Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 18

Atsikratykite sąnarių skausmo: ryžių gira nuo osteochondrozės

Dėl susikaupusių druskų atsiranda sąnarių, nugaros ar kaklo skausmas. Osteochondrozės negalima išgydyti per vieną kartą. Bet, palengvinti skausmą ir sveikatą galima!

Ryžių gira puikiai pašalina druskas iš organizmo!

sveikatos patarimai, osteochondrozė, ryžių gira, sąnarių skausmas

Kaip pasigaminti ryžių girą nuo osteochondrozės:

1. Įpilame į 1 litro virintą, nusistovėjusį vandenį, 4 šaukštus, bet kokių ryžių (bet ne skaldytų), 3 šaukštus cukraus ir 5 razinas juodos spalvos.

2. Sumaišome ir paliekame nusistovėti 4 dienas, jei labai karšta - tada tris dienas.

3. Po to perkošiame ir supilame į butelius ir saugome šaldytuve.

Girą geriame po pusę stiklinės, tris kartus per dieną po valgymo.

Kita giros dalis yra paruošiama iš pirmosios dalies liekanų - į paliktas, perkoštas liekanas įpilame 1 litrą vandens, 3 šaukštus ryžių, 3 šaukštus cukraus ir 4 juodos spalvos razinas. Paliekame nusistovėti taip pat.

Po antro ryžio giros nupylimo, likusi dalis nėra išmeta, o panaudojame ir trečią kartą, bet įdedame jau 2 šaukštus ryžių, 2 šaukštus cukraus ir 3 razinas.

Ryžių girą geriame po 1 mėnesį. Tada darome pertrauką.

Video: Ryžių gira nuo sąnarių skausmo

Atsikratykite sąnarių skausmo: ryžių gira nuo osteochondrozės

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau