Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Suaugusiems » 2019 » Sausio » 24

Viskas moters pa(si)tenkinimui. Nauda. Kada moterims mylėtis?

Turbūt sunkiausia užduotis vyrams – suprasti, ko nori moterys, ir rasti būdą, kaip tuos norus įgyvendinti. Sakoma, kad s#ksualiai patenkinta moteris tarsi spinduliuoja iš vidaus, o moksliniai tyrimai atskleidžia, kad net jos eisena pasikeičia. Tad kokias miegamojo paslaptis reikia įminti, kad dailiosios lyties atstovės būtų patenkintos savo lytiniu gyvenimu?

moterys, orgazmas, paslaptys suaugusiems, malonumas, nauda

Taisyklės vyrams

Stipriosios lyties atstovams neretai atrodo, kad moterims pakaks pačios sueities, ir pamiršta, kad nemažiau svarbus ir pasiruošimas. Teigiamas požiūris į savo kūną labai glaudžiai susijęs su pasitenkinimu seksualiniais santykiais ne tik vyrams, bet ir moterims. Vyras turėtų pasirūpinti higiena, bet nepersistengti – pernelyg stiprūs ir aštrūs kvepalai ar kūno balzamas gali sumažinti malonumą. Taip pat labai svarbu, kaip vyras vertina moters kūną. Jei nuolat pastebi ir primena jos linijų netobulumus, neverta tikėtis, kad moteris visiškai atsipalaiduos ir mėgausis. Neigiamai savo kūną vertinančios moterys s#kso metu gali būti išsiblaškiusios ir pernelyg drovios.

Taip pat labai svarbu, kad akto metu vyras neskubintų moters patirti orgazmo, nuolat neklausinėtų: „Kada baigsi? Ką dabar daryti? Kur paliesti? Ką paspausti?“ – nors atsakymai į šiuos klausimus išties svarbūs stengiantis intymiai pažinti vienam kitą. Kartais greitas s#ksas yra kaip tik tai, ko reikia, tačiau kitais atvejais reikėtų sulėtinti tempą ir paversti mylėjimąsi malonumu.

Tyrimų duomenimis, moterys s#ksu mažiau mėgaujasi negu vyrai. Tik mažiau nei pusė jaunų moterų patiria orgazmą. Iš dalies taip yra dėl visuomenės nuostatų, kad seksualinis aktas didžiausią malonumą teikia vyrui. Pavyzdžiui, tik 8 % moterų gali patirti orgazmą vien tik vaginalinio s#kso metu, tačiau beveik visiems vyrams to pakanka. Be to, merginos dažniausiai daugiau laiko skiria mylimųjų, o ne saviems norams patenkinti. Tad laikas sugriauti šiuos stereotipus ir imti labiau mėgautis pačioms!

Kaip geriau pažinti?

Ne paslaptis, kad niekas kitas geriau nepažįsta savo kūno nei pats žmogus. Žinoma, ilgus metus kartu pragyvenę ir turintys nuolatinius intymiuosius santykius parneriai gana gerai pažįsta vienas kito kūną ir žino, kaip suteikti didžiausią malonumą. Bet ką daryti, jei pažinimo vis dar trūksta? Padėti gali masturbacija. Moteris turėtų patogiai įsitaisyti prie partnerio, glamonėti save ir be jo pagalbos pasiekti palaimos viršūnę. Toks stebėjimas padės dar geriau pažinti moters kūną. Kitą kartą masturbaciją gali papildyti ir parnerio įsikišimas. Moteris gali paimti jo ranką ir parodyti, kokie judesiai jai labiausiai patinka.

Oralinio s#kso malonumai

Nemažai moterų orgazmą gali patirti tik tada, kai jų lytinių organų erogeninės zonos stimuliuojamos liežuviu. Anot vieno amerikiečių tyrimo, daugiau nei 8 % moterų oralinio s#kso metu visada patiria orgazmą, 4 % orgazmą patiria tik oralinio s#kso metu. Tad vyrai turėtų pasistengti. Pirmiausia jie turėtų pasirūpinti, kad partnerė visiškai atsipalaiduotų, jaustųsi patogiai ir niekur neskubėtų. Galima po sėdmenimis padėti pagalvėlę, sulenkti ir į šonus nukreipti kelius, kad jai būtų patogiau. Kuo plačiau bus keliai, tuo lengviau bus veikti. Pradėti reikėtų lėtais, švelniais lyžtelėjimais. Liežuviu paglamonėti varputę, pereiti prie šlaunų ir vėl grįžti prie varputės. Tempą ir intensyvumą po truputį reikėtų didinti. Oraliniam s#ksui įsibėgėjus, vyras turėtų didinti judesių greitį ir spaudimą liežuviu. Vienoms moterims labiau patinka liežuvio judesiai aukštyn žemyn, kitoms – iš šono į šoną. Reikia tiesiog stebėti moterį ir iš jos kūno kalbos suprasti, kokie judesiai ir koks tempas jai maloniausi. Pajutęs, kad moteris artėja prie orgazmo, vyras turėtų nedaryti jokių pauzių ir toliau laikytis pastarųjų poros minučių ritmo.

Stiprus orgazmas kitaip

Apklausos rodo, kad 45 % moterų yra išbandžiusios analinį s#ksą, o 20 % šią s#kso rūšį praktikuoja nuolat. Prieš pradedant svarbu laikytis kelių pagrindinių taisyklių: atsipalaiduoti, naudoti daug lubrikanto ir būti veiksmo karaliene. Kaip ir prieš įprastinį s#ksą, reikalinga preliudija, kad atsipalaiduotų išeinamosios angos raumenys (tuomet nebus juntamas skausmas), dingtų įtampa ir baimė. Moteris turi pasitikėti savo partneriu, nebūti įsitempusi. Skverbtis į moterį vyras turėtų labai atsargiai (ypač jei analiniu seksu užsiimama pirmą kartą) ir pasirūpinti dideliu kiekiu lubrikanto. Viso veiksmo metu stebėti savo partnerę: ar jai patogu, neskauda, malonu. Jei moteris viršuje – tiesiog leisti jai kontroliuoti skverbimosi gylį ir tempą. Analinio sekso metu kai kurios moterys patiria už klitorinį ar vaginalinį intensyvesnį orgazmą. O pats didžiausias malonumas pasiekiamas, jei kartu dar glamonėjamos ir varputė bei makštis.

Pozos didesniam JOS malonumui

Šaukštelių poza. Abu partneriai guli ant šono – moteris priekyje, vyras už jos. Moteris šiek tiek pražergusi kojas, kad vyras galėtų įvesti varpą į makštį. Kad būtų patogiau išlaikyti pusiausvyrą, moteris kojomis gali apsivyti vyro kojas. Kartu vyras ranka gali glamonėti moters varputę.

Šuniuko poza. Daugeliui moterų ši poza itin patinka. Moteris atsiklaupia ant kelių, atsiremia rankomis į horizontalų paviršių ir šiek tiek pražergia kojas. Vyras atsiklaupia jai iš užpakalio ir įveda varpą į makštį. Kuo gilesnis įsiskverbimas, tuo didesnis malonumas moteriai.

Raitelės poza. Vyras guli ant nugaros, moteris atsiklaupia ant kelių ties vyro kirkšnimis atsisukusi veidu į jį. Tuomet įveda vyro varpą į makštį. Moteris gali judėti taip, kaip jai geriau stimuliuojamas G taškas.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros išskėstomis kojomis, vyras atsigula ant viršaus veidu į ją, kojas padėdamas tarp jos kojų, ir įveda varpą. Nors ši poza laikoma viena nuobodžiausių, daugeliui moterų patinka, nes jos pajunta didesnį artumą su partneriu.

S#kso nauda moterims

Reguliarus s#ksas sumažina širdies ir kraujagyslių ligų išsivystymo riziką beveik 2 kartus, gerina uoslę, stiprina imunitetą, mažina alergijos požymius. Jis stimuliuoja hormonų, atsakingų už gerą nuotaiką, išsiskyrimą ir skatina naujų smegenų ląstelių gamybą. Be to, puikiai malšina skausmą. Reguliarus s#kas teigiamai veikia imuninę sistemą, tad mažėja peršalimo ligų rizika (kraujyje padidėja imunoglobulino A kiekis). Moterims reguliarus s#ksas mažina premenstruacinius skausmus, nes organizme pakyla estrogenų lygis, taip pat stiprina dubens raumenis, padeda geriau sulaikyti šlapimą. Įrodyta, kad s#ksas didina protinius sugebėjimus gerindamas galvos smegenų kraujotaką. Taip pat dėl išaugusio adrenalino ir testosterono lygio didėja reakcijos greitis, dėmesys ir atmintis. S#kso ritmas padeda smegenims pasiekti transo būseną, nes neuronai pradeda svyruoti tam tikru dažniu. Jei procesas yra intensyvus ir trunka gana ilgai – tai teigiamai veikia smegenis.

Kada moterims mylėtis?

Bioritmų teorija teigia, kad gyvenimą veikia ritminiai ciklai, leidžiantys apytiksliai prognozuoti fizines, protines ir emocines savybes. Kai kurie mokslininkai mano, kad jau genetikoje yra tarsi užstatytas žadintuvas, kuris atėjus atitinkamai akimirkai skatina gamintis lytinius hormonus. Tad kokiu laiku seksas dailiosios lyties atstovėms teikia didžiausią malonumą?

6–8 val. Šiuo metu moterų organizmas dar tik bunda ir yra visiškai nepasiruošęs intymiesiems santykiams.

8–10 val. Dailiosios lyties atstovių organizme padidėja endorfinų lygis ir jos būna pasiruošusios meilės žaidimams. Šiuo metu jas sujaudinti ir patenkinti gana paprasta.

10–12 val. Moterys šiuo metu nesvajoja apie intymius santykius, o jei jau ryžtasi s#ksui, pirmenybę teikia oralinėms glamonėms.

12–14 val. Tai itin tinkamas metas meilės žaidimams, nes po pietų ir vyrai, ir moterys mielai dar kurį laiką negrįžtų prie darbų, o nuveiktų ką nors malonaus. Moterys nevengia rodyti iniciatyvos.

14–16 val. Dailiosios lyties atstovėms šiomis valandomis labai paprasta atsipalaiduoti, jos lengvai patiria orgazmą ir jis būna intensyvesnis nei bet kuriuo kitu paros metu.

16–18 val. Moterys nenusiteikusios meilės žaidimams, nebent partneris bus labai dėmesingas ir skirs užtektinai laiko įžanginėms glamonėms.

18–20 val. Organizmas tokiu laiku reikalauja poilsio, virškina vakarienę arba kovoja su alkio jausmu, jei jos negauna.

20–22 val. Itin tinkamas metas lytiniams santykiams, ilgoms ir aistringoms glamonėms, s#ksualiniams eksperimentams. Būtent šiomis valandomis s#ksas būna jausmingiausias, partneriai ištvermingiausi ir vienas kitam dėmesingiausi.

22–24 val. Šiuo laiku moterys svajoja tik apie poilsį ir saldų miegą.

0–6 val. Netinkamas metas s#ksui. Šiuo metu ir vyrų ir moterų organizmai miega, tad nespėjusiems atsiduoti meilės žaidimams verčiau prisiminti intymumą kitą dieną.

Specialisto komentaras

Med. dr. Mindaugas Danilevičius, gydytojas urologas ir s#ksologas

Vyro ir moters tarpusavio santykiams intymumo tema labai svarbi. Apklausos rodo, kad vyrai per pirmuosius kartus nedaug galvoja apie tai, kaip suteikti moteriai orgazmą. Kai santykiai tampa rimtesni, ilgainiui jie pradeda skirti daugiau laiko moterims patenkinti. Moterims reikia laiko, kad galėtų pasidalyti seksualinėmis fantazijomis su vyrais. Tad vyrams reikėtų būti kantriems, pamažu pažinti savo partnerių kūnus. Turbūt būtų sunku rasti moterį, kuri pirmosios sueities metu pultų pasakoti savo fantazijas, išduotų jautriausias vietas ar patarinėtų, kaip turėtų elgtis partneris, kad ji pasiektų greitesnį ar stipresnį orgazmą. Viskam reikia laiko, žinių ir patirties. Siekiant orgazmo, svarbu nepamiršti, kad s#ksas ir šiaip teikia malonumą. Daugelis moterų jaučia tokį stiprų nerimą dėl orgazmo, kad nebesugeba mėgautis pačiu procesu. Vyrams nereikėtų tikėtis, kad moterys patirs orgazmą kiekvieną kartą. Be to, moterų orgazmas gerėja bėgant laikui. Kuo daugiau moteriai metų, tuo didesnė tikimybė, kad ji dažniau patirs orgazmą ir jis bus stipresnis. 70 % 40–50 metų moterų prisipažįsta patyrusios didžiausią malonumą, kai pastarąjį kartą mylėjosi (palyginimui – tą patį teigė 61 % 18–24 metų moterų).

Įdomu

 • 80 % moterų nuolat vaidina, kad patiria orgazmą.
 • Vieno amerikiečių tyrimo duomenimis, 84 % moterų bent kartą mylėjosi su savo vyrais norėdamos, kad jie padėtų namų ruošoje. Mokslininkai nustatė, kad moterys labiau linkusios domėtis seksu, kai namai švarūs ir tvarkingi, todėl vyrai nesiskųstų s#kso trūkumu, jei dažniau atliktų buities darbus, pavyzdžiui, išplautų indus ar nušluostytų dulkes.
 • Neigiamai savo kūną vertinančios moterys sekso metu gali būti išsiblaškiusios ir pernelyg drovios.
 • Statistinei moteriai reikia 10–20 minučių tam, kad patirtų orgazmą, įskaitant preliudiją ir patį aktą.
 • Moterys, ištekėjusios 30–40 m. amžiaus, linkusios turėti daugiau intymiųjų santykių, negu ištekėjusios jaunesnės nei 30 metų.
 • Romantinių santykių poreikis bėgant metams blėsta ir vėl didėti pradeda tik nuo 55 metų.
 • Jaunas ir pilnėjantis mėnulis teigiamai veikia seksualumą, tad nereikėtų nustebti, kad esant šioms fazėms norisi eksperimentuoti, megzti naujas pažintis, netgi įsivelti į slaptus romanus. Tuo metu abu partneriai jaučiasi atsipalaidavę, pasitikintys savimi ir geba mėgautis s#kso teikiamais malonumais.
 • S#ksologų nuomone, jei moteris orgazmą patiria 5–7 kartus iš 10 lytinių santykių, tai visiškai normalu ir nerodo s#ksualinio šaltumo.
 • Varputėje yra daugiau nei 8000 nervinių galūnių.
 • Moteris, oraliniu būdu glamonėjanti vyrą, treniruoja savo veido raumenis, drauge mažėja smulkių raukšlelių. Beje, nustatyta, kad moterims, reguliariai užsiimančioms oraliniu seksu, mažėja pagurklis.
 • Duomenys, gauti iš JAV nacionalinio biotechnologijų informacijos centro, patvirtino ryšį tarp oralinio s#kso ir toksikozės intensyvumo sumažėjimo.
 • Anot dr. G. Gallupo, vyro sėkla, patenkanti į moters organizmą oralinio s#kso metu, yra labai stiprus antidepresantas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 14:49 Receptai Pyragas prie arbatos per 5 minutes. Viską sumaišiau ir į orkaitę
Paprastas ir skanus naminis pyragas! Išsamų torto paruošimą žiūrėkite vaizdo medžiagoje.

Skaityti daugiau

29.06.2019 laikas 14:15 Receptai Orkaitėje keptos vištų blauzdelės: majonezo marinatas
Gaminame. Keptos vištų blauzdelės. Orkaitėje keptos vištų blauzdelės receptas. Į dubenėlį dedame majonezą, Dižono garstyčias, išspaustą česnaką, druską bei prieskonius ir užmaišome marinatą. Skanaus.

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:38 Receptai Arbata nuo laringito (ramunėlė, juoduogio šeivamedis, liepžiedžiai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: ramunėlės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai, liepos žiedai

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
23.06.2024 laikas 19:50 Natūraliame vasaros miške atpalaiduojantys paukščių garsai

Teko savaitgali pabūti vėl miške. Reikia rūpintis savimi. Atsipalaidavimas klausantis paukščių giesmių vasaros miške. Atsipalaiduokite klausydamiesi raminančių paukščių giesmių garsų ramiame vasaros miške.

...

Skaityti daugiau

23.06.2024 laikas 18:09 8 klaidos, kurias daro moterys, kai nesupranta, kad stumia savo vyrą prie kitos
Šiame straipsnyje apžvelgsime aštuonias dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias moterys gali daryti to nesuvokdamos, ir kaip šie veiksmai gali priversti vyrą jaustis nutolusį ir bandyti ieškoti paramos kitur.

Skaityti daugiau

23.06.2024 laikas 15:59 Podagra: ką galima ir ko negalima valgyti
Sergant podagra organizme kaupiasi šlapimo rūgštis, iš kurios sąnariuose susidaro aštrūs druskos kristalai. Jie sukelia nepakeliamai skausmingus priepuolius. Liga gali tapti lėtinė ir išsivystyti į podagrinį artritą (sąnarių uždegimą). Kaip kovoti su...

Skaityti daugiau