Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sąmokslo teorijos, Gandai » Peržiūrų: (1.4K) Komentarų: (0) (09.04.2018 - 15:53)

Vladimiras Putinas slepia ateivių įrodymą iš Nibiru

Sąmokslų teorijų šalininkai ir amerikiečių ufologai teigia, kad ateiviai iš mitinės planetos Nibiru bendradarbiauja su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Pasak ufologų, ateiviai renka žmonių kūnus, o Rusijos prezidentas šiuos faktus slepia, rašo PLANET-TODAY.com

ateiviai, Nibiru, Nibiru planeta, Vladimiras Putinas, Christian DeBlan

Ufologas Christian DeBlanc ne kartą sakė, kad Nibiru ar Planeta X  lekia kosmose dideliu greičiu ir pasirodys mūsų padangėje šiais metais. Paslaptinga planeta sukels didelius žemės drebėjimus ir cunamius, kurie sunaikins dauguma žmonijos.

Christian DeBlanc dabar teigia, kad Vladimiras Putinas bendradarbiauja su ateiviai iš Nibiru planetos, kurie yra vadinami Anunakiai. NSO medžiotojas mano, kad ateiviai iš Nibiru, atrodo, jau atvyko į mūsų planetą ir apie tai žino Rusijos federacijos prezidentas. Tačiau V. Putinas nusprendė nekalbėti apie ateivių buvimą, bijodamas, kad tai turės niokojantį poveikį krikščioniškam tikėjimui Rusijoje ir visame pasaulyje.

Vladimiras Putinas slepia ateivių įrodymą iš Nibiru


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Nibiru, Christian DeBlanc, Vladimiras Putinas, Ateiviai, Nibiru planeta

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar