Pagrindinis » Kategorija: Egzorcizmas » Peržiūrų: (417) Komentarų: (0) (18.04.2018 - 14:34)

Egzorcizmas. Velnio išvarymas

Kai kuo žmonės teigia, kad pats velnias kalba per juos, ir jie negali pasipriešinti jam. Ar galima jais tikėti? Kaip demonai patenka į mūsų pasaulį? Kaip visų pasaulio religijų kunigai bando kovoti su jais? Kokia jėga verčia elgtis taip žinomą televizijos laidų vedėją Daną Borisovą (Дану Борисову)?

Egzorcizmas, demonai, velnio išvarymas, Dana Borisova, Дана Борисова

Kaip demonai pasirenka savo aukas? Kas juos traukia - spiritizmo ritualai, neteisingas gyvenimo būdas, korupcija ar magija? Įžymi TV laidų vedėja Dana Borisova pirmą kartą visai šaliai prisipažįsta - ji apsėsta demonais ir negali atsispirti pagundomis. Mama, garsiausios šviesiaplaukės pareiškė - jos dukra yra narkomanė, o pati Dana, sako, kad ji neturi jėgų kovoti su priklausomybe.

2001 metais, religinių studijų profesorius iš Kalifornijos išspausdino straipsnį, kuriame jis įrodė galimybę būti apsėstam demonų. Visose pasaulio religijose yra įrodymų, kad demonai gali apsėsti žmones. Jis mano, kad egzorcizmas ir psichiatrija, gydant žmones turėtų viena kitą papildyti.

O, kaip jūs manote, ar egzistuoja demonai ir velnio apsėdimas?

Egzorcizmas. Velnio išvarymas

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: velnio išvarymas, Dana Borisova, religija, Дана Борисова, demonai, egzorcizmas
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar