Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » NSO, Ateiviai » 2024 » Liepos » 6

1978 m. ateivių ir žmonių mūšis: Tiesos atskleidimas

1978 m. ateivių ir žmonių mūšis: Tiesos atskleidimas

Stulbinančiame Tomo Kastelo (Thomas Castello), buvusio 51-osios zonos, įsikūrusios Nevados dykumoje, darbuotojo, atskleidžiamas pribloškiantis pasakojimas apie artėjantį žmonių ir nežemiškų jėgų susidūrimą. Pasiruoškite neįtikėtinam pasakojimui apie ateivių ir žmonių mūšį, kuris kilo horizonte ir buvo pasirengęs užgriūti žmoniją.

Tačiau laimingo atsitiktinumo dėka ši epinė konfrontacija liko eksperimentinės teritorijos, kurioje žmonės bendradarbiavo su paslaptingais nežemiškais partneriais, ribose. Pasiruoškite susipažinti su stulbinančiomis šio nepaprasto susitikimo detalėmis.

1978 m. ateivių ir žmonių mūšis - sužinokite tiesą

Pasak buvusio 51-osios zonos, esančios Nevados dykumoje, darbuotojo Tomo Kastelo (Thomas Castello), pasirašęs licenciją ir konfidencialumo sąlygą, jis dirbo JAV kariuomenėje kaip fotografijos specialistas. Jis teigia dirbęs su itin slapta ir draudžiama informacija.

Tomas aprašo sudėtingą požeminės bazės sistemą, į kurią buvo atvežami žmonės, prisidengiant, kad jiems bus suteiktas "vaistas" nuo ligų. Jis teigia, kad tarp ten buvusių asmenų buvo vyrų, moterų ir vaikų.

Tomas griežtai neigia bendravimo su šiais žmonėmis galimybę. Neseniai išslaptintuose CŽV dokumentuose minimi jo liudininkų pasakojimai apie repeticijas, kurių metu buvo atliekamos tokios okultinės praktikos kaip astralinės kelionės ir manipuliavimas materija.

1978 m. ateivių ir žmonių mūšis: Tiesos atskleidimas

Vienas iš labiausiai stebinančių Tomo Kastelo teiginių yra tas, kad jis asmeniškai matė mokslininkus, kurie buvo ne žmonių kilmės, o nežemiškos kilmės būtybės. Šie nežemiškos kilmės mokslininkai esą vykdė eksperimentus, kurių metu daugiausia dėmesio skyrė tiek žmonių, tiek ateivių hibridizacijai ir klonavimui.

Tomas tvirtina, kad vieną iš pagrobtųjų asmenų jis galėjo atpažinti iš aiškaus šnekėjimo, kurį sukėlė jiems suleisti raminamieji vaistai. Apie baisią situaciją jis sužinojo, kai aptiko, kad šis asmuo buvo paskelbtas dingusiu be žinios savo gimtajame mieste, nepaliekant jokio racionalaus staigaus dingimo paaiškinimo.

Įstaigoje paaštrėjo žmonių ir ateivių konfliktas, galiausiai pavadintas "Saldžiuoju mūšiu" “The Sweet Battle.”. Šis karas įsiplieskė dėl didėjančios įtampos, kurią sukėlė vidinis bandymas sabotuoti žmonių atliekamus genetinius tyrimus. Nežemiečiai, nepalaužiamai pasiryžę panaudoti žmones savo besiplečiantiems tyrimams, išprovokavo šį susirėmimą.

Iki šių dienų Tomo Kastelo buvimo vieta nežinoma, išskyrus žinią, kad jam pavyko ištrūkti iš šios slaptos bazės, kruopščiai suplanavus pabėgimą. Jo pabėgimą gaubianti mįslė palieka mums klausimų apie tiesą, slypinčią šios sudėtingos ir nerimą keliančios sagos šešėliuose.

Intriguojantys ir nerimą keliantys Tomo Kastelo (Thomas Castello) pasakojimai apie jo patirtį 51-ojoje zonoje nušvietė pasaulį, kupiną hibridizacijos eksperimentų, ateivių mokslininkų ir mūšio, vykusio tarp bazės sienų. Svarstydami šių atskleidimų pasekmes, kviečiame jus, savo skaitytojus, pasidalyti mintimis ir nuomonėmis apie šią nepaprastą istoriją.

Koks jūsų požiūris į ateivių ir žmonių mūšio egzistavimą ir slaptose bazėse vykdomas slaptas operacijas? Prisijunkite prie diskusijos toliau pateiktame komentarų skyriuje ir leiskite, kad jūsų balsas būtų išgirstas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:15 Receptai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:21 Receptai Cukinijų blynai
Gardžių cukinijų blynų receptas. Skanaus

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:13 Receptai Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: šalpusnio lapai, piliarožės šaknys, raudonėlis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau