Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Balandžio » 18

18.04.2018, 21:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Sveikatos patarimai. Ši priemonė nuo kelio, kaulų ir sąnarių skausmo yra 100% natūrali, todėl naudodami šią priemonę nerizikuojate jokiu šalutiniu poveikiu. Daugiau skaitykite apie tai: sveikatos patarimai, liaudies medicina, sąnariai, razinos, keliai, medus, kaulai, moliūgas.

Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 17:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikatos patarimai. Dėl susikaupusių druskų atsiranda sąnarių, nugaros ar kaklo skausmas. Osteochondrozės negalima išgydyti per vieną kartą. Bet, palengvinti skausmą ir sveikatą galima! Daugiau skaitykite apie tai: sveikatos patarimai, osteochondrozė, ryžių gira, sąnarių skausmas, sąnariai, sveikata, razinos.
Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 14:34
Egzorcizmas

Egzorcizmas. Velnio išvarymas. Visose pasaulio religijose yra įrodymų, kad demonai gali apsėsti žmones. Jis mano, kad egzorcizmas ir psichiatrija, gydant žmones turėtų viena kitą papildyti. Daugiau skaitykite apie tai: Egzorcizmas, demonai, velnio išvarymas, Dana Borisova, Дана Борисова, religija.

Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 11:14
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikata ir praktiški patarimai. Ar žinojote, kad kokosų aliejus gali naudoti ne tik ruošiant maistą? Egzotinių kokosų aliejus yra toks vertingas ir taip daug kur panaudojamas, kad yra vertas atsidurti ne tik virtuvinėse, bet ir vonios spintelėse! Daugiau skaitykite: Sveikata, mityba, kokosų aliejus, kokosas, aliejus.
Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 10:53
Technologijos, IT
Skaitmeninės technologijos. Nemaža lietuviškų su kriptovaliutomis susijusių interneto vardų dalis registruojama galvojant apie kriptovaliutų populiarėjimą ateityje, todėl manoma, kad geras domenas gali būti puiki investicija. Daugiau skaitykite: Skaitmeninės technologijos, IT, kriptovaliuta, internetas, Lietuva, domenas, domenai.
Sužinok daugiau ...
18.04.2018, 07:45
Pasąmonės Galios

Pasąmonės galios. Biolauką pažeidžia maisto produktai be gyvybės, aplinkos teršalai, parazitai, lėtinės virusinės infekcijos, operacijos, emocinės traumos, negatyvūs mąstymas, netinkamų energijų ir tarpdimensinių trikdžių. Daugiau skaitykite apie tai: Pasąmonės galios, biolaukas, žmogus, energijos šaltinis, informacija.

Sužinok daugiau ...