Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslaptys Suaugusiems » 2019 » Vasario » 28

Nepamirštamas oralinis seksas

Viena žinoma moteris yra pasakiusi: žmogus gali pamiršti, kur pasistatė automobilį ar kur gyvena, tačiau niekada nepamiršta oralinio sekso, net jei jis nėra itin geras. Norint, kad prisiminimai būtų kuo geresni ir tokias glamones norėtųsi vis kartoti, verta pasinaudoti oralinio sekso vadovu jam ir jai.

oralinis seksas, paslaptys suaugusiems

Geriausias oralinis seksas JOS gyvenime

Suteikti moteriai malonumą glamonėjant ją oraliniu būdu nėra taip paprasta. Kiekvieną dailiosios lyties atstovę jaudina skirtingi dalykai, ir pageidavimai nėra vienodi. Štai oralinio sekso vadovas, kuris pravers kiekvienam vyrukui.

 • Atsipalaidavimas. Jei moteris bus įsitempusi ir jausis nepatogiai, jai tikrai nepavyks patirti viso oralinio sekso teikiamo malonumo. Tad vaikinas pirmiausia turi užtikrinti, kad jo partnerė yra patogiai įsitaisiusi, ir niekur neskubėti.
 • Tinkama poza. Jei moteris pati neįsitaiso geriausia poza, vaikinas gali imtis iniciatyvos: po jos sėdmenimis padėti pagalvę, kad dubuo pakiltų aukštyn. Tuomet paguldyti ją ant nugaros, sulenkti ir į šonus nukreipti kelius. Kuo plačiau bus keliai, tuo jam bus lengviau veikti. Patogu turi būti ir vaikinui, tad jis turėtų klauptis ant kilimo arba pagalvės.
 • Erzinimas. Pradėti reikėtų lėtais, švelniais lyžtelėjimais. Liežuviu paglamonėti klitorį, pereiti prie šlaunų ir vėl grįžti prie klitorio. Tempą ir intensyvumą po truputį reikėtų didinti.
 • Klausymas. Suprasti, ar moteriai patinka tai, ką jai daro vyras, galima iš jos kūno kalbos: reikia klausytis jos kvėpavimo, stebėti, kaip juda jos klubai. Jei moteris mėgaujasi procesu, jos kvėpavimas gilėja, nevalinga aukštyn kyla klubai.
 • Vibratorius. Moteriai vidutiniškai prireikia 20 min. trukmės oralinio sekso tam, kad pasiektų orgazmą, tad vyrui gali prireikti atkaklumo ir ištvermės. Puikus pagalbininkas oralinio sekso metu gali būti vibratorius. Šioje situacijoje praverstų nedidelis ir lengvai naudojamas: jį pridėti prie klitorio, o liežuviu tuo metu glamonėti mažąsias lytines lūpas.
 • Stiprinimas. Oraliniam seksui įsibėgėjus, vyras turėtų didinti tempą ir spaudimą liežuviu. Kai kurioms moterims labiau patinka liežuvio judesiai aukštyn žemyn, kitoms – iš šono į šoną. Kuris būdas labiausiai patinka, vyras turėtų suprasti iš moters kūno kalbos. Nereikia ir persistengti – nevalia liežuviu bandyti surašyti visas abėcėlės raides ant moters klitorio.
 • Didysis finalas. Pajutęs, kad moteris artėja prie orgazmo, vyras turėtų nedaryti jokių pauzių ir toliau laikytis pastarųjų poros minučių ritmo. Moteriai turi atrodyti, kad tuo metu vyras nenorėtų būti niekur kitur, tik tarp jos kojų…

Geriausias oralinis seksas JO gyvenime

Turbūt būtų sunku rasti vyrą, kuris atsisakytų oralinio sekso. Kelios mažos paslaptys privers jį pamėgti šį būdą dar labiau.

 • Pradžia. Jokiu būdu nereikėtų pulti prie vyriškojo pasididžiavimo taip, lyg atrodytų, kad jis tuoj pat bus suvalgytas. Pradėti reikėtų lėtai, švelniai, bet užtikrintai. Lūpas geriausia šiek tiek įtempti ir aplaižyti. Viena ranka prilaikyti penį, o burna jį švelniai apžioti ir pradėti judėti aukštyn žemyn. Retkarčiais žemiausiame taške sustoti 2–3 sek. Liežuviu sukti ratus aplink varpos galvutę, kartais juo perbraukti išilgai penio, stimuliuoti raukšlę (ji yra 2–3 cm atstumu nuo galvutės).
 • Kontaktas. Daugelį vyrų jaudina jam į akis nukreiptas moters žvilgsnis, kai ji burna glamonėja jo varpą.
 • Pertrauka. Oralinio sekso metu galima daryti trumpų pertraukėlių, kad lūpos ir liežuvis šiek tiek pailsėtų. Penis tuo metu gali liestis prie krūtų, šlaunų, makšties.
 • Ritmas. Oralinio sekso metu reikėtų vengti monotonijos. Tempą, greitį ir glamonių stiprumą pamažu didinti, o pajutus, kad parteris artėja prie kulminacijos, šiek tiek sulėtinti. Toks paerzinimas veda stipresnio orgazmo link.
 • Glamonės. Oralinio sekso metu nereikėtų apsistoti vien ties peniu. Vyrams patinka, kai glamonėjamos jų sėklidės, glostomi sėdmenys, krūtinė, pilvas ar vidinė šlaunų pusė. Viena ranka galima suimti sėklides ir švelniai jas glostyti, retkarčiais spustelėti jas šiek tiek stipriau.
 • Jo norai. Galbūt moteris išties puikiai stimuliuoja, tačiau ir vyras gali būti įtrauktas į šį procesą. Moteris turėtų uždėti vyro rankas sau ant galvos ir bent porą minučių leisti jam pačiam kontroliuoti tempą ir gylį.
 • Pagalbininkai.Prieš oralinį seksą moteris gali sučiulpti mėtinį saldainį – tai sukels malonų dilgčiojimą. Galima gurkštelėti gazuoto gėrimo – kai kuriems vyrams burbuliukai sukelia didelį malonumą.
 • Laiminga pabaiga.Orgazmui pasiekti vyrui reikia vienodų, ritmiškų ir palaipsniui greitėjančių judesių, tad artėjant kulminacijai technikos kaitaliojimą reikėtų pamiršti, nebent norisi atitolinti vyksmą. Dauguma vyrų svajoja išsilieti į partnerės burną, jai ant veido ar krūtinės. Jei moteriai kuris nors būdas nėra priimtinas, ji partnerį apie tai turėtų įspėti iš anksto.

Oralinio sekso nauda

 • Spermos sudėtyje yra įvairių naudingų mikroelementų, pvz., kalcio, kuris atkuria dantų emalį ir stiprina dantenas.
 • Oraliniu būdu tenkinantis partneris per pusvalandį sudegina 100 kcal.
 • Moteris, užsiimančias oraliniu seksu ir nuryjančias spermos, rečiau vargina padidėjęs kraujo spaudimas ir preeklamsija.
 • Kai kurie tyrimai rodo, kad vaiko tėvo spermoje yra medžiagų, slopinančių nėščiosios rytinį pykinimą.
 • Moteris, oraliniu būdu glamonėjanti vyrą, treniruoja savo veido raumenis, drauge mažėja smulkių raukšlelių. Beje, nustatyta, kad moterims, reguliariai užsiimančioms oraliniu seksu, mažėja pagurklis.
 • Duomenys, gauti iš JAV nacionalinio biotechnologijų informacijos centro, patvirtino ryšį tarp oralinio sekso ir toksikozės intensyvumo sumažėjimo.
 • Anot dr. G. Gallupo, vyriška sėkla, patekusi į moters organizmą oralinio sekso metu, yra labai stiprus antidepresantas.

Oralinio sekso grėsmės

Nors oralinis seksas ir labai malonus, visgi yra keletas dalykų, kuriuos būtina žinoti prieš juo užsiimant.

 • Oralinis seksas siejmas su gerklės vėžiu. Tačiau ne pats oralinis seksas sukelia vėžį, o jo metu (kaip ir įprasto sekso metu) žmogaus žmogui perduodamas žmogaus papilomos virusas. Žymus Holivudo aktorius Michaelas Duglasas buvo pareiškęs, kad pavojingą ligą jam galėjo sukelti dažnas oralinis seksas, tačiau vėliau savo žodžius atsiėmė. Mokslininkai teigia, kad gerklės vėžiu dažniau suserga tie oralinio sekso mėgėjai, kurie dažnai keičia partnerius.
 • Oralinio sekso metu yra galimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, pvz., sifiliu, gonorėja, pūsleline, AIDS, virusiniu hepatitu ir kt. Ypač rizikinga, jei partnerio dantenos yra pažeistos mikrotraumų.
 • Partnerės dantys gali sužeisti penį, tai kuriam laikui sukeltų diskomfortą.
 • Jei nesilaikoma tinkamos higienos, moteris gali pasigauti infekciją iš partnerio burnos arba vyras gali užsikrėti infekcija iš makšties.

Įdomu

 • 8 % moterų oralinio sekso metu visada patiria orgazmą.
 • 4 % moterų orgazmą patiria tik oralinio sekso metu.
 • Klitoris turi daugiau nei 8000 nervinių galūnių.
 • Anot vieno JAV tyrimo, daugiau nei 26 % garbaus amžiaus (vyresnių nei 75 m.) amerikiečių vis dar reguliariai mėgaujasi lytiniais santykiais ir oraliniu seksu.
 • 10 % vyrų nori daugiau oralinio sekso.
 • 17 % vyrų jaučiasi nevykėliai, jai partnerė nesutinka mylėtis oraliniu būdu.
 • Spermos skoniui įtaką gali daryti organizme susikaupę toksinai. Kad juos pašalinti, reikia gerti daugiau vandens.
 • Spermos skoniui kenkia rūkymas, alkoholio vartojimas, česnakai, svogūnai, aštrūs prieskoniai, riebi mėsa, stipri kava.
 • Spermos skonį gerina švieži vaisiai (ypač ananasai, persikai, mangai) ir jų sultys, jogurtas, agurkai, baklažanai, jūros gėrybės.
 • Spermos sudėtyje esantys baltymai mažina raukšles.
 • Šaukštelyje spermos yra 7 kcal.
 • JAV ligų profilaktikos ir susirgimų centro atliktos apklausos duomenimis, 66 % 15–24 m. moterų ir 65 % tokio pat amžiaus vyrų yra santykiavę oraliniu būdu.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau