Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 22

Kalėdinio sekso idėjos

Kalėdos – tai laikas meilei, laikas duoti ir imti. Kalėdinis seksas, ko gero, net geresnis negu gimtadienio seksas, nes tuomet abu būnate kaip dovanėlės. Gimtadienio dieną šventės kaltininkas tėra vienas, todėl teoriškai kitas turėtų labiau stengtis dėl jo malonumo. Kalėdinį seksą dauguma tikriausiai įsivaizduoja kaip lovos žaidimus, persirengus itin erotiškais Snieguolės, Kalėdų senelio ir kitų žiemos švenčių personažų kostiumais. Tačiau tai tik viena idėja kalėdiniam seksui. Jų yra daugiau, tereikia išlaisvinti vaizduotę.

moteris, poza, mylėtis, vyras, seksas

9 kalėdinio sekso idėjos:

  • „Šiaurės elnių“ poza. Iš tiesų tai ta pati „šuniukų“ poza. Skirtumas tik tas, kad nuogi kūnai padengiami blizgučiais ir kitomis kalėdinėmis puošmenomis.
  • Supakuoti kaip dovanėlės. Tai nereiškia, kad reikia mylėti, apsijuosus raudonu kaspinu. Tai itin intymi sekso poza, kai susipina partnerių kojos ir rankos ir iš tolo žiūrint pora atrodo lyg supakuota dovanėlė. Galima mylėtis sėdinti. Vyras atsisėda ant lovos, ant jo atsisėda moteris, sukryžiuoja kojas partneriui už nugaros, abu apsikabina, žiūri vienas kitam į akis, glamonėjasi, bučiuojasi ir mylisi.
  • „Kalėdinių kojinių kimšimas“. Svarbiausia čia mylėtis šalia šventiškai eglės šakelėmis ir žaisliukais papuošto židinio. Rekomenduojama mylėtis atsistojus. Moteris remiasi į sienelę prie židinio, vyras prieina arčiau, kilstelį partnerę ir ji kojomis apsiveja vyro sėdmenis. Idėja ta, kad moteris yra kalėdinė kojinė, o vyras (t. y. jo penis) yra dovanėlė, įkišama į kojinę. Į intymius žaidimus galima įtraukti ir šokolado laižymą nuo aistra pulsuojančių kūnų.
  • „Pasivažinėjimas rogutėmis“. Sekso judesiai primena slydimą slidėmis, rogėmis arba pačiūžomis, o tai taip šventiška, žiemiška ir kalėdiška! Be to, nereikia baimintis, kad peršlaps kelnės ir peršalsite. „Važinėtis rogutėmis“ lovoje nėra nieko maloniau. Poza „seksas ant rogučių“ daroma taip: moteris atsigula ant pilvo, kojos ištiestos, o klubai šiek tiek pakelti į viršų. Vyras įsiskverbia iš nugaros pusės ir „važinėja rogutėmis“ nuo kalniuko. Malonumas abiem garantuotas!
  • „Spragtuko poza“. Moteris ant viršaus ir daro tokius judesius, kurie primintų atšokimą. Ji tarsi šokčiotų aukštyn žemyn, atsispirdama nuo vyro.
  • Seksas prie židinio. Airiška kava, keptų kaštainių kvapas, avikailio kilimas, tikra ugnis židinyje ir vis labiau drąsėjantys bučiniai, virstantys į aistringą seksą.
  • Kalėdinis erotinis masažas. Masažą atlikti, naudojant cinamono kvapo aliejų. Naudoti didelius, minkštus rankšluosčius. Paleisti negarsiai gražią kalėdinę muziką. Uždegti aromatines žvakes.
  • Seksas prie eglutės. Vos grįžę namo, nuplėškite nuo vienas kito drabužius ir pasimylėkite po kalėdine egle!
  • Ne tik mylėtis, bet nepamiršti rodyti dėmesį antrajai pusei visą kalėdinį laikotarpį. Dažniau pasibučiuoti, pasakyti komplimentą, netikėtai paliesti, pašnibždėti erotinį pasiūlymą bet kokioje situacijoje ir praskaidrinti nuotaiką, sukelti norą grįžti namo ir ten smagiai pasimylėti.

Kalėdinio sekso idėjos

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.02.2020 laikas 22:27 Siaubas po burėmis. Laivas kalėjimas
Kiekvienas laivas, kaip ir žmogus, turi savo likimą. Neišsiskiriantys prekybos laivai, atitarnavę savo laiką, tyliai nuplukdomi į sąvartyną. Istorijoje lieka pavadinimai laivų, dalyvavusių garsiuose mūšiuose ar apiplaukusių aplink pasaulį. Tačiau yra ypatinga laivų kategorija......

Skaityti daugiau

22.02.2020 laikas 21:55 Reinkarnacija. Raimondas Moudis: Gydymas Praeitimi
Kiek gyvenimų skirta žmogui? Kokiu pavidalu po mirties mes grįžtame (jei iš viso grįžtame) į Žemę? Pagaliau, ar įmanoma, sužinojus apie tai, kuo buvome praeituose gyvenimuose ir nuo ko mirėme, įveikti įvairius negalavimus šiame gyvenime? Į visus šiuos klausimus bando atsakyti amerikiečių reanimatolo...

Skaityti daugiau

22.02.2020 laikas 20:32 Efektyviausi maisto papildai sergantiesiems artritu

Artrito kamuojamiems žmonėms alternatyvių terapijų netrūksta, bet daug dalykų priklauso nuo paties žmogaus. Sveikatą galima iš esmės pagerinti tiek keičiant valgiaraštį, tiek pradedant taikyti savo kasdieniame gyvenime lengvą pratimų programą ir vartoti maisto papildus, turinčius vitaminų ir vert...

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 18:50 Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?
Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti....

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 17:41 Mokslininkai galbūt aptiko Nefertitės kapą

Nefertitės palaidojimo teorija pirmą kartą buvo išplėtota 2015 m. – britų egiptologas Nicholas Reevesas teigė, kad už faraono Tutanchamono kapo gali egzistuoti slaptos kameros. Tais pačiais metais teorija buvo paremta preliminariais tyrimais.

...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 21:24 51-a zona. Pati paslaptingiausia bazė pasaulyje

“Tokios zonos nėra!“ – bus pasakyta JAV valstybės departamente, Pentagone, CŽV. Tačiau ji egzistuoja, ir manoma, kad būtent joje yra bazė, kurioje leidžiasi NSO, išbandomi naujausių modelių ypač slapti žvalgybiniai lėktuvai... Ar tai tiesa? Rasti atsakymą į šį klausymą pabandė r...

Skaityti daugiau