Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 29

«Man 45-eri, bet vis dar neturėjau lytinių santykių»

Man 45 metai, bet niekada nemiegojau su moterimi. Dėl to susitikęs su priešingos lyties atstovais jaučiuosi nesaugiai. Moterys tai pajunta ir išeina.

Užklumpa depresija. Praeina laikas, ir aš pradedu viską iš naujo, bet nesėkmingai. Taip yra iki šiol. Bijau eiti pas prostitutes. Ką man daryti? Aš nenoriu gyventi. Padėkite man.

Tomas, 45 metai.

Laba diena! Sprendžiant iš jūsų laiško, kelyje į suartėjimą su moterimi yra tam tikrų kliūčių ir baimių. Suartėjimas - tai pažintis, atpažinimas, atsiskleidimas ir savęs pristatymas, iniciatyva tolesnei dinamikai, keitimasis emocijomis, santykių vystymasis ir pats seksas.

Intymumo baimė gali būti susijusi su įvairiomis priežastimis: neigiamais įsitikinimais apie seksą, gėda dėl savo kūno ir įgūdžių, seksualinės nesėkmės baime, sudėtingais santykiais su motina, agresija prieš tėvą arba jos stoka, nesugebėjimu užmegzti ryšio su vyriškąja savo dalimi, priklausomybe nuo pornografijos, traumine patirtimi ankstyvuosiuose susitikimuose su moterimis.

Rekomenduoju pradėti dirbti su savimi, užmegzti ryšį su savo kūnu, vyriškumu ir būtinai apsilankyti pas psichologą-seksologą.

Pradėkite nuo to, kad atsiribokite nuo visuomenės lūkesčių dėl lyties. Užsirašykite, ką ir kam esate skolingi už santykius, seksą. Tada blaiviomis akimis pažvelkite į sąrašą ir išbraukite tai, su kuo nesutinkate. Dažniau susitikinėkite su vyrais, padirbėkite su vaikystės traumomis, nepasiduokite. 

Deja, ne visos moterys yra pakankamai jautrios ir taktiškos, kad ekologiškai atsisakytų. Atminkite, kad visos situacijos praeina, o su tinkama savidisciplina ir motyvacija visada pasieksite norimą rezultatą. Nepasiduokite ir judėkite pirmyn!

Atsako: moterų psichologė, seksologė, trenerė, į kūną orientuota terapeutė

Nuotrauka iš Shutterstock

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau