Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Paslaptys Suaugusiems » 2019 » Sausio » 8

Ką išduota mėgstamos sekso pozos? Mėgstamos pozos pagal Zodiako ženklą

Kiekvienas žmogus – individuali ir savita asmenybė, turinti savų pomėgių, polinkių ir pasirinkimų. Ne išimtis ir intymus gyvenimas. Visi turi mėgstamų mylėjimosi pozų, kurios suteikia didžiausią malonumą ir stipriausių pojūčių. Tad ką apie žmogų pasako jo mėgstama sekso poza?

Misionieriaus. Klasikinę sekso pozą dažniausiai renkasi švelnūs, atviri ir stabilūs žmonės. Tokią pozą taip pat mėgsta ne vienus metus kartu esantys partneriai. Jiems svarbu visu kūnu jausti savo mylimąjį, galėti bet kurią akimirką užmegzti akių kontaktą. Šią pozą mėgsta prieraišūs, ištikimi ir prie rutinos įpratę asmenys. Neretai jie būna drovūs ir vengia naujovių. Tai stabilios ir harmoningos asmenybės.

Raitelės. Tokią pozą mielai renkasi linksmos, savimi pasitikinčios ir mėgstančios bendrauti moterys. Jos atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų, mėgsta būti dėmesio centre ir nebijo iššūkių. Jeigu tokia poza yra mėgstamiausia vyro, reikėtų sunerimti. Tikėtina, kad jis vengia atsakomybės ir yra arogantiškas.

Šuniuko. Tokią pozą mielai renkasi valdingi vyrai. Tai nėra itin romantiška poza, nes nėra galimybės išlaikyti akių kontaktą. Be to, kūnai liečiasi nedaug. Šuniuko poza labiausiai priimtina savimi pasitikintiems, atviriems žmonėms, kurie moka mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Besimylintys tokia poza dažniausiai bendrauja kaip lygiaverčiai partneriai ir nebijo eksperimentuoti.

Šaukštelių. Tai viena intymiausių pozų, kai abu partneriai guli ant šono, moteris priekyje, vyras už jos. Mėgaujantis šia poza ramus seksas gali trukti gana ilgai, tačiau tai gali pabosti abiem partneriams, nes nėra pasiekiamas didelis sujaudinimas. Teigiama, kad tokią pozą mėgstantys vyrai yra itin savininkiški ir reikalaujantys labai daug dėmesio.

Lotoso. Ši poza – viena intymiausių emociškai. Moteris atsigula ant nugaros ir sukryžiuoja kojas taip, kaip lotoso pozoje. Jai pirmenybę teikia labai diplomatiški asmenys. Jiems labai svarbu jaustis lygiaverčiais partneriais.

Mėgstamos pozos pagal Zodiako ženklą

Kiekvienas Zodiako ženklas išskirtinis ir unikalus: turi savitų pomėgių, renkasi skirtingus patiekalus, kitaip vertina santykius. Ne išimtis ir mėgstamos sekso pozos.

Avinas. Šio ženklo atstovams mieliausia šuniuko poza, mat jiems patinka dominuoti. Avinams priimtinas gana agresyvus ir šiurkštus seksas.

Jautis. Šio ženklo atstovai jausmingi ir romantiški, todėl jiems patinka lėtas seksas. Mėgstamiausios pozos – misionieriaus ir šaukštelio.
Dvyniai. Šio ženklo atstovams patinka įvairus ir greitas seksas, ilgai trunkančios glamonės. Mieliau renkasi tas pozas, kuriomis mylintis dirginamos kelios erogeninės zonos. Tad pozas gali keisti – nuo šuniuko iki šaukštelio.

Vėžys. Šio ženklo atstovams labiausiai patinka pozos, kai mylintis galima žiūrėti vienas kitam į akis ir aistringai bučiuotis. Nors Vėžiai – labai jautrios asmenybės, tačiau lovoje išties gali nustebinti.

Liūtas. Vertina malonumus ir patogumą, tad ir pozas renkasi nesudėtingas. Liūtams maloniausia poza sėdint (kai moteris sėdi vyrui ant kelių). Mylintis šia poza moters klitoris remiasi į vyro gaktikaulį, maloniai jaudina ir dirgina, todėl įmanoma patirti daugkartinį orgazmą.

Mergelė. Šio ženklo atstovams patinka estetinis seksas. Jie būna dėmesingi antrosioms pusėms ir gali padaryti viską, kad šios pasiektų aukščiausią palaimą. Mėgsta ne tik tradicines pozas, bet ir įvairoves.

Svarstyklės. Šio ženklo atstovai trokšta patenkinti partnerį ir didžiausią dėmesį skiria jo orgazmui. Mėgstamiausia poza – jojikės.

Skorpionas. Šio ženklo atstovams patinka mylėtis duše, vonioje, ant stalo ar grindų. Juos itin jaudina matyti partnerės sėdmenis, tad mėgstamiausios tos pozos, kurios leidžia grožėtis šia vieta.

Šaulys. Mielai išbando naujų pozų, mėgsta įvairius vaidmenis ir įdomius sekso scenarijus. Viena mėgstamiausių pozų, kai vyras guli ant nugaros, o moteris sėdi viršuje atsukusi jam nugarą.

Ožiaragis. Šio ženklo atstovai lovoje nori išbandyti kone viską, netgi keisčiausius dalykus. Ožiaragiai mylintis pirmenybę teikia pozai, kai vyras klūpi ant kelių, o moteris guli ant nugaros, pėdomis remdamasi į jo į krūtinę.

Vandenis. Nepakenčia monotoniško sekso, tad dievina naujoves. Vandeniams patinka spontaniškas seksas netikėtoje vietoje, o mėgstamiausia poza, kai moteris guli ant šono, iškėlusi vieną koją aukštyn, o vyras į ją įsiskverbia iš nugaros.

Žuvys. Geriausiai jaučiasi tuomet, kai malonumą patiria partneris. Šio ženklo atstovų mėgstamiausia – šaukštelių poza.

Specialisto komentaras

Gydytojas urologas-seksologas med. dr. Mindaugas Danilevičius

Tam tikros mylėjimosi pozos tampa mėgstamiausiomis dažniausiai dėl to, kad būtent tuo metu patiriamas didžiausias arba greičiausias malonumas. Sekso pozos pasirinkimas priklauso nuo fizinio komforto, patogumo, poreikio keisti pozas, noro pagreitinti ar sulėtinti orgazmą, aplinkybių (laiko, vietos ir kt.), patiriamo malonumo. Renkantis ją taip pat svarbu atsižvelgti į partnerių kūno sudėjimą – ūgį (ypač stovimose pozose), makšties, varpos ilgį, moters dubens sandarą ir kt. Tačiau bet kuri poza šiek tiek ją patobulinus gali tapti mėgstama ir sukelti malonumą. Pavyzdžiui, misionieriaus. Gulėdama ant nugaros moteris turėtų po sėdmenimis pasidėti pagalvėlę, kilstelėti klubus ir užkelti kojas ant vyro pečių. Ši poza padeda partneriui įsiskverbti giliau ir sukelia moteriai stiprių pojūčių. Artėjant orgazmui, moteris turėtų nuleisti kojas. Populiarią šuniuko pozą taip pat galima šiek tiek pakeisti. Moteris turėtų atsigulti ant pilvo ir šiek tiek pakelti sėdmenis. Tokia poza stiprina frikcijas ir papildomai stimuliuojamas prie ant gulimo paviršiaus besiliečiantis klitoris.

Įdomu

Psichologai nustatė, kodėl vyrams taip patinka sueitis iš nugaros. Pasirodo,tokioje padėtyje jie nemato moterų akių ir tai suteikia psichologinio pasitenkinimo.

Misionieriaus poza tokį pavadinimą gavo iš misionierių, kurie skelbė ją esant vienintele poza, tinkama krikščionims.

Psichologai tvirtina, kad jojikės pozą mėgsta tos moterys, kurios kasdienybėje psichologiškai arba materialiai yra visiškai priklausomos nuo partnerių. Tuomet sekso metu gali dominuoti.

Seksas stovint patinka savimi pasitikintiems ir impulsyviems vyrams.

Seksologas Erichas Segalas tvirtina, kad moterys, norėdamos suteikti vyrams kuo didesnį malonumą, turėtų pamėgti atbulos jojikės pozą.

Apklausus lietuvius paaiškėjo, kokios pozos yra mėgstamiausios. Klasikinę misionieriaus pozą renkasi 43 % apklaustųjų, šuniuko – 13 %, kaubojės – 6 %. 18 % apklaustųjų negalėjo įvardyti vienos konkrečios sekso pozos ir nurodė įvairias.

Londono universiteto specialistai atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo 2500 18–56 m. amžiaus žmonių. Prieita prie išvados, kad bet koks intymus suartėjimas baigiasi klasikine misionieriaus poza.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau