Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » NSO, Ateiviai

05.01.2020, 09:55
NSO, Ateiviai

JAV naikintuvo pilotas, kurio lėktuvo vaizdo fiksavimo įranga nufilmavo garsųjį ir iki šiol nepaaiškintą „Tic tac“ NSO, pirmą kartą prakalbo apie tai, ką patyrė šio netikėto susidūrimo metu, rašo „The Independent“.

Sužinok daugiau ...
04.01.2020, 12:39
NSO, Ateiviai

Garsus ufologas Scotas Waringas nuotraukoje iš NASA archyvo aptiko netoli Žemės orbitos skriejantį nežemiškų civilizacijų erdvėlaivį. Pažymėtina, kad nuotraukoje esantis objektas yra pažymėtas, kaip palydovas.

Sužinok daugiau ...
01.01.2020, 09:28
NSO, Ateiviai
1974 metų kovo 28 dieną vienas jaunas fotografas iš Cincinačio padarė seriją „skraidančios lėkštės“ nuotraukų. 16-metis gimnazistas Robertas Šviras ėjo per miesto parką. Pakeliui padarė kelias nuotraukas su fotoaparatu Kodak X-15, apie 15 valandą išėjo į miško proskyną. Netikėtai jaunuolis išgirdo silpną, neįprastą ausiai zirzimą. Pažiūrėjęs į viršų, pamatė, kad virš medžių kabo kupolo formos sidabrinės spalvos, saulės spinduliuose blizgantis objektas.
Sužinok daugiau ...
27.12.2019, 21:47
NSO, Ateiviai

Trumpos naujienos. Ufologui Scotui Waringui pavyko Marse aptikti neįprastą simbolį. Tai jis teigia savo oficialioje svetainėje.

Sužinok daugiau ...
27.12.2019, 15:45
NSO, Ateiviai

Didžiojoje Britanijoje slapti dokumentai tapo prieinami visuomenei. Britų vyriausybė nuėmė nuo šios informacijos grifą „VS“, remiantis priimtinais įstatymo „Apie laisvą prieigą prie informacijos“ pakeitimais. Buvo išslaptinti ir „Rendlšemo bylos“ dokumentai. Tai buvo pats žinomiausias ir pats paslaptingiausias NSO stebėjimo atvejis Didžiosios Britanijos istorijoje.

Sužinok daugiau ...
19.12.2019, 21:53
NSO, Ateiviai
Tarp daugybės mumijų, kurias archeologai randa įvairiose pasaulio šalyse, kartais pasitaiko egzempliorių, kurie tiesiogiai nepriklauso žmonių rasei, nors turi humanoidinių bruožų.
Sužinok daugiau ...
15.12.2019, 16:48
NSO, Ateiviai

Žmonės neretai susiduria su anomaliniais reiškiniais, ir šie susitikimai atneša vis daugiau klausimų. Liudininkai dažniausiai susiduria su NSO – neatpažintais skraidančiais objektais, kurie kartkartėmis pasirodo įvairių šalių danguje. Šį fenomeną aistringai aiškinasi įvairios entuziastų grupės. NSO taip tyrinėjami ir valstybiniu lygiu, tačiau šių tyrimų rezultatai yra visiškai įslaptinti.

Sužinok daugiau ...
17.11.2019, 22:48
NSO, Ateiviai

Masinė isterija apėmė JAV: tūkstančiai piliečių puolė ruoštis marsiečių invazijai. Kaip išprotėję žmonės bėgo iš savo būstų ir daugelis tvirtino, kad matė agresorius. Tačiau ši plačiai išplitusi panika neturėjo nieko bendro su skraidančiomis lėkštėmis. Tai nutiko 1398 metais, likus devyneriems metams iki pranešimų apie „lėkštes“.

Sužinok daugiau ...
14.11.2019, 19:02
NSO, Ateiviai

Po kiekvieno tokio nusileidimo ant žemės paviršiaus lieka fiziniai pėdsakai, kurie paprastai būna gana stabilūs ir kelis mėnesius ar net metus galima juos objektyviai moksliškai tyrinėti. Tokie pėdsakai fiksuojami praktiškai visame pasaulyje ir vadinami “skraidančių lėkščių lizdais” (ateiviai su paranormal.lt)

Sužinok daugiau ...
05.11.2019, 22:10
NSO, Ateiviai
Gauta informacija buvo palaikyta netikra, bet dėl viso pikto nuspręsta ją patikrinti. O gal ten nusileido koks priešiškai nusiteikusios šalies desantas? Keturių karininkų grupė malūnsparniu išskrido į tą tolimą rajoną. Saugumiečiai, lydimi vietinės rajono valdžios ir vietinių gyventojų vedlių, apžiūrėjo vietą, kur, neva, nusileido kažkoks aparatas.
Sužinok daugiau ...
02.11.2019, 21:12
NSO, Ateiviai

Kai kas tvirtina, kad idėja apie povandeninės civilizacijos egzistavimą tinka tik fantastiniams romanams. Tačiau nemažai faktų verčia manyti, kad vandenynų gelmės tikrai slepia kažkokį paslaptingą, akivaizdžiai protingą gyvenimą...

Sužinok daugiau ...
25.10.2019, 11:37
NSO, Ateiviai
Kartais pasitaiko tokių keistų naujienų, kad turime sustoti ir pagalvoti apie tai, ką perskaitėme – o galiausiai skaitome ir iš naujo, nes tiesiog negalime tuo patikėti. Panašiai turėjo nutikti ir 2017 metų kovo 21 dieną, kai portalas „Mail Online“ paviešino istoriją, kurioje „NSO entuziastai teigė, jog elitiniai iliuminačių kariai numušė 12 000 metų senumo ateivių palydovą, kuris buvo skirtas žmonijos šnipinėjimui“.
Sužinok daugiau ...
18.10.2019, 11:17
NSO, Ateiviai

Kai pagalvojame apie nežemiškus sutvėrimus, Japonija tikrai nėra pirmoji šalis, kuri šauna į galvą. Tačiau mažai kas žino, kad būtent iš čia yra kilę nemažai keistų istorijų apie paslaptingus ir nepaaiškinamus lankytojus, atkeliavusius iš kitokių pasaulių.

Sužinok daugiau ...
12.10.2019, 18:37
NSO, Ateiviai
Silvies slėnio fermoje (angl. Silvies Valley Ranch), esančioje Oregono valstijos (JAV) pakraštyje, nugaišo penki galvijai – tačiau tikslios priežasties kol kas negali nurodyti niekas. NPR ir „Associated Press“ praneša, kad galvijų mirties vietoje nebuvo pastebėta jokių plėšrūnų pėdsakų, nuodų, šautinių žaizdų ir net gi kraujo žymių.
Sužinok daugiau ...
05.10.2019, 17:53
NSO, Ateiviai

Pirmą kartą NSO buvo pastebėti 1947 metais. Per 20 metų nuo to momento Amerikos danguje knibždėte knibždėjo šimtai skraidančių lėkščių; jos ūžia, sukasi debesyse, būna pačių įvairiausių didžiausių, formų ir spalvų. Kartais jos sklando debesyse, kartais nusileidžia arčiau Žemės ir juda lygiagrečiai su traukiniu, automobiliu ar lėktuvu.

Sužinok daugiau ...
01.10.2019, 14:11
NSO, Ateiviai

Buvęs grupės „Blink-182“ narys, dainininkas ir dainų autorius Tomas DeLonge yra vienas iš tų žmonių, kuris kardinaliai pakeitė savo karjerą. 2017 metais palikęs muzikos grupę, jis įkūrė privačių tyrimų bendrovę „To The Stars Academy of Arts & Science“ (TTSA) – tai organizacija, kurios tikslas yra tyrinėti ateivius.

Sužinok daugiau ...
29.09.2019, 14:30
NSO, Ateiviai

Sužinok daugiau apie įvykusį nutikimą su NSO. Nibiru planeta nieko dėta. Kas dėjosi toliau skaitykite straipsnyje. Neatpažintų skraidančių objektų (NSO) mįslės jau daug metų neduoda ramybės įvairių sričių mokslininkams ir tiesiog smalsiems gyventojams. Nuolat atsiranda naujų liudijimų apie pastebėtas figūras danguje ir net apie kontaktus su būtybėmis, neva atvykusiomis iš kitų planetų.

Sužinok daugiau ...
19.09.2019, 15:16
NSO, Ateiviai

Mes ne vieni... pagaliau NSO egzistuoja, tai patvirtinta. „The Black Vault“ gavo slaptus JAV karinio laivyno dokumentus ir juose teigiama, kad kariškių orlaiviai iš tikrųjų užfiksavo „neatpažintą anomalų aerofenomeną“.

Sužinok daugiau ...
16.09.2019, 08:09
NSO, Ateiviai
Nežemiška gyvybė yra viena didžiausių mūsų civilizacijos paslapčių - ar vis gi egzistuoja kažkas daugiau už mūsų planetos ribų, ar vis gi čia esame visiškai vieni? Na, naujas tyrimas pateikia gana optimistišką hipotezę, čia rašoma, kad Paukščių tako galaktikoje gali būti tūkstančiai civilizacijų, tačiau apie jas mes nežinome dėl to, kad paskutinį kartą ateiviai mus aplankę buvo prieš 10 mln. metų.
Sužinok daugiau ...
03.09.2019, 19:14
NSO, Ateiviai

