Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 9

Slaptas receptas nuo pilvo skausmo ir žarnyno diskomforto!

Senolis supjaustė svogūną skersai ir įdėjo į arbatą... Sužinojęs priežastį, aš padariau tą patį!

Šis receptas yra senas ir niekam nežinomas. Jis buvo naudojamas 1920 metais viename kaime, Tverės provincijoje. Ten gyveno vienas žolininkas, apie kurį sklido gandas po visą kraštą: vyriškis galėjo išgydyti visas ligas ir žodžiu pagelbėti, o kiti kentėjo nuo pilvo skausmų (paranormal.lt). Todėl jis liepdavo pasigaminti tokį vaistą...

Diskomfortas žarnyne.

Sudėtis:

  • 1 svogūnas;
  • 200 gramų išvirtos arbatos.

Paruošimas:

1. Nulupkite žievelę nuo svogūno

Svogūnas nuo pilvo skausmo ir žarnyno diskomforto!

2. Įpjaukite svogūną įstrižai, kryžiumi, bet ne visiškai perpjaukite, kad neatsiskirtu vienas nuo kito.

Svogūnas nuo pilvo skausmo ir žarnyno diskomforto!

3. Įdėkite svogūną į karštą arbatą, tegul nusistovi 5-10 minučių. Gerkite gėrimą, kiekvieną kartą, kai pajausite žarnyno diskomfortą.

Svogūne kryžius ir arbata

Iš tiesų, žarnyno diskomfortas gali atsirasti netinkamu laiku, kai po ranka nėra tabletės ar vaisto. Šis metodas padės atsikratyti pilvo skausmo, tuštinimosi sutrikimo, bei leis normalizuoti sėdėjimą.

Įdomus faktas: puodelyje arbatos patalpintas svogūnas visada persiverčia kryžiumi į viršų. Svogūne kryžius: galbūt, tai veiksminga gėrimo jėga! Daugelis žmonių bandė tiesiog svogūną įdėti supjaustytą į arbatą - nepadeda...

Išsaugokite šį receptą ir pasidalinkite šiuo įrodytu gydymo metodu su draugais - jie bus dėkingi!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau