Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (797) Komentarų: (0) (19.04.2018 - 06:48)

Naudingos imbiero arbatos savybės

Nors imbieras daugeliui siejasi su peršalimo ligų gydymu, vis dėlto jis padeda ne tik norintiems atsikratyti virusinių peršalimo ligų, bet ir kovojant su kitomis, gana pavojingomis ligomis bei organizmo apsauga.

sveikatos patarimai, liaudies medicina, imbiero arbata, imbieras

globalremedyhouse.com pateikia 7 svarius argumentus apie tai, kokią įtaką jūsų organizmui padarys kasdien valgomas imbieras.

1. Mažina artrito uždegimą. 2013 metais atlikti tyrimai parodė, kad imbieras veikia kaip stiprus priešuždegiminis vaistas, padedantis kovoti su įvairiais uždegimais, net artritu, kuris vargina milijonus amerikiečių.

2. Atveria kvėpavimo takus. Tais pačiais metais atliktas tyrimas parodė, kad kasdien valgomas imbieras padeda kovoti su kvėpavimo takų ligomis.

3. Gerina kraujotaką. Kasdien vartojamas imbieras arba bent jau imbiero arbata, gali padėti pagerinti kraujotaką, sumažinti kraujospūdį.

4. Mažina skausmus. Imbieras gali veikti kaip itin veiksminga nuskausminimo priemonė. Rytą pradėkite imbierine arbata ir varginantis galvos skausmas pranyks.

5. Gydo sinusitą. Jei jus vargina užgulusi nosis ir sinusito simptomai, išbandykite kasdien gerti imbierinę arbatą.

6. Gerina imuninę sistemą. Mokslininkai įrodė, kad imbieras gali stiprinti imuninę sistemą ir veikia kaip priešvirusinis vaistas nuo peršalimo ir gripo.

7. Didina seksualinį potraukį. Paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus argumentas, imbieras veikia kaip natūralus afrodiziakas. Tai žinodami, žmonės jau šimtus metų tuo naudojasi.

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar