Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Paslaptys Suaugusiems

04.01.2018, 14:47
Paslaptys Suaugusiems
Bet jei šlapintis nesinori? O jei norisi, ar būtina iš karto po sekso šokti iš lovos ir dumti į tualetą? Anot S. Horvath., skubėti nėra reikalo, tiesiog nueikite į tualetą, kai iš tiesų norisi. Jei ilgai sulaikote šlapimą, didėja rizika susirgti šlapimo takų infekcija ar šlapimo pūslės uždegimu. Tad net jei romantikos sumažės, eikite į tualetą. #Seksas, #Šalinimo_sutrikimai, #Šalinimo_sistema, #šlapintis
Sužinok daugiau ...
22.12.2017, 16:43
Paslaptys Suaugusiems

Kalėdos – tai laikas meilei, laikas duoti ir imti. Kalėdinis seksas, ko gero, net geresnis negu gimtadienio seksas, nes tuomet abu būnate kaip dovanėlės. Gimtadienio dieną šventės kaltininkas tėra vienas, todėl teoriškai kitas turėtų labiau stengtis dėl jo malonumo. Kalėdinį seksą dauguma tikriausiai įsivaizduoja kaip lovos žaidimus, persirengus itin erotiškais Snieguolės, Kalėdų senelio ir kitų žiemos švenčių personažų kostiumais. Tačiau tai tik viena idėja kalėdiniam seksui. Jų yra daugiau, tereikia išlaisvinti vaizduotę.

Sužinok daugiau ...
21.11.2017, 14:45
Paslaptys Suaugusiems

Dažniausiai frazė „erogeninės zonos“ naudojamos apibūdinti krūtinę, spenelius, klitorių, G tašką ir varpą. Tačiau žmogaus kūnas yra labai jautrus prisilietimams, todėl nereikėtų apsiriboti tik šių erogeninių zonų stimuliavimu. Tik tada galima tikėtis didžiausios palaimos ir seksualinio pasitenkinimo.

Sužinok daugiau ...
21.11.2017, 14:37
Paslaptys Suaugusiems
Tikriausiai dauguma porų sutiktų, kad ateina metas, kai norisi naujovių, o viena iš dominuojančių erotinių fantazijų yra seksas viešumoje. Ko gero, populiariausias būdas užsiimti seksu viešumoje, bet netrikdyti aplinkinių – tai mylėtis automobilyje. Daugeliui seksas automobilyje asocijuojasi su komforto trūkumu, ankšta vieta ir besipainiojančiais saugos diržais. Tačiau yra būdų, kaip padaryti seksą automobilyje patogesnį ir malonesnį!
Sužinok daugiau ...
06.11.2017, 15:57
Paslaptys Suaugusiems
Ar žinojote, kad apskaičiavę savo gyvenimo kelio skaičių, galite sužinoti apie savo kertinius troškimus, poreikius ir polinkius miegamajame? Gyvenimo kelio skaičius svarbus visose srityse, įskaitant lytinius santykius.
Sužinok daugiau ...
15.08.2017, 21:07
Paslaptys Suaugusiems
Mergišiai moka taip apsukti aplink pirštą, kad merginos ir moterys pradeda galvoti, kad yra nuostabiausios pasaulyje ir jų jausmai yra iš tiesų tikri. Todėl geriausia tokį vyrą kuo greičiau atpažinti ir jo vengti. Tokie stipriosios lyties atstovai yra labai žavūs ir dailūs, tačiau svarbu neapsirinkti: puikūs vyrai nebūtinai būna lovelasai!
Sužinok daugiau ...
09.08.2017, 08:59
Paslaptys Suaugusiems

Nauja Harvardo universiteto studija atskleidė, kad, jeigu vyras ejakuliuoja bent 21 kartą per mėnesį, tai ryškiai sumažina jo riziką susirgti prostatos vėžiu, rašo dailymail.co.uk.

Sužinok daugiau ...
28.04.2017, 15:49
Paslaptys Suaugusiems

Žvaigždžių ir žvaigždučių erotinės fotosesijos jau nieko nebestebina. Vieni jas peikia, žemina lietuviškas žvaigždutes, kiti sako, kad čia nieko nėra blogo - jaunas prižiūrėtas moters kūnas visuomet yra gražu. Spręsti, žinoma, reikia palikti visuomenei ir skaitytojams.

Sužinok daugiau ...
19.07.2016, 07:20
Paslaptys Suaugusiems

Kai kuriose kultūrose tikima mitinėmis būtybėmis – sekso demonais. Jie iš dalies paaiškindavo, iš kur atsiranda įvairūs iškrypimai ir kitoks nenormalus ir visuomenėje nepriimtinas seksualinis elgesys.

Sužinok daugiau ...
26.04.2016, 21:02
Paslaptys Suaugusiems

Kokias sekso ribas su partneriu jau peržengėte? Kokius asmeninius tabu sulaužėte? Seksas – tai žaidimas, kuris gali pakrypti pačia netikėčiausia linkme. O gal visi eksperimentai vyksta tik jūsų galvoje, nes nedrąsu apie tai kalbėtis su savo brangiausiuoju? Gyvenimas juk toks trumpas – prabėgs lyg akimirka, todėl kodėl nepabandžius bent dalies karštų fantazijų paversti realybe?

