Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (365) Komentarų: (0) (09.04.2018 - 17:13)

Svogūnas - antibiotikas nuo kosulio, pykinimo, ausies skausmo, karščiavimo

Svogūnas seniai neatsiejamas nuo daugelio pasaulio virtuvių. Vis dėlto, woman.ru rašoma, kad jis jau tūkstančius metus daugeliui žinomas ir kaip labai veiksmingas vaistas ir net imuninės sistemos stiprintojas.

svogūnas, antibiotikas, sveikata, sveikatos patarimai, paranormal.lt

Jis pasižymi antiseptinėmis savybėmis, gali veikti net kaip galingas antibiotikas. Jie padeda kvėpavimo takų ligoms gydyti bei žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, artritu, širdies ligomis.

Pasaulio sveikatos organizacija patvirtino, kad svogūnai tinkami kvėpavimo takų infekcijomis, bronchitui ir kosuliui gydyti.

Štai keli būdai, kaip panaudoti svogūną, kad jis veiktų kaip itin galingas antibiotikas.

Kosulys. Nulupkite mažesnį svogūną ir supjaustykite smulkiais griežinėliais. Apiberkite jį ruduoju cukrumi ir palikite valandai. Po valandos galite valgyti svogūno griežinėlius. Tai darykite du kartus per dieną ir kosulys turėtų išnykti per kelias dienas.

svogūnas, antibiotikas, sveikata, sveikatos patarimai, paranormal.lt

Pykinimas. Jeigu jus vargina pykinimas dėl vaistų vartojimo ar važiuojant automobiliu, turėtumėte su savimi turėti svogūną. Išspauskite iš jo sultis ir suvyniokite į marlę. Įlašinkite mėtų arbatos ir leiskite atvėsti. Paruoštą mišinį gerkite kas pusvalandį. Tereikia vos 2 arbatinių šaukštelių ir simptomai išnyks.

Ausies skausmas. Smulkiai supjaustykite svogūną, įdėkite į marlę arba ploną audinį ir gerai suriškite. Pridėkite prie skaudančios ausies ir palaikykite bent 20-30 minučių. Ausies skausmas, tikrai išnyks.

Karščiavimas. Jei vaistai nepadeda kovoti su pakilusia kūno temperatūra, jums pravers svogūnas. Ištepkite pėdas kokosų aliejumi, supjaustykite svogūną griežinėliais, apdėkite jais pėdas ir apvyniokite maistine plėvele, apsiaukite šiltas kojines. Tai padės pašalinti toksinus ir kūno ir sumažins karščiavimą.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: sveikata, antibiotikas, svogūnas, sveikatos patarimai
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar