Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2018 » Balandžio » 16

16.04.2018, 15:54
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveika mityba. Mūsų pusryčiai - svarbiausia dienos dalis, jie suteikia energijos visai dienai, pagerina koncentraciją, padeda normaliai jaustis. Pusryčiai, sveika mityba, avižiniai dribsniai, chia sėklos, cinamonas, medus, druska.
Sužinok daugiau ...
16.04.2018, 14:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikata ir onkologija. Kai žmonija kariauja su vėžiu ir bando jį nugalėti, jis su skaitytojais dalijasi patarimais, kaip apsisaugoti nuo šios ligos, vadinamos žmonijos rykšte. liga, vėžys, onkologija, priemonė, soda, citrina.
Sužinok daugiau ...
16.04.2018, 12:34
Istorijos Paslaptys

Moneta iš ateities. Vienoje Meksikos statybos aikštelėje darbuotojas Diego Aviles aptiko monetą iš ateities. Joje aiškiai matomas nacių simbolis - erelis su svastika ir data 2039 m., aukščiau parašyta «Naujoji Vokietija».

Sužinok daugiau ...
16.04.2018, 12:10
NSO, Ateiviai

Kosmosas ir NSO. NASA ir ESA palydovai, besisukantys aplink Saulę užfiksavo neįprastus objektus, kurie panašūs į milžiniškus erdvėlaivius, bet kam jie priklauso?

Sužinok daugiau ...
16.04.2018, 11:24
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikata. Jūsų skydliaukė yra tarsi populiariausia mokyklos mergaitė: ji kontroliuoja beveik viską, o kai supyksta, atsiveria tikras pragaras. Mažytė drugelio formos liauka, skydliaukė, išsidėsčiusi prie kaklo pagrindo, veikia beveik visas kūno funkcijas. Pragaras prasideda, kai ši liauka neišskiria pakankamai skydliaukės hormonų (hipotirozė) arba kai išskiria per daug hormonų (hipertireozė).
Sužinok daugiau ...
16.04.2018, 10:37
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Sveikatos patarimai. Šios ligos paplitimas šiuo metu yra labai didelis – nuo venų varikozės kenčia maždaug 30-40 procentų darbingo amžiaus moterų ir net 70 procentų vyresnio amžiaus moterų. Taigi, kokios yra šio susirgimo priežastys, ir kaip kovoti su šia nemalonia liga? Varikozė, venų varikozė, venu varikoze, kojų venos, issipletusios venos, varikozės gydymas, kojų venų ligos simptomai, kojų venų varikozė, kojų varikozę, venų varikozės gydymas, venu varikozės gydymas, kojų tinimas, kojų skausmas.
Sužinok daugiau ...