Sužinok daugiau ...
23.04.2016, 18:07
Paslaptys Suaugusiems

Seksas 4 valandas? Jūs ką, visai išprotėjote? Tikriausiai daugeliui kyla tokios mintys, kai išgirsta kažką, minint tantrinį seksą. Tantrinio sekso pagrindinis tikslas nėra sekso maratonas (nors ir tai gali būti įgyvendinama). Tai labiau susiję su intymaus tarpusavio ryšio stiprinimu. Jis gali virsti į valandų valandas trunkančius lytinius santykius su nepakartojamais, daugkartiniais orgazmais. Tačiau nereikėtų pradėti, turint tik tokį tikslą.

Sužinok daugiau ...
19.09.2015, 19:25
Paslaptys Suaugusiems

Vyras, kuris susitikinėja su keliomis moterimis vienu metu, paprastai laikomas suvedžiotoju ar gundytoju, tačiau jei santykius su keliais vyrais vienu metu vysto moteris, tai dažniausiai ji susilaukia žeminančių ir nemalonių epitetų.

Sužinok daugiau ...
20.07.2015, 21:56
Paslaptys Suaugusiems

Per pirmąjį pasimatymą su žmogumi, kuris fiziškai traukia, sukasi galva, prakaituoja delnai, linksta keliai ir džiūsta burna. Jis atrodo toks įdomus ir malonus, kad taip ir norisi patyrinėti, kas slypi už stilingo kostiumo. Tuomet galvoje pradeda suktis tik dvi mintys: „Pas jį ar pas mane“ ir „Ar aš teisingai elgiuosi? Gal turėčiau palaukti penkto pasimatymo?“.

Sužinok daugiau ...
27.06.2015, 10:56
Paslaptys Suaugusiems

Šiaip yra gana sudėtinga rašyti apie seksą. Nes mylėjimasis gimsta iš pajautimo – bent jau tuo norime tikėti. Be to, tai sritis, kurios tėvai juk neišmokys.

Sužinok daugiau ...
17.06.2015, 18:56
Paslaptys Suaugusiems

Biseksualumas – tai seksualinis potraukis tiek vyrams, tiek moterims. Kai kurie tai mato kaip privalumą, nes gali turėti daugiau ir įvairesnių romantinių ryšių. Tačiau jie susiduria su nemažai sunkumų, nes nei heteroseksualūs, nei homoseksualūs asmenys jų nelaiko patikimais partneriais.

Sužinok daugiau ...
30.05.2015, 18:08
Paslaptys Suaugusiems

Tai, kad pagal vyro pėdos ir pirštų ilgį galima spręsti apie jo pasididžiavimą ir sugebėjimus lovoje, mitas, tačiau mitų apie vyrų kūną yra kur kas daugiau. Livescience.com dalijasi pačiais populiariausiais. Visi jie – grynas melas.

Sužinok daugiau ...
24.05.2015, 15:42
Paslaptys Suaugusiems
Apie stirptizą galima išgirsti daug skirtingų nuomonių: vieniems tai vulgaru ir neskoninga, kitiems – subtilus viliojimo menas. Psichologų nuomone, striptizas gali pagerinti atvėsusius santykius bei įnešti naujų spalvų į rutina virstančius santykius. Tad galbūt išties meilės fronte verta išbandyti šį tą naujo?
Sužinok daugiau ...
03.05.2015, 15:06
Paslaptys Suaugusiems

Pramogų pasaulyje ryškiai žybtelėjusi Jolantos Leonavičiūtės žvaigždė nė neketina prigesti. Ypač prie to prisideda pati Jolanta, kuri gerbėjus lepina savo seksualiomis nuotraukomis bei kartais itin provokuojančiais vaizdo įrašais. Šįkart savo "Facebook"profilyje Jolanta pasidalijo vaizdo įrašu iš asmeninės kolekcijos. "Senas, smagus video! " - taip apibūdintame vaizdo įraše ilgakojė gražuolė plaukioja kateriu, vėliau pozuoja ant kranto demonstruodama savo išpuoselėtą kūną bei atskleidžia nardymo įgūdžius.

Sužinok daugiau ...
18.04.2015, 10:20
Paslaptys Suaugusiems

Mičigano valstijoje veikianti prezervatyvų bendrovė IXu LLC skelbia išradusi moterims skirtą kontraceptinę priemonę VA w.o.w., kurią naudojančios moterys orgazmą patirs per kiekvieną sueitį. Tai širdelės formos vibruojanti mova, kuri sueities metu moteriai gali sukelti orgazmą. Ši mova pagaminta taip, kad lytinio akto metu nenuslystų per giliai į makštį. O į ją šis moteriškas prezervatyvas gali būti įstatomas iki sueities likus kad ir 8 val.

Sužinok daugiau ...
03.04.2015, 10:57
Paslaptys Suaugusiems
Bioritmai – tai kiekvienam žmogui būdinga organizmo protinių, emocinių ir fizinių pojūčių kaita. Jie nerodo poros suderinamumo, bet vis tiek yra su tuo susiję. Galima sakyti, kad bioritmai matuoja energijos lygį santykiuose. Kuo labiau poroje sutampa bioritmai, tuo dinamiškesni jų santykiai. Psichologai tvirtina, kad „pelėdos ir vyturio“ sąjungose daug ginčų, jiems sunkiau rasti kompromisą, jie rečiau kartu rodosi viešumoje ir dažniau jaučiasi atitolę vienas nuo kito. Santykius taip pat sunkina tai, kad tokios poros ir mylisi rečiau. Tačiau net ir tos poros, kurių bioritmai sutampa ne visada jaučia aistrą tuo pačiu metu. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad iš principo vyrų ir moterų laikrodžiai, matuojantys seksualinį jautrumą, veikia nevienodai.
Sužinok daugiau ...
« 1 2