Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 28

Sekstingo Paslaptys: Kaip Tinkamai Flirtuoti?

Sekstingas – tai yra erotinio pobūdžio susirašinėjimas, įskaitant nuotraukas ir vaizdo įrašus; puikus būdas pakurstyti išblėsusius jausmus. Sekstinant nebūtina visko pasakyti tiesiai ir konkrečiai, kas daugeliui žmonių apskritai yra nepatogu. Pakanka dviprasmiškų užuominų, žodžių žaidimo, kad vaizduotė, kaip reikiant, įsiaudrintų.

Reikia nepamiršti, kad sekstingas gali būti puikus būdas išlikti artimiems su partneriu, net jei jus skiria didelis atstumas. Karantino metu tai gali būti ypač aktualu, kai vienas žmogus, oro linijoms atšaukus skrydžius, buvo priverstas pasilikti vienoje pasaulio dalyje, o kitas – kitoje. Tačiau kaip išmokti bendrauti erotinėmis žinutėmis taip, kad pokalbis būtų lengvas, smagus ir jaudinantis ir netyčia nepasklistų po interneto platybes?

Kaip pradėti karštą pokalbį?

Pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad jūsų partneris yra visiškai pasirengęs dabar bendrauti su jumis. Sunku įvertinti jūsų viliojimą žodžių vingrybėmis ar jūsų nuotraukų pikantiškumą, jei jos pasirodo telefono ekrane darbo susitikimo metu. Taigi pirmiausiai laikykitės šios taisyklės ir paklauskite: „Ar dabar esi užimtas?”, „Ar galime pabendrauti?”.

Flirto nepradėkite nuo nuotraukų ir nuoširdžių pareiškimų. Pirmiausiai būtina paruošti pagrindą – tegul seksualinė įtampa bendraujant palaipsniui didėja. Taip jums pavyks nuvesti partnerį į savo karščiausių norų viršūnę. Pradėti pokalbį galima tokiomis žinutėmis: „Aš visą laiką galvoju apie tavo rankas…” arba „Turiu nuostabų planą savaitgaliui…”.

Sustiprinkite erotinį susirašinėjimo pobūdį, naudodamiesi komplimentais, dviprasmybėmis, ryškiais vizualiniais įvaizdžiais, bet stebėkite pašnekovo reakciją. Jei jis neatsako arba atsako lakoniškai „Taip” arba „Ne’, tuomet tęsti toliau nereikėtų. Dėl tam tikrų priežasčių pašnekovas gali nenorėti bendrauti tokiu būdu, bent jau ne dabar. Geriau viską atidėti iki realaus susitikimo.

Provokacija puikiai veikia. Net susirašinėdami vyrai neprieštarauja užkariauti savo moterį. Galite apsimesti, kad rašote visiškai nekaltus dalykus, retsykiais paliejant aliejaus į ugnį su naujomis pikantiškomis užuominomis.

Neapsiribokite. Jūs pati galite pasirinkti įvaizdį tokį, koks jums patinka, ar tai būtų vamp stiliaus moteris, ar sugulovė, ar įžūli mergina. Tai galima išreikšti tiek raštu žinutėmis, tiek nuotraukose ar vaizdo įraše. Tokie vaizdo žaidimai labai tinka poroms, kurios ilgą laiką būna kartu ir nori į savo gyvenimą įnešti daugiau aistros kibirkščių.

Psichologija, flirtas, Santykiai, paslaptys suaugusiems

Kaip užtikrinti saugumą, bendraujant erotinėmis žinutėmis?

Saugiau (tiek jums, tiek jūsų santykiams) užsiimti sekstingu su žmogumi, su kuriuo jau palaikote intymius santykius. Nebūtina pradėti tokių žinučių rašyti žmogui, su kuriuo vakar susipažinote bare arba (dar blogiau) internetiniam pažįstamam apie savo erotinius norus bei pageidavimus, nes niekada negalite būti tikri, kad jis žinučių turinio neskelbia savo socialiniuose tinkluose, kaip patvirtinimo, kad štai žiūrėkite, jis juk tikras mačo.

Jeigu jūs ir jūsų partneris reguliariai užsiimate sekstingu, geriau tai daryti šifruotais pranešimais ir, pageidautina, su išgalvotomis žaismingomis pravardėmis (tai dar labiau intriguos ir kaitins kraują). Jūs netgi galite sugalvoti kokius nors kodinius žodžius tam tikram veiksmui, taigi, bus dar daugiau vietos fantazijai.

Dar kartą patikrinkite, ar tikrai siunčiate pranešimus adresatui.

Nelaikykite erotinių nuotraukų ir vaizdo įrašų laisvai prieinamuose aplankuose kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Jeigu juos išsaugosite, tuomet bent jau tai darykite slaptažodžiu apsaugotuose aplankuose.

Sekstingui skirtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose veidas nebūtinai turi matytis. Geriau, kad veidas nepatektų į kadrą, nes niekada negalite būti 100 % tikri, kad jūsų kompiuteris nebus nulaužtas arba kitaip pateks į užpuolikų rankas.

Atminkite, kad turite aiškiai suprasti, ar jūsų partneris sutinka palaikyti erotinius susirašinėjimus su jumis, nes kitaip tai gali būti laikoma seksualiniu priekabiavimu.

Rašo priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau