- 21.01.2023
- 0.0 Reitingas
- 1037 Peržiūros
- Komentarai
Mano žmona mane apgaudinėjo tris kartus su vienu vyru ir vieną kartą su kitu vyru. Kai apie tai sužinojau ir jai papasakojau, ji neprisipažino ir iš karto pasakė, kad jokio sukčiavimo nebuvo, ji tiesiog bendravo su jaunais žmonėmis socialiniuose tinkluose. Neištikimybę turėjau įrodyti pats, atlikdamas tyrėjo vaidmenį. Ji painiojosi dėl datų ir detalių, bet galiausiai prisipažino, atsiprašė ir paprašė atleidimo.
Esame susituokę jau 10 metų. Pasak mano žmonos, neištikimybės priežastis buvo ta, kad mes daug ginčijomės, aš jos nemylėjau, santykiai buvo šalti. Tačiau aš su ja elgiausi šaltai, nes ji nepakluso man kaip žmona. Dabar ji yra plastiškesnė ir aš ją myliu. Ji taip pat mane myli, bent jau aš taip manau. Dabar aš nežinau, ar ji melavo, ar liko kokių nors paslapčių... Ir iš kur man žinoti, kad ateityje tai nepasikartos?
Nerijus, 41 metai
Meilės trikampis yra tokia įprasta mūsų pasaulyje "figūra", kad jau suvokiame ją kaip žmogiškųjų santykių dalį. Tačiau už to slypi skausmas, kančia, stresas.
Kaip susidoroti su tuo, kad neatsiduriate vieni su savo partneriu, o atsiranda kas nors kitas? Neištikimybė visada reiškia asmeninių ir poros ribų pažeidimą. Tai visada susiję su esminio santykių veiksnio - pasitikėjimo - sunaikinimu. Ir tai visada susiję su išdavyste.
Sunkiausia santykiuose, kai pripažįstama neištikimybė, yra susitaikyti su situacija ir atleisti suklupusiam partneriui. Čia kiekvieno žmogaus istorija yra skirtinga.
Kai kurie žmonės, sužinoję apie išdavystę, nutraukia visus santykius. Nes jie nebemato prasmės. Kai kurie žmonės gali suteikti partneriui galimybę atkurti santykius su sąlyga, kad tokie dalykai daugiau nepasikartos.
Kas nors kitas gali su tuo susitaikyti ir kitaip nustatyti prioritetus. Nors tai visada labiau panašu į sandėrį su savimi. Pasitaiko skausmo, bet su juo išmokstama gyventi.
Taigi turėtumėte pamatyti, kuris taškas šioje tiesėje nuo "pliuso iki minuso" yra jūsų. Kokioje pozicijoje esate dabar. Žinoma, svarbu kalbėtis su partneriu ir suprasti, kaip santykius mato kita pusė.
Santuoka visada yra abipusė. Ir visuomet yra pora, susijusi su santykiais. Ir net jei viena pusė stengsis iš visų jėgų, o kita visiškai atsipalaiduos, šeimos "pastatas" bus kreivas, kreivas, netinkamas gyventi. Sukčiavimas dažnai atskleidžia, kur ir kas buvo pažeista.
Nuoširdus pokalbis gali atskleisti visas silpnąsias vietas ir jas galima ištaisyti. Tačiau kur dėti baimes, pasitikėjimo praradimus ir daugybę kitų dalykų, kurie atsiranda vėliau?
Atsakymas - niekur! Turėsite iš naujo išmokti pasitikėti, praktiškai iš naujo kurti savo santykius.
Dažnai tai nepavyksta savarankiškai, todėl pora kreipiasi į šeimos psichologą, kuris padeda rasti naujus pagrindus ir padėti sveiką pamatą, ant kurio būtų galima statyti naują šeimos "pastatą". Tai nebus tas pats. Jis bus iš esmės kitoks, tačiau bus galima gyventi toliau.
Atsako: elgsenos sutrikimų darbuotojas
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau