Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 3

Niekada nedovanokite šių dalykų gimtadienio proga: padovanosite kančią

Niekada nedovanokite šių dalykų gimtadienio proga: padovanosite kančią

Dovaną reikėtų rinktis labai atsakingai.

Kai kurios dovanos vietoj džiaugsmo ir malonių emocijų gavėjui gali atnešti negatyvumo ir nemalonumų. Todėl dovaną reikėtų rinktis itin atsakingai.

Ko nedovanoti gimtadienio proga, rašo "Sunmag".

Pateikiame sąrašą dalykų, kurių negalima niekam dovanoti

  • Laikrodžiai, rankšluosčiai ir šalikai. Šie daiktai simbolizuoja kivirčus, ilgą išsiskyrimą ir ligas. Pasak kai kurių tikėjimų, laikrodis atima jūsų gyvenimo laiką, o Kinijoje laikrodžio gavimas dovanų yra tarsi kvietimas į laidotuves.
  • Gyvūnai nėra geriausias dovanos variantas. Tačiau jei už jį duosite išpirką, gyvūnas gali būti priimtas kaip dovana.
  • Duriantys ir pjaunantys daiktai (peiliai, šakutės, dalgiai). Liaudies tikėjimas sako, kad su dovana į namus galite pritraukti kivirčus ir nelaimes.
  • Piniginės taip pat geