Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 21

"Mano žmona prisipažino, kad buvo neištikima... Dabar ji labiau paklūsta, bet kas bus, jei tai pasikartos?"

Mano žmona mane apgaudinėjo tris kartus su vienu vyru ir vieną kartą su kitu vyru. Kai apie tai sužinojau ir jai papasakojau, ji neprisipažino ir iš karto pasakė, kad jokio sukčiavimo nebuvo, ji tiesiog bendravo su jaunais žmonėmis socialiniuose tinkluose. Neištikimybę turėjau įrodyti pats, atlikdamas tyrėjo vaidmenį. Ji painiojosi dėl datų ir detalių, bet galiausiai prisipažino, atsiprašė ir paprašė atleidimo. 

Esame susituokę jau 10 metų. Pasak mano žmonos, neištikimybės priežastis buvo ta, kad mes daug ginčijomės, aš jos nemylėjau, santykiai buvo šalti. Tačiau aš su ja elgiausi šaltai, nes ji nepakluso man kaip žmona. Dabar ji yra plastiškesnė ir aš ją myliu. Ji taip pat mane myli, bent jau aš taip manau. Dabar aš nežinau, ar ji melavo, ar liko kokių nors paslapčių... Ir iš kur man žinoti, kad ateityje tai nepasikartos?

Nerijus, 41 metai

Meilės trikampis yra tokia įprasta mūsų pasaulyje "figūra", kad jau suvokiame ją kaip žmogiškųjų santykių dalį. Tačiau už to slypi skausmas, kančia, stresas. 

Kaip susidoroti su tuo, kad neatsiduriate vieni su savo partneriu, o atsiranda kas nors kitas? Neištikimybė visada reiškia asmeninių ir poros ribų pažeidimą. Tai visada susiję su esminio santykių veiksnio - pasitikėjimo - sunaikinimu. Ir tai visada susiję su išdavyste. 

Sunkiausia santykiuose, kai pripažįstama neištikimybė, yra susitaikyti su situacija ir atleisti suklupusiam partneriui. Čia kiekvieno žmogaus istorija yra skirtinga.

Kai kurie žmonės, sužinoję apie išdavystę, nutraukia visus santykius. Nes jie nebemato prasmės. Kai kurie žmonės gali suteikti partneriui galimybę atkurti santykius su sąlyga, kad tokie dalykai daugiau nepasikartos.

Kas nors kitas gali su tuo susitaikyti ir kitaip nustatyti prioritetus. Nors tai visada labiau panašu į sandėrį su savimi. Pasitaiko skausmo, bet su juo išmokstama gyventi.

Taigi turėtumėte pamatyti, kuris taškas šioje tiesėje nuo "pliuso iki minuso" yra jūsų. Kokioje pozicijoje esate dabar. Žinoma, svarbu kalbėtis su partneriu ir suprasti, kaip santykius mato kita pusė. 

Santuoka visada yra abipusė. Ir visuomet yra pora, susijusi su santykiais. Ir net jei viena pusė stengsis iš visų jėgų, o kita visiškai atsipalaiduos, šeimos "pastatas" bus kreivas, kreivas, netinkamas gyventi. Sukčiavimas dažnai atskleidžia, kur ir kas buvo pažeista.

Nuoširdus pokalbis gali atskleisti visas silpnąsias vietas ir jas galima ištaisyti. Tačiau kur dėti baimes, pasitikėjimo praradimus ir daugybę kitų dalykų, kurie atsiranda vėliau? 

Atsakymas - niekur! Turėsite iš naujo išmokti pasitikėti, praktiškai iš naujo kurti savo santykius.

Dažnai tai nepavyksta savarankiškai, todėl pora kreipiasi į šeimos psichologą, kuris padeda rasti naujus pagrindus ir padėti sveiką pamatą, ant kurio būtų galima statyti naują šeimos "pastatą". Tai nebus tas pats. Jis bus iš esmės kitoks, tačiau bus galima gyventi toliau.

Atsako: elgsenos sutrikimų darbuotojas

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau