Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paslaptys suaugusiems » Peržiūrų: (357) Komentarų: (0) (06.11.2017 - 15:57)

Seksas ir numerologija

Ar žinojote, kad apskaičiavę savo gyvenimo kelio skaičių, galite sužinoti apie savo kertinius troškimus, poreikius ir polinkius miegamajame? Gyvenimo kelio skaičius svarbus visose srityse, įskaitant lytinius santykius.

Seksas ir numerologija

Sužinoti savi gyvenimo kelio skaičių paprasta. Viskas, ko reikia – tai sudėti gimimo dienos skaičius, kol gausis vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, asmuo gimė 1985-01-15, tai jo gyvenimo kelio skaičius apskaičiuojamas taip: 1 + 9 + 8 + 5 + 0 + 1 + 1 + 5 = 30 = 3 + 0 = 3. Šio išgalvoto žmogaus gyvenimo kelio skaičius bus 3. Nuo šio skaičiaus priklauso ir jo santykis su seksu bei polinkiai miegamajame.

Gyvenimo kelio skaičius ir seksas:

1 – išdidus, turintis polinkį į pompastiką meilužis, agresyvus seksualumas, noras būti viršesniu ir dominuoti, aistringumas, valingumas, įtaigumas.

2 – romantiškumas ir kartais paslėptas seksualumas, elegancija, prieraišumas, pasyvumas, slaptumas, drovumas, dviprasmiškumas.

3 – teatriškas seksualumas, nenatūralumas, išradingumas, seksas kaip laimės ir fantazijų šaltinis, vaikiška asmenybė, vedanti prie nebrandaus seksualumo.

4 – kartais be galo intensyvus seksualumas, kartais blokuojami troškimai, žiaurumas ir jautrumas, tradicinis lytinis gyvenimas, gali būti slopinami primityvūs jausmai ir emocijos.

5 – aistringumas ir karšta asmenybė, didelis seksualumas, noras fizinio artumo stipresnis už norą romantikos ir prieraišumo, fantazijos tiesiog privalomos, poreikis eksperimentuoti, bebaimis meilužis, kartais žiaurumas, apie juos sakoma, kad yra pamišę dėl sekso, mėgsta laukinį seksą, gali nesaikingai vaikytis visą gyvenimą sekso malonumų.

6 – mielas ir jaukus seksas, seksas, skirtas vaikams pradėti, seksas iš meilės. Už noro mylėtis slypi noras turėti šeimą.

7 – erotika, nukreipta į save, masturbacija, lytinis potraukis susietas su intelektu (gali lytiškai sujaudinti kito žmogaus protas, taip pat asmenys, kurie kalba apie sekso idėjiškumą, gyvenantys savo slaptose fantazijose ir t. t.), net šaltumas.

8 – per daug pamišę dėl sekso, atrodo subtilūs ir švelnūs, bet gali būti skandalingi, aistringi, linkę girtis. Seksas jiems siejasi su galia, ypač materialine. Tai oportunistai, kurie seksą naudoja didinti galią ir įtaką. Net pinigai atlieka svarbų vaidmenį, vertinant seksualinį patrauklumą ir sekso kokybę.

9 – nerimas, išradingumas, noras eksperimentuoti, seksas gali būti naudojamas kaip iškrova ir nusiraminimo priemonė, mažinanti nerimą, gali būti konstruktyvus arba ne, priklausomai nuo aplinkybių, kai kurie žmonės gali nebūti ištikimi vienam asmeniui, todėl su šiuo skaičiumi siejama poligamija.

11 – dviprasmiškumas, originalumas, netradiciškumas, neįprastumas, noras eksperimentuoti, seksas labai išaukštinamas, o kartais labai nuvertinamas, seksualinis potraukis tarsi nuolat svyruoja tarp dviejų priešingų polių.

22 – šis skaičius nurodo paslėptas aistras, nekontroliuojamas intensyvus seksualumas gali sukelti nevaldomą norą eksperimentuoti, išbandyti net tai, kas jų kultūroje nėra laikoma labai normaliu dalyku, gal net iškrypimu.

Seksas ir numerologija

ŽYMĖS: seksas, Numerologija, skaičiai

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Vienas puodelis per dieną ir 1 cm pilvo riebalų «ištirp...

Norite atsikratyti riebalų pertekliaus ties juosmeniu? Tuomet šis receptas yra tai ko jums reikia! Būsite maloniai nustebinti...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Soda ir medus naujas bandymas prieš vėžį...

Tiesa, vėžio ląstelės veši cukruje, bet šis derinys veikia, kaip "Trojos arklys". Šiame mišinyje cukrus tarnauja ta...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kas atsitinka su jūsų organizmu, kai valgote lašinius: ...

Tai bent! Artėjant šalčiui, gydytojai primina žmonėms veiksmingą ir nebrangų būdą apsaugoti organizmą nuo infekcijų.

...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kokių trūksta vitaminų ir kur jų rasti?...

Kaip atpažinti, kokių vitaminų mums trūksta, kodėl natūralūs jų šaltiniai geriau nei papildai ir kada vertėtų vartoti papildų....