Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 30

Nauji vaistai žvynelinei gydyti

Žvynelinė (psoriazė) - lėtinė, uždegiminė, nenuspėjamos eigos, nuolat pasikartojanti odos liga, galinti pažeisti ne tik odą, bet ir nagus, sąnarius bei kitus organus. Liga neužkrečiama, todėl prisilietus prie sergančiojo nėra jokios rizikos užsikrėsti, o sirgti ja gali bet kokio amžiaus žmonės: tiek vaikai, tiek suaugę. Ji paplitusi tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų ir sergama ja visame pasaulyje. Žvyneline sergantys pacientai yra išskirtiniai tuo, kad jų liga yra visiems matoma, aplinkiniai tokio žmogaus pradeda šalintis, o jis pats - kompleksuoti, pradeda vengti žmonių, net ir pačių artimiausių šeimos narių, taip pasmerkdamas save vienatvei.

Nauji vaistai žvynelinei gydyti

Psoriazė yra nepagydoma, tačiau jei pacientas laikosi visų gydytojo nurodymų, ligą galima suvaldyti. Nėra vieno gydymo metodo, kuris tiktų visiems pacientams, tačiau geriausi rezultatai pasiekiami naudojant kompleksinį gydymą. Psoriazės gydymas skirstomas į vietinį, sisteminį, fototerapiją ir fotochemoterapiją, balneoterapiją. Paprastai ji paūmėja šaltuoju metų laiku, o atsitraukia - vasarą, kai šviečia saulė ir odą veikia ultravioletiniai spinduliai.

Ilgus metus mokslininkai manė, kad pagrindinė šios ligos priežastis yra pernelyg greitas ląstelių dauginimasis, tačiau atradus interleukiną 17A (IL-17A) suprasta, kad užburtame psoriazės rate svarbus vaidmuo tenka baltymui. Naujausias ir šiai dienai efektyviausias gydymas yra biologinė terapija. Dar kitaip ji vadinama taikinių terapija, nes paskirti vaistai veikia tik tam tikras imuninės sistemos ląsteles ir užkerta kelią uždegimo plėtimuisi. Biologinės terapijos vaistas yra IgG1/ŗ klasės monokloninis antikūnas, identiškas žmogaus antikūnui. Jis selektyviai jungiasi prie uždegiminius procesus skatinančio citokino interleukino 17A (IL 17A) ir jį neutralizuoja, taip sumažindamas ligos požymius, suteikdamas palengvėjimą ligoniams.

Be to, gydant šiais vaistais pacientams nebereikia kasdien taip preciziškai rūpintis savo oda ją tepant įvairiausias tepalais. Daugelį šis procesas sekina, o reikiamas gydymo rezultatas dažnai nebūna pasiekiamas, ypač gydant sunkių formų ligą.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.06.2020 laikas 19:45 Kodėl skauda gerklę? Gerklės skausmų malšinimas liaudiškomis priemonėmis
Gerklės skausmai - vienas dažniausių nusiskundimų. Gerklės skausmai dažniausiai būna ūmūs, o maudžiantys - retai. Dažniausia gerklės skausmų priežastis - virusinis faringitas - gerklų gleivinės uždegimas.

Skaityti daugiau

04.06.2020 laikas 18:53 Kolito priežastys ir gydymas
Kolitu vadinama uždegiminė storosios žarnos liga, kuri vystosi veikiant įvairiems vaistams, infekcijoms ar kitoms priežastims. Pagrindiniai kolito simptomai yra pilvo skausmai, meteorizmas, virškinamojo trakto sutrikimai (diarėja, vidurių užkietėjimas ar melagingas noras tuštintis)....

Skaityti daugiau

04.06.2020 laikas 17:11 Testas. Ar Jums Gresia 2-OJO Tipo Cukrinis Diabetas?

Teigiama, jog pasaulyje kas 7 sekundes nuo cukrinio diabeto ir jo komplikacijų miršta vienas žmogus. Daugumą šių žmonių būtų buvę galima išgelbėti, jei liga būtų diagnozuota anksčiau. Kaip sustabdyti cukrinio diabeto vystymąsi? AR JUMS GRESIA 2-OJO TIPO CUKRINIS DIABETAS?

...

Skaityti daugiau

04.06.2020 laikas 16:19 Šienligės gydymas vaistiniais augalais

Neverta tikėtis, kad alergiją pavyks išgydyti vien liaudies medicinos priemonėmis, tačiau palengvinti jos eigą augalai gali. Sergantiems polinoze (šienlige) naudingi tokie vaistiniai augalai, kurie malšina patinimus, skatina šlapimo išsiskyrimą ir ramina sudirgusią centrinę nervą sistemą.

...

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 21:30 Drakonai puola Teksasą?

Naktį iš gegužės 26 į gegužės 27 dieną Briano (Bryan) mieste (Teksasas) vietos gyventojai tapo liudininkais visiškai nenusakomo reiškinio – visa tai reikia pamatyti ir išgirsti:

Skaityti daugiau

03.06.2020 laikas 19:51 Kai NSO suės visas karves ir išpumpuos visą vandenį, tikėtina, kad jie užsiims žmonėmis.

Taip nutiko praėjusį sekmadienį 2020 m. gegužės 31 d. Kanadoje. Tuo metu buvo užfiksuotas retas atmosferos reiškinys, kuris visiškai nėra būdingas šiaurinei Amerikos daliai

Skaityti daugiau