Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslaptys Suaugusiems » 2020 » Vasario » 21

Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?

Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti. Ar įmanoma šią problemą išspręsti taikiai, nesiimant kraštutinių priemonių? Psichologai sako, kad taip.

3 patarimai, kaip išvengti egoizmo lovoje:

Kalbėtis. Psichologai pataria, jei iškyla problema, aptarti ją su savo partneriu, rasti sprendimą, kuris tiktų abiem ir visam laikui pamiršti tai, kas buvo blogai. Tačiau daugeliui moterų yra labai sunku pradėti kalbėti sekso tema; mano, kad jų išrinktieji jas turėtų suprasti iš vieno žvilgsnio. Tačiau tai, kas yra akivaizdu jums, nebūtinai yra akivaizdus dalykas ir partneriui. Dauguma vyrų mano, kad, jei moteris tyli, ji yra viskuo patenkinta ir nė nesusimąsto, kad galbūt yra kitaip. Laiku nepasikalbėjus, galima sprogti ir išeiti, garsiai trenkus durimis. To būtų galima išvengti diskutuojant apie kylančias problemas visose srityse, įskaitant lovą. Jokiu būdu negalima įžeidinėti partnerio. Tiesiog pasiūlyti paįvairinti procesą, kad ir jūs intymių santykių metu patirtumėte daugiau malonių emocijų. Retas vyras atsisakys eksperimentuoti, ypač, jei iniciatyvą rodo moteris. Tik nereikia aukotis – iš karto nustatykite ribas ir pasakykite, kas jums priimtina sekso metu, o kas ne (tokiu būdu iš pradžių nustatysite žaidimo taisykles, kurios bus optimalios jums abiem).

Neapsimetinėti. Net, jei bijote įžeisti savo išrinktąjį ar tiesiog norite, kad jam būtų patogu, nė nebandykite imituoti orgazmo, jei iš tikrųjų nieko panašaus nepajutote. Priešingu atveju jūsų partneris visiškai atsipalaiduos ir nuspręs, kad jam nereikia dėti pastangų sekso metu, nes ir taip esate viskuo patenkinta. Supratus, kad iki orgazmo dar toli, o jūsų partneris jau pasiruošęs viską baigti, tiesiog atsitraukite ir pabandykite atkreipti į save dėmesį. Taip pat paaiškinkite jam (pageidautina prieš lytinį aktą), kad jums reikia šiek tiek daugiau laiko, nes moters kūnas yra daug sudėtingesnis ir jūs negalite išsiversti be įžanginių glamonių. Per tą laiką jūs galėsite pasistengti pasiekti didžiausią malonumą, o pats vyras šiek tiek sulėtės ir prisitaikys prie jūsų ritmo.

Nurodyti kryptį. Kad intymių santykių metu nesijaustumėte nuskriausta dėl to, kad partneris negali prisitaikyti prie jūsų poreikių, pabandykite prisiimti navigatoriaus vaidmenį ir aiškiai parodykite jam, kaip ir kur jus reikia glamonėti, kad pasiektumėte malonumų viršūnę. Galbūt mylimasis mielai tai pabandytų, bet tiesiog nežino, kur paspausti, glostyti ar pabučiuoti, kad patirtumėte malonių emocijų. Todėl, jeigu jaučiate, kad įvykiai klostosi ne taip, kaip norėtumėte, tiesiog švelniai nurodykite tinkamą kryptį vyrui. Patikėkite, jis tai įvertins ir kitą kartą labiau pasistengs.

Rašo priekavos.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau