Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (16.04.2018 - 14:33)

Daktaras prakalbo: nuo vėžio apsaugo šis mišinys

30 metų natūralios medicinos srityje dirbantis daktaras James Mackey mirror.com žurnalistams yra sakęs, kad nė karto rimtai nesirgo.

liga, vėžys, onkologija, priemonė, soda, citrina, www.paranormal.lt

Jis įsitikinęs, kad tik sveika gyvensena, natūralūs vaistai iš gamtos ir liaudiškos priemonės padėjo sulaukti garbaus amžiaus ir jaustis sveiku.

Kai žmonija kariauja su vėžiu ir bando jį nugalėti, jis su skaitytojais dalijasi patarimais, kaip apsisaugoti nuo šios ligos, vadinamos žmonijos rykšte.

Jo teigimu, apsisaugoti nuo šios ligos apsisaugoti gali padėti naminė priemonė, kurią reikia vartoti kiekvieną dieną.

Taigi, kasdien reikėtų valgyti tokį derinuką: 2 šaukštus šviežiai spaustų citrinos sulčių sumaišykite su puse arbatinio šaukštelio sodos. Šis mišinys, jo teigimu, gali būti puiki vėžio prevencijos priemonė.

Jį reikėtų gerti bent du kartus per dieną.

Moksliškai įrodyta, kad soda normalizuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme. Jau žinoma, kad jų disbalansas priveda prie onkologinių ligų. Taip pat soda gerina medžiagų apykaitą audiniuose. Mokslininkai skelbia, kad soda stiprina po žiemos nusilpusią imuninę sistemą.

Nepamirškite, kad norėdami būti sveiki ir išvengti net pavojingiausių ligų, turėtumėte kasdien daug laiko būti gryname ore, valgyti sveiką ir subalansuotą maistą, kuo mažiau jaudintis ir kiek įmanoma daugiau aktyviai gyventi.

Daktaras prakalbo: nuo vėžio apsaugo šis mišinys

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Liga, Soda, citrina, Onkologija, priemonė, Vėžys

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar