Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslaptys Suaugusiems » Paslaptys Suaugusiems
06.10.2018, 19:30
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2879)

Pažinties pradžioje poros dažniausiai mėgaujasi aistros akimirkomis. Užvaldo geismas, noras tyrinėti savo bei partnerio kūnus ir atrodo, kad tai niekada nesibaigs. Tačiau… išaušta diena, kai intymieji santykiai nebejaudina, aistra ir geismas kažkur dingsta, o seksas malonumo nebeteikia. LVJC seminarų tėvams lektorė, psichoterapeutė, vaikų ir paauglių psichiatrė Dalia Mickevičiūtė pasakoja, kokios pagrindinės noro mylėtis dingimo priežastys ir pataria, kaip į miegamąjį susigrąžinti aistrą.

Sužinok daugiau ...
19.09.2018, 13:46
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (1688)
Anksčiau ar vėliau dauguma porų intymiuose santykiuose susiduria su monotonija. Vienus ji tenkina, kitiems virsta kartėliu ir užgesina aistrą. Kaip ją susigrąžinti? Individualiosios psichologijos analitikas, seksologas Viktoras Šapurovas teigia, kad harmoningiems santykiams svarbiausias partnerių emocinis artumas, nes be jo nepavyks aistros įžiebti jokiomis kitomis priemonėmis. Visgi vaidmenų žaidimai intymiam gyvenimui gali suteikti naujų spalvų.
Sužinok daugiau ...
03.08.2018, 07:52
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2678)

Nors įspūdingas krūtis turinčios moterys susilaukia ypatingo vyrų dėmesio, tačiau tai nereiškia, kad visi į jas spoksantys stipriosios lyties atstovai iš tiesų dievina milžiniškas krūtis. Didžiojoje Britanijoje atlikta kelių tūkstančių vyrų apklausa atskleidė, kad 53 % jų patinka vidutinio dydžio krūtinė, 14 % pirmenybę teikia didelėms krūtims, 5 % yra plokščios krūtinės šalininkai. Likusieji krūtinės dydžiui neteikia jokios reikšmės. Per Lietuvoje atliktą apklausą net du trečdaliai (62 %) vyrų pritarė teiginiui, kad didesnę krūtinę turinčios moterys yra seksualesnės.

Sužinok daugiau ...
28.07.2018, 11:28
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2467)

Dailiosios lyties atstovių krūtinė – bene ryškiausias moteriško seksualumo simbolis. Net 90 % moterų ją laiko svarbiausia kūno dalimi, o daugiau nei 45 % vyrų pirmiausia atkreipia dėmesį būtent į ją. Anot seksologų, iš krūtinės formos galima nemažai pasakyti apie gražiosios lyties atstovių seksualinį temperamentą. Tai tyrinėja sternomantija, t. y. mokslas, aiškinantis, kokią įtaką moterų krūtinė daro jų charakteriui. Taigi ką primena dailiosios lyties atstovių krūtys?

Sužinok daugiau ...
21.07.2018, 09:47
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2733)

Net labiausiai įsimylėję žmonės vasarą, kai labai karšta, netrykšta dideliu noru mylėtis. Tačiau tai, kad karšta, neturėtų tapti pasiteisinimu vengti intymaus suartėjimo. Norint mylėtis su malonumu vasarą, reikia laikytis kelių taisyklių: stengtis, kad būtų mažiau fizinio kontakto, netoliese būtų vėsaus oro arba šiaip vėsumos šaltinis, judesiai turėtų būti lėtai.

Sužinok daugiau ...
03.07.2018, 09:16
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2253)

Galbūt pastebėjote, kad sekso metu mėgstate vieną tam tikrą pozą labiau už kitas? Pasirodo, kad būtent ji gali pasakyti daug ką apie jūsų charakterį, rašo dailystar.co.uk.

Sužinok daugiau ...
02.07.2018, 08:57
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2113)

Ką sekso metu galima daryti, o ko nereikėtų? Lytiniuose santykiuose yra keletas tabu, kuriuos ignoruojant, galima padaryti labai rimtą žalą santykiams. Viena netinkama frazė iš merginos lūpų ar tam tikras veiksmas lovoje gali įvaryti kompleksų vyrui. Norint išvengti šių klaidų, reikia prisiminti keletą dalykų, kurių geriau nedaryti, esant lovoje su vyru!

Sužinok daugiau ...
27.05.2018, 10:19
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2231)

Mokslininkai sako, kad mylėtis labai naudinga sveikatai. Seksas padeda sumažinti stresą, sumažinti kraujo spaudimą, sustiprinti imuninę sistemą ir, be abejo, jausti didesnį ryšį ir intymumą su partneriu. Naujausi tyrimai rodo, kad tai dar ne viskas. Seksas kartą per savaitę, pasirodo, gali apsaugoti DNR ir padėti gyventi ilgiau! sveikatos patarimai, mylėtis, telomerai, senėjimas

Sužinok daugiau ...
06.04.2018, 14:07
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2286)
Ar kada pagalvojote, kodėl mėgstate mylėtis būtent taip, kaip mėgstate? Gal dėlto kaltas jūsų Zodiako ženklas? Astrologai pastebi tendencijas, kur ir kaip labiausiai mėgsta mylėtis skirtingi Zodiako ženklai. Žinoma, kokia taisyklė be išimčių! Tačiau būtent dėl jų mūsų gyvenimai yra tik gražesni ir įdomesni.
Sužinok daugiau ...
04.01.2018, 15:47
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2135)
Bet jei šlapintis nesinori? O jei norisi, ar būtina iš karto po sekso šokti iš lovos ir dumti į tualetą? Anot S. Horvath., skubėti nėra reikalo, tiesiog nueikite į tualetą, kai iš tiesų norisi. Jei ilgai sulaikote šlapimą, didėja rizika susirgti šlapimo takų infekcija ar šlapimo pūslės uždegimu. Tad net jei romantikos sumažės, eikite į tualetą. #Seksas, #Šalinimo_sutrikimai, #Šalinimo_sistema, #šlapintis
Sužinok daugiau ...
22.12.2017, 17:43
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (1938)

Kalėdos – tai laikas meilei, laikas duoti ir imti. Kalėdinis seksas, ko gero, net geresnis negu gimtadienio seksas, nes tuomet abu būnate kaip dovanėlės. Gimtadienio dieną šventės kaltininkas tėra vienas, todėl teoriškai kitas turėtų labiau stengtis dėl jo malonumo. Kalėdinį seksą dauguma tikriausiai įsivaizduoja kaip lovos žaidimus, persirengus itin erotiškais Snieguolės, Kalėdų senelio ir kitų žiemos švenčių personažų kostiumais. Tačiau tai tik viena idėja kalėdiniam seksui. Jų yra daugiau, tereikia išlaisvinti vaizduotę.

Sužinok daugiau ...
21.11.2017, 15:45
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (3068)

Dažniausiai frazė „erogeninės zonos“ naudojamos apibūdinti krūtinę, spenelius, klitorių, G tašką ir varpą. Tačiau žmogaus kūnas yra labai jautrus prisilietimams, todėl nereikėtų apsiriboti tik šių erogeninių zonų stimuliavimu. Tik tada galima tikėtis didžiausios palaimos ir seksualinio pasitenkinimo.

Sužinok daugiau ...
21.11.2017, 15:37
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2469)

Tikriausiai dauguma porų sutiktų, kad ateina metas, kai norisi naujovių, o viena iš dominuojančių erotinių fantazijų yra seksas viešumoje. Ko gero, populiariausias būdas užsiimti seksu viešumoje, bet netrikdyti aplinkinių – tai mylėtis automobilyje. Daugeliui seksas automobilyje asocijuojasi su komforto trūkumu, ankšta vieta ir besipainiojančiais saugos diržais. Tačiau yra būdų, kaip padaryti seksą automobilyje patogesnį ir malonesnį!

Sužinok daugiau ...
06.11.2017, 16:57
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (1768)
Ar žinojote, kad apskaičiavę savo gyvenimo kelio skaičių, galite sužinoti apie savo kertinius troškimus, poreikius ir polinkius miegamajame? Gyvenimo kelio skaičius svarbus visose srityse, įskaitant lytinius santykius.
Sužinok daugiau ...
15.08.2017, 22:07
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (5019)
Mergišiai moka taip apsukti aplink pirštą, kad merginos ir moterys pradeda galvoti, kad yra nuostabiausios pasaulyje ir jų jausmai yra iš tiesų tikri. Todėl geriausia tokį vyrą kuo greičiau atpažinti ir jo vengti. Tokie stipriosios lyties atstovai yra labai žavūs ir dailūs, tačiau svarbu neapsirinkti: puikūs vyrai nebūtinai būna lovelasai!
Sužinok daugiau ...
09.08.2017, 09:59
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (2898)

Nauja Harvardo universiteto studija atskleidė, kad, jeigu vyras ejakuliuoja bent 21 kartą per mėnesį, tai ryškiai sumažina jo riziką susirgti prostatos vėžiu, rašo dailymail.co.uk.

Sužinok daugiau ...
28.04.2017, 16:49
Paslaptys Suaugusiems Peržiūrų (20398)

Žvaigždžių ir žvaigždučių erotinės fotosesijos jau nieko nebestebina. Vieni jas peikia, žemina lietuviškas žvaigždutes, kiti sako, kad čia nieko nėra blogo - jaunas prižiūrėtas moters kūnas visuomet yra gražu. Spręsti, žinoma, reikia palikti visuomenei ir skaitytojams.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 »