Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 21

«Per santykių pertrauką mano žmona permiegojo su kitu vyru. Mes vėl kartu, bet aš negaliu jai atleisti»

Esame susituokę septynerius metus ir turime vaiką. Pernai, matyt, prasidėjo krizė. Mes išsiskyrėme. Tačiau padėjau finansiškai ir nepamiršau pasimatyti su sūnumi. Maždaug praėjusių metų rugpjūtį rimtai pasikalbėjome apie tai, kaip turėtume elgtis toliau. Pokalbis baigėsi tuo, kad padaviau skyrybų prašymą. Nes mačiau, kad žmogus nenorėjo keistis, o mes turėjome skirtingas idėjas apie santykius.

Metų pabaigoje bandžiau atkurti mūsų santykius, nes labai ją myliu ir nenorėjau jos prarasti. Vėl pradėjome gyventi kartu. Tą žodį ji tarsi nusprendė pakeisti savo požiūrį į šeimą ir ypač į mane. Tačiau vėliau sužinojau, kad praėjus vos mėnesiui po mūsų pokalbio rugpjūtį ji turėjo, kaip ji tai vadina, romaną.

Žinoma, buvo seksas. Nuo to laiko negaliu apie tai negalvoti. Tai mane tiesiog slegia ir verčia depresuoti. Juk aš pati buvau ištikima mūsų santykiams, nes man neįsivaizduojama intymiai bendrauti su žmogumi, nejaučiant jam jausmų. Prieš žmoną turėjau tik vienus rimtus santykius, kurie baigėsi neištikimybe ir skausmu. Išdavė mane. Jaučiuosi labai blogai dėl šių minčių ir visos šios situacijos.

Ji sako, kad tai buvo tik seksas be jokių jausmų šiam vyrui. Bet aš to nesuprantu. Negaliu su tuo sutikti. Turiu omenyje, kad tai intymumas. Tai daug intymumo. Ir seksas turėjo būti kur kas šaunesnis nei jos ir mano per visus mūsų santykius. Jau beveik metus esu sugniuždytas. Aš ir toliau gyvenu su ja, bet negaliu išmesti viso to iš galvos.

Tomas, 39 metų.

Tomai, pavydas labai pavojingas santykiams. Norint jos atsikratyti, svarbu suprasti jos priežastis.

Jūsų žmonos romanas įvyko po to, kai pateikėte skyrybų prašymą. Taigi jūsų žmona buvo visiškai laisva moteris. Jūs savo ruožtu buvote ištikimas santykiams, kuriuos pats nutraukėte. Kyla klausimas, kodėl?

Galiu tik numanyti, kad skyrybos buvo tam tikra manipuliacija, siekiant priversti jūsų žmoną pasikeisti. Ir iš tikrųjų nei savęs, nei jos nelaikėte laisvais žmonėmis. Bet ji to akivaizdžiai nežinojo ir vadovavosi mintimi, kad dabar yra viena, o jūs nenorite būti su ja. Ar tokioje situacijoje jos romanas gali būti laikomas neištikimybe?

Laimei ar ne, seksas ir intymumas nėra tiesiogiai susiję. Yra intymumas be sekso, kaip ir seksas be intymumo. Priešingu atveju prostitucijos apskritai nebūtų. Taigi nesunku patikėti, kad jūsų žmona galėjo turėti fizinį kontaktą be jausmų.

Kita vertus, net jei jausmai ir buvo, ji vis tiek grįžo pas tave. Pagalvokite, gal yra kažkas gražaus tame, kad nors ji gali jausti jausmus ir kitiems vyrams, stipriausius jausmus ji vis tiek puoselėja jums ir iš visų jų pasirenka jus?

Kalbant apie "kietesnį" seksą, visų pirma, tai tik hipotezė. Antra, net jei tai tiesa, tai reiškia, kad jūsų žmona domisi seksu, o per santuokos metus jūs ne iki galo ištyrėte vienas kitą šiuo požiūriu. Todėl yra daug erdvės maloniems eksperimentams.

Atsako psichologas, seksologas, terapeutas

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau