Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 18

Kas yra žmogaus energijos laukas?

Žmogaus biolaukas yra tam tikri energijos srautai, gaubiantys kūną. Norite tikėkite, norite ne, bet nuo jo tiesiogiai priklauso ląstelių aktyvumas strateginiuose meriadianų taškuose. Energijos aura yra tarsi greitkelis, leidžiantis DNR genams ląstelėse komunikuoti šviesos greičiu ir palaikyti gerą kūno ir sielos būklę organizme.

Be abejo, biolaukus turi ne tik žmonės, bet ir visa, kas yra gyva gamtoje. Net negyvi objektai jį gali turėti. Vienokį biolauką turės, pavyzdžiui, žalias brokolinis kopūstas, o visai kitokią – virtas. Biofizikų nuomone, informaciją perduoda fotonai. Fotonai – tai yra besvorės šviesos dalelės. Jie perduoda informaciją ląstelės viduje ir tarp ląstelių. Gyvų ląstelių DNR kaupia iš išleidžia fotonus. Tai vadinama biofotonine emisija.

Šių biofotonų skleidžiama šviesa yra 10 kartų silpnesnė negu įprasta dienos šviesa. Biofizikas Fritzas Albertas Poppas, norėdamas ištirti šį fenomeną, sukūrė instrumentą, vadinamą fotonų daugikliu, kuris gali aptikti jonvabalio švytėjimą už maždaug 16 km. Jis nustatė, kad DNR naudoja įvairius dažnius kaip informacijos perdavimo priemonę, skirtą perduoti ir užkoduoti informaciją tarp ląstelių.

Nobelio premijos laureatas Albertas Szentas-Györgyi‘us kartą yra pasakęs: „Mes gyvename nedideliame saulės elektros sūkuryje“ ir buvo teisus. Stebuklingosios fotosintezės metu saulės šviesos dažniai yra perkeliami į žaliuojančius augalus, medžius, žolę ir vaistažoles. Patekę į žmogaus virškinamąjį traktą šie augalai išskiria maistines medžiagas ir daug šviesos dažnių į organizmą. Be to, žmonės tiesiogiai sugeria šviesos energiją iš saulės į savo kūnus.

Mes visi esame šviesos būtybės ir mums būtinai reikia gyvybę palaikančios ir puoselėjančios šviesos, kad išliktume gyvi. Dauguma žmonių supranta, kad turi kasdien gauti bent šiek tiek tiesioginės saulės šviesos, kad išliktų sveiki. Saulėje ne tik gaminasi vitaminas D, bet tai nėra vienintelė priežastis.

Kosminė (jan) energija telkiasi kaip karūna, o kiti dažniai pasiskirsto po visą kūną vadinamosiomis čakromis. Mes taip pat turime būti įžeminti Motinos Žemės (in energija), kad išleistume organizmą žalojančias energijas ir pakeistume jas kitomis, gydančiomis, energijomis. Kiti šviesos energijos šaltiniai turi būti vartojami kartu su maistu. Tai yra reikėtų valgyti daugiau šviežių, geriausiai ekologiškų, vaisių ir daržovių, kurie sukaupė daug šviesos energijos ir pavertė ją į gyvybę puoselėjančias maistines medžiagas. Maistinės medžiagos, kurios yra greitai įsisavinamos ir asimiliuojasi ląstelėse mūsų organizmuose, yra gyvos ir naudingos mūsų kūnui. Taip pat ir vanduo gali būti gyvas ir negyvas. Pavyzdžiui, buteliuose dažniausiai būna negyvas vanduo.

Žmogaus biolaukas arba energijos laukas gali būti pažeistas ir gali būti sutrikdyta natūrali energijos srautų tėkmė. Biolauką pažeidžia maisto produktai be gyvybės, aplinkos teršalai, parazitai, lėtinės virusinės infekcijos, operacijos, emocinės traumos, negatyvūs mąstymas, netinkamų energijų ir tarpdimensinių trikdžių.

Viskas, ką mes vartojame, fiziniame ir mentaliniame lygmenyje, nepraeina be pasekmių. Daugelis žmonių nesuvokia, kad biolaukui įtakos daro genetika, ankstesni gyvenimai, maistas, kurį kasdien valgome, vanduo ir kt.

Kas yra žmogaus energijos laukas?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 14:47 Veido odos maitinimas. Maitinamosios kaukės. Veido odos priežiūra
Maitinamosioms kaukėms tinka kone visi vaisiai ir daržovės. Tokiose kaukėse daug vitaminų, jos garantuoja odai tinkamą maitinimą. Labai naudingos agurkų, pomidorų, kivių, bananų ir moliūgų kaukės.

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 21:39 Veiksmingi būdai padėsiantys atsikratyti pigmentinių dėmių
Odos patamsėjimai – vienas pirmųjų senėjimo ženklų. Tačiau pigmentinės dėmės gali atsirasti ir jaunoms moterims. Dažnai jų atsiradimą lemia kenksmingi UV spinduliai, sutrikusi nervų sistema, tam tikrų vitaminų ir mineralų trūkumas. Kaip atsikratyti odos patamsėjimų?...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 21:33 Dilgėlė- žolė, lenkianti špinatus ir brokolius

Jeigu aš pasakyčiau, kad kažkur patvoryje, pamiškėje ar jūsų sodo kamputyje neprižiūrimas veši žalumynas, maistingesnis už špinatus ar brokolius, sudominčiau, ar ne?

Skaityti daugiau