmenys į gyvenimą žvelgia optimistiškiau, tačiau yra labiau linkę turėti regėjimo problemų.
Sužinok daugiau ...
23.09.2017, 20:27
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (8704)

Amerikos astrologijos tyrimų centro bendradarbiai ištyrė daugiau kaip 60 tūkst. žmonių, gyvenančių įvairiose pasaulio šalyse, duomenis pagal jų gimimo bei mirties datas ir Zodiako ženklus. Informacija buvo renkama iš įvairiausių šaltinių: enciklopedijų, bažnytinių knygų, net nuo paminklinių antkapių. Po to, pagal kompiuteryje įvestą programą buvo apdoroti pirmieji 5 tūkst. duomenys ir pasitvirtino, kad yra akivaizdi priklausomybė tarp žmogaus gyvenimo trukmės ir atitinkamo Zodiako ženklo. Dar praėjus kiek laiko iš kelių Amerikos universitetų sudaryta sociologijos ekspertų grupė pertikrino minėtus duomenis. Rezultatai absoliučiai atitiko ankstesnėms išvadoms.

Sužinok daugiau ...
22.09.2017, 20:43
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (4254)
Mirtis astrologijoje simbolizuoja atitinkamą žmogaus gyvenimo etapą, paženklinantį sukauptą patirtį, nepalankių situacijų įveikimą, giminės karmos atidirbimą.
Sužinok daugiau ...
22.09.2017, 12:56
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2560)
Ne vienas iš jūsų esate pastebėję, kad būnant tarp kai kurių žmonių, netikėtai apima silpnumas, rankos nusvyra, nebetenkate jėgų, nebelieka noro toliau darbuotis, net nebepajėgiate galvoti. Greičiausiai tai - energinio vampyro darbas, siurbiančio jautrių ir lengvai pažeidžiamų žmonių bioenergiją. Be to, energiniai vampyrai mėgsta konfliktuoti, kelti skandalus ne tik namuose, bet ir darbe, viešose vietose. Šio tipo žmonės patiria didžiulį namalonumą, matydami greta kenčiantį ir išgyvenantį artimąjį ar visai nepažįstamą asmenį.
Sužinok daugiau ...
22.09.2017, 10:06
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (5540)
Ko gero net ir mokslininkai negali atsakyti į klausimą, kodėl vieni išsilavinę, daug dirbantys žmonės tampa turtuoliais, o kiti tokie pat vos suduria galą su galu? Vienareikšmio atsakymo nėra. Tuo tarpu astrologai laikosi nuomonės, kad nėra visiškai nepinigingų ar tik pinigingų Zodiako ženklų. Anot jų, po bet kuriuo Zodiako ženklu gimusiam žmogui gali nusišypsoti finansinė sėkmė. Nepaisant to, vis dėlto dvylikos Zodiako ženklų požiūris į pinigus – skirtingas.
Sužinok daugiau ...
21.09.2017, 10:16
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2612)
Palyginti, ne tiek daug laiko praėjo nuo to, kai padedant visagaliui internetui, numerologijos žinios tapo prieinamos visiems. Anot žinomos Rusijoje psichologės, parapsichologės, numerologės Marinos Gubenkos, atsižvelgus į numerologiją, galima ne tik išsirinkti tinkamą sau partnerį pagal charakterį, bet ir išvengti nelaimingų santuokų. „Nerasite geresnio „rentgeno“, norėdami pažvelgti į žmogaus vidų, pamatyti jo „povandenines sroves“ ir visus jo „skeletus spintoje“, - teigė numerologė.
Sužinok daugiau ...
06.09.2017, 08:46
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2131)
Santykiai su aplinkiniais žmonėmis kartais neapsiriboja vien dialogu ir abipusiu sutarimu – pasitaiko ir konfliktų. Kaip nutraukti užsitęsusį ginčą ar susitaikyti po audringo pykčio, papasakos jūsų Zodiako ženklas.
Sužinok daugiau ...
06.09.2017, 07:59
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2454)
Ar žmogaus vardas gali nulemti gyvenimą ir turėti įtakos sėkmingai karjerai? Į šį klausimą penktadienį, spalio 24 d., „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „PasaulisX“ bandys atsakyti psichologijos mokslų daktarė Aistė Diržytė: „Ne visada vardas formuoja žmogų, tačiau vardas gali išreikšti tėvų ir artimųjų lūkesčius, vaiko gyvenimo atžvilgiu. Kai tėvai renka vaikui Ąžuolo vardą, žinoma, nori, kad jis būtų tvirtas ir gyvybingas.
Sužinok daugiau ...
06.09.2017, 07:54
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (6648)

Vienas įdomiausių būrimų – tai ateities spėjimas pagal apgamų vietą ant žmogaus kūno. Kuo apgamas didesnis, tuo ryškesnė jo simbolizuojama ypatybė. Apvalus apgamas reiškia gėrį, pailgas – sėkmę, o jeigu kampuota – gėrį ir blogį. Kuo aitresnė jo spalva, tuo ryškesnė ypatybė, kurią jis simbolizuoja.

Sužinok daugiau ...
23.08.2017, 08:59
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (6762)
Daugelis moterų trokšta sužinoti, kokia gi bus jų santuoka, kai jos ištekės. Chiromantai siūlo būsimo vedybinio gyvenimo prognozes žiūrėti ant savo delno. Žinoma, norint nustatyti smulkias detales, geriau kreiptis į specialistą (jei tiki chiromantija). Vis tik kai kurios esminius dalykus gali pasitikrinti ir pati. Iš kurios rankos burti? Dešiniarankiams tyrinėti derėtų dešinę ranką, o kairiarankiams – kairę. Vis tik ne visi chiromantai šios taisyklės laikosi. Neverta nerti į painią subtilumų ir detalių jūrą – siūlome žengti paprastesniu keliu.
Sužinok daugiau ...
22.08.2017, 13:14
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (3767)
Ženklas, po kuriuo gimėte, gali parodyti, koks maistas tinka jums labiausiai, kad kiekvieną dieną jaustumėtės energingai, tačiau ir asmeniniai pomėgiai ypač stipriai veikia jūsų mitybos racioną.
Sužinok daugiau ...
22.08.2017, 13:05
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2480)
Visiems pasitaiko šį tą nutylėti, šį tą pagražinti ar susikurti nebūtų planų. Vieni geba meluoti tobulai, kiti – kaipmat išrausta, pradeda drebėti ir per kelias minutes išsiduoda. Sužinok, kurie Zodiako ženklai išmano melavimo subtilybes, o kuriems tai neįkandamas uždavinys.
Sužinok daugiau ...
22.08.2017, 12:57
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2336)
Sakoma, kad dešinė ranka atskleidžia fizines žmogaus savybes, o kairė – psichologinės žmogaus pusės atspindys. Ji daug pasako apie asmenybės charakterį ir įsitikinimus. O ką sako žiedų simbolika?
Sužinok daugiau ...
22.08.2017, 12:51
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (2954)
Kad tai sužinotumėte, jums prireiks jūsų ir partnerio Gyvenimo kelio skaičių. Netapo aiškiau? Tada kalbėsime paprasčiau. Sudėkite savo gimimo datos skaičius (tarkime, jūs gimėte 1988 08 08) ir partnerio (1978 07 07). Abi datas sumuokite iki vienženklio skaitmens, tada gautą savo ir partnerio skaičių sudėkite. Jei gaunate dviženklį, vėl redukuokite iki vienženklio, tai ir bus jūsų partnerystės ar santykių skaitmuo.
Sužinok daugiau ...
21.08.2017, 07:07
Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai Peržiūrų (3350)
Pasak astrologų, kiekvienas Zodiako ženklas turi įgimtų magiškų gebėjimų, kurie leidžia atsiskleisti kokioje nors gyvenimo srityje geriau nei kiti.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 »