NSO buvo užfiksuotas internetine kamera, įdiegta stebėti ugnikalnio veiklą. Vaizdo įraše buvo aiškiai matoma, kaip paslaptingas objektas skrieja virš dūmų šleifo. Vaizdo įrašas padarytas 2019 m. rugpjūčio 19d., 8.15 val. Kai kurie ufologai pažymėjo, kad tai galbūt geriausias 2019 metų NSO įrašas. Garus Taivano ufologas Scotas Waringas, taip pat pakomentavo vaizdo įrašą

Sužinok daugiau ...
01.09.2019, 11:17
NSO, Ateiviai
Kraupių įspūdžių patyrė vienas keliautojas, kurį 1920 metais likimas nubloškė į įžymų mongolų vienuolyną. Papasakoti nuotykiai tapo žinomi tik laimingo atsitiktinumo dėka. Žmogus, kuriam visa tai nutiko, netrukus pradingo, jo niekas daugiau nematė; Jis pasislėpė, savo košmariškus nuotykius papasakojęs vienam tėvynainiui, o šis grįžęs į JAV juos išspausdino „Adventure“ žurnale.
Sužinok daugiau ...
18.08.2019, 10:06
NSO, Ateiviai
Kaip teigia daugybė atsargoje esančių kariškių, kurie tarnybos metu buvo susiję su branduolinio ginklo saugojimu ir naudojimu, ateivių aktyvumas yra pats didžiausias būtent arti tų vietų, kur laikomi šie mirtį nešantys ginklai.
Sužinok daugiau ...
17.08.2019, 21:08
NSO, Ateiviai

1953-ųjų metų vasarą Vengrijos rytuose,maždaug 70 km nuo Debreceno miesto, du valstiečiai iš Tišacegės kaimo dirbo cukrinių burokų lauke. Netoliese žaidė vieno valstiečio penkiametis anūkas – Laslo Bakas.

Sužinok daugiau ...
15.08.2019, 07:57
NSO, Ateiviai
Panašu, kad mūsų žemėje ateiviai ne tik jaučiasi, kaip namuose, bet ir nori būti mūsų mokytojais. Yra ne vienas atvejis, kai artimo kontakto su žmonėmis metu ateiviai perduoda įvairią informaciją. Tai gali būti mokslinė-techninė informacija, žinios apie kitus pasaulius, visatos sandarą ir kt.
Sužinok daugiau ...
02.08.2019, 18:33
NSO, Ateiviai
Jei iš tiesų domitės ateiviais, tuomet tikrai žinote kas yra „Breaktrough Listen“ projektas. Jis turi 100 mln. dolerių finansavimą ir siekia atrasti nežemiškos gyvybės pėdsakus. Tiesa, dabar prie šio projekto galite prisidėti ir patys, nes neseniai buvo paviešintas vienas petabaitas (1000 terabaitų) duomenų, kuriuos per daugelį metų pavyko surinkti mokslininkams ieškantiems ateivių.
Sužinok daugiau ...
23.07.2019, 19:05
NSO, Ateiviai

Liudininkai neretai pasakoja apie keistus šviesos spindulius, sklindančius nakties danguje iš NSO. Šie spinduliai turi „galus“, už kurių šviesa toliau nesklinda, gali būti kvadratinio ar stačiakampio skerspjūvio, lankstytis ir tarpusavyje persipinti. Šie spinduliai, kurie buvo pavadinti „tvirta šviesa“, gali sugriebti, pakelti į orą ar įtraukti į NSO vidų įvairius objektus – automobilius, gyvūnus, žmones. Štai kaip tai vyksta.

Sužinok daugiau ...
22.07.2019, 21:13
NSO, Ateiviai

Amerikiečių ufologijoje yra ypatingas skyrius apie Juodųjų malūnsparnių fenomeną. Šie malūnsparniai dažniausiai pastebimi lydintys NSO, ant jų nėra jokių atpažinimo ženklų. Ir skrenda jie praktiškai be garso. Manoma, jog tai yra ypatingi kariniai malūnsparniai, kurie simbolizuoja ateivių suokalbį su JAV vyriausybe, kuri bendradarbiauja su ateiviais, kuriant skraidymo aparatus, panaudojant nežemiškąsias technologijas.

Sužinok daugiau ...
21.07.2019, 07:54
NSO, Ateiviai
Terminą „Foo fighters“ ėmė naudoti antihitlerinės koalicijos šalių lakūnai, norėdami taip pažymėti NSO arba keistus atmosferinius reiškinius, kurie buvo pastebėti karimų veiksmų vietose Europoje ir Ramiajame vandenyne. Pirmieji duomenys apie pastebėtus tokius objektus oficialiuose šaltiniuose atsirado 1944 metų lapkričio mėnesį (ufologijos kanalas - paranormal.lt).
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 ... 12 13 »