Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Paslaptys Suaugusiems » Paslaptys Suaugusiems

Paslaptys Suaugusiems:


19.07.2016, 08:20
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (5148)

Kai kuriose kultūrose tikima mitinėmis būtybėmis – sekso demonais. Jie iš dalies paaiškindavo, iš kur atsiranda įvairūs iškrypimai ir kitoks nenormalus ir visuomenėje nepriimtinas seksualinis elgesys.

Sužinok daugiau ...
26.04.2016, 22:02
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (6118)

Kokias mylėjimosi ribas su partneriu jau peržengėte? Kokius asmeninius tabu sulaužėte? Seksas – tai žaidimas, kuris gali pakrypti pačia netikėčiausia linkme. O gal visi eksperimentai vyksta tik jūsų galvoje, nes nedrąsu apie tai kalbėtis su savo brangiausiuoju? Gyvenimas juk toks trumpas – prabėgs lyg akimirka, todėl kodėl nepabandžius bent dalies karštų fantazijų paversti realybe?

Sužinok daugiau ...
23.04.2016, 19:07
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (3449)

Seksas 4 valandas? Jūs ką, visai išprotėjote? Tikriausiai daugeliui kyla tokios mintys, kai išgirsta kažką, minint tantrinį seksą. Tantrinio sekso pagrindinis tikslas nėra sekso maratonas (nors ir tai gali būti įgyvendinama). Tai labiau susiję su intymaus tarpusavio ryšio stiprinimu. Jis gali virsti į valandų valandas trunkančius lytinius santykius su nepakartojamais, daugkartiniais orgazmais. Tačiau nereikėtų pradėti, turint tik tokį tikslą.

Sužinok daugiau ...
19.09.2015, 20:25
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (3778)

Vyras, kuris susitikinėja su keliomis moterimis vienu metu, paprastai laikomas suvedžiotoju ar gundytoju, tačiau jei santykius su keliais vyrais vienu metu vysto moteris, tai dažniausiai ji susilaukia žeminančių ir nemalonių epitetų.

Sužinok daugiau ...
20.07.2015, 22:56
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2892)

Per pirmąjį pasimatymą su žmogumi, kuris fiziškai traukia, sukasi galva, prakaituoja delnai, linksta keliai ir džiūsta burna. Jis atrodo toks įdomus ir malonus, kad taip ir norisi patyrinėti, kas slypi už stilingo kostiumo. Tuomet galvoje pradeda suktis tik dvi mintys: „Pas jį ar pas mane“ ir „Ar aš teisingai elgiuosi? Gal turėčiau palaukti penkto pasimatymo?“.

Sužinok daugiau ...
27.06.2015, 11:56
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (7507)

Šiaip yra gana sudėtinga rašyti apie seksą. Nes mylėjimasis gimsta iš pajautimo – bent jau tuo norime tikėti. Be to, tai sritis, kurios tėvai juk neišmokys.

Sužinok daugiau ...
17.06.2015, 19:56
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (3772)

Biseksualumas – tai seksualinis potraukis tiek vyrams, tiek moterims. Kai kurie tai mato kaip privalumą, nes gali turėti daugiau ir įvairesnių romantinių ryšių. Tačiau jie susiduria su nemažai sunkumų, nes nei heteroseksualūs, nei homoseksualūs asmenys jų nelaiko patikimais partneriais.

Sužinok daugiau ...
30.05.2015, 19:08
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (7220)

Tai, kad pagal vyro pėdos ir pirštų ilgį galima spręsti apie jo pasididžiavimą ir sugebėjimus lovoje, mitas, tačiau mitų apie vyrų kūną yra kur kas daugiau. Livescience.com dalijasi pačiais populiariausiais. Visi jie – grynas melas.

Sužinok daugiau ...
24.05.2015, 16:42
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (4273)
Apie stirptizą galima išgirsti daug skirtingų nuomonių: vieniems tai vulgaru ir neskoninga, kitiems – subtilus viliojimo menas. Psichologų nuomone, striptizas gali pagerinti atvėsusius santykius bei įnešti naujų spalvų į rutina virstančius santykius. Tad galbūt išties meilės fronte verta išbandyti šį tą naujo?
Sužinok daugiau ...
03.05.2015, 16:06
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (8930)

Pramogų pasaulyje ryškiai žybtelėjusi Jolantos Leonavičiūtės žvaigždė nė neketina prigesti. Ypač prie to prisideda pati Jolanta, kuri gerbėjus lepina savo seksualiomis nuotraukomis bei kartais itin provokuojančiais vaizdo įrašais. Šįkart savo "Facebook"profilyje Jolanta pasidalijo vaizdo įrašu iš asmeninės kolekcijos. "Senas, smagus video! " - taip apibūdintame vaizdo įraše ilgakojė gražuolė plaukioja kateriu, vėliau pozuoja ant kranto demonstruodama savo išpuoselėtą kūną bei atskleidžia nardymo įgūdžius.

Sužinok daugiau ...
18.04.2015, 11:20
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (8348)

Mičigano valstijoje veikianti prezervatyvų bendrovė IXu LLC skelbia išradusi moterims skirtą kontraceptinę priemonę VA w.o.w., kurią naudojančios moterys orgazmą patirs per kiekvieną sueitį. Tai širdelės formos vibruojanti mova, kuri sueities metu moteriai gali sukelti orgazmą. Ši mova pagaminta taip, kad lytinio akto metu nenuslystų per giliai į makštį. O į ją šis moteriškas prezervatyvas gali būti įstatomas iki sueities likus kad ir 8 val.

Sužinok daugiau ...
03.04.2015, 11:57
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (6191)
Bioritmai – tai kiekvienam žmogui būdinga organizmo protinių, emocinių ir fizinių pojūčių kaita. Jie nerodo poros suderinamumo, bet vis tiek yra su tuo susiję. Galima sakyti, kad bioritmai matuoja energijos lygį santykiuose. Kuo labiau poroje sutampa bioritmai, tuo dinamiškesni jų santykiai. Psichologai tvirtina, kad „pelėdos ir vyturio“ sąjungose daug ginčų, jiems sunkiau rasti kompromisą, jie rečiau kartu rodosi viešumoje ir dažniau jaučiasi atitolę vienas nuo kito. Santykius taip pat sunkina tai, kad tokios poros ir mylisi rečiau. Tačiau net ir tos poros, kurių bioritmai sutampa ne visada jaučia aistrą tuo pačiu metu. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad iš principo vyrų ir moterų laikrodžiai, matuojantys seksualinį jautrumą, veikia nevienodai.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3