Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Balandžio » 8

Atvejis, kokių būna nedaug - aštrų pilvo skausmą merginai sukėlė neatsargus oralinis seksas

24 metų mergina kreipėsi į gydytojus dėl jau 6 valandas nepraeinančio pilvo ir krūtinės skausmo. Prasidėjęs dešinėje pusėje aštrus skausmas išplito per visą merginos pilvą, o judant skaudėjo dar labiau. Netrukus gydytojai nustatė, kad šį skausmą sukėlė oralinis seksas.

Mergina buvo išties išsigandusi. Tačiau netrukus ji atskleidė, kad tai - ne pirmas kartas, kai ji kenčia tokius skausmus. Pirmą kartą kažką panašaus ji buvo pajutusi prieš metus, antrą kartą - prieš pusmetį. Gydytojai kaskart padarydavo pilvo ertmės rentgeno nuotrauką ir kaskart joje pamatydavo tą patį - jos pilvo ertmėje kaupėsi oras.

Oro sankaupas pilvo ertmėje gali sukelti daug įvairių ligų. Pavyzdžiui, žarnyno vėžys. Ir tai gali būti pavojinga, nes oro burbulai gali užspausti kraujagysles ir net sukelti mirtį. Tačiau šįkart gydytojai niekaip negalėjo nustatyti, kas tai sukėlė. Vėžio pėdsakų merginos žarnyne nebuvo, kaip ir opų ar kitų kelių, kuriais oras galėtų patekti į pilvo ertmę. Po kiek laiko problema išsispręsdavo savaime - orą sugerdavo aplinkiniai audiniai ir jis būdavo saugiai pašalinamas iš organizmo.

Gydytojai niekaip negalėjo suprasti, kodėl tai kartojasi. Kodėl ši mergina vis patiria šią skausmingą ir potencialiai pavojingą problemą? Jie ėmė tirti įvairius aplinkos ir gyvenimo būdo faktorius, įskaitant ir jos lytinį gyvenimą.

Paaiškėjo, kad merginą pripūsdavo jos vaikinas. Taip, tai nėra geras medicininis situacijos apibūdinimas, bet būtent taip ir buvo. Mergina ne iš karto apie tai pripažino gydytojams. Tiesą sakant, ji pati tuo nebuvo įsitikinusi, nes skausmas buvo jaučiamas ne tik pilvo apačioje. Pasirodo, jos partneris oralinio sekso metu kartais tyčia ar netyčia pūsteldavo oro į merginos lytinius organus. Per kelias valandas jis surasdavo kelių į pilvo ertmę. Skausmas prasidėdavo praėjus 4 valandoms po lytinio akto ir tęsdavosi kelias valandas. Oras visiškai pasišalindavo per maždaug savaitę.

Galbūt tai skamba kaip juokinga istorija, bet ji galėjo baigtis ir blogiau. Gydytojai pamena vieną atvejį, kai viena jauna besilaukianti mergina mirė dėl panašių vyro veiksmų. Taigi, derėtų būti atsargesniems ir nedaryti to, kas sukelia kitiems diskomfortą ar skausmą.

Tekstas perpublikuojamas iš „Technologijos.lt“ 

Parengta pagal:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau