Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Balandžio » 09

09.04.2018, 20:54
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikata ir receptas nuo aukšto kraujo spaudimo. Ši priemonė susideda iš daugelio maistinių medžiagų ir vitaminų, kurie padės išvalyti kepenis, atkimšti visas užblokuotas kraujo riebalais arterijas, padės pašalinti riebalų perteklių kraujyje, kovoti su gripu, infekcijomis ir laisvaisiais radikalais. Arterijos, spaudimas, imbieras, imunitetas, citrina, česnakas.
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 17:28
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikata ir organizmo valymas. Pavasaris – puiki proga išvalyti organizmą nuo susikaupusių parazitų, šlakų ir toksinų. Jeigu jus vargina išberta oda, patinę paakiai, nuolat skaudantis skrandis, reikėtų suklusti – gali būti, kad jūsų organizme knibžda parazitai. sveikata, kūnas, parazitai, gvazdikėliai, linų sėklos, mišinys.
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 17:13
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Svogūnas seniai neatsiejamas nuo daugelio pasaulio virtuvių. Vis dėlto, woman.ru rašoma, kad jis jau tūkstančius metus daugeliui žinomas ir kaip labai veiksmingas vaistas ir net imuninės sistemos stiprintojas. svogūnas, antibiotikas, sveikata, sveikatos patarimai.
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 15:53
Sąmokslo Teorijos, Gandai
Sąmokslo teorija ir ateiviai. Sąmokslų teorijų šalininkai ir amerikiečių ufologai teigia, kad ateiviai iš mitinės planetos Nibiru bendradarbiauja su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Pasak ufologų, ateiviai renka žmonių kūnus, o Rusijos prezidentas šiuos faktus slepia. ateiviai, Nibiru, Nibiru planeta, Vladimiras Putinas, Christian DeBlanc
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 15:03
Medicinos Naujienos

Vaistai ir farmacija. Nors manoma, kad vitaminai mums yra gyvybiškai reikalingi, piktnaudžiauti jais, ypač dirbtiniais, nepatartina. Kas vartoja per daug vitaminų, tam gresia didesnė rizika susirgti vėžiu.

Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 13:43
Paranormalūs Reiškiniai
Mistika ir paranormalus reiškinys. Velykų išvakarėse Šventojo kapo šventykloje ant marmuro plokštės virš akmens, kur gulėjo Kristaus kūnas, pasirodė kraujas. Vaizdo įrašą nufilmavo liudininkas, kuris tuo metu buvo šventykloje.
Sužinok daugiau ...
09.04.2018, 12:42
NSO, Ateiviai

Tiesioginės transliacijos kamerą pastebėjo 2018 m. balandžio mėn. užsimaskavusi NSO, kuris praskriejo šalia Tarptautinės kosminės stoties (TKS). Huge Cloaked object filmed by ISS Live Cam.

Sužinok daugiau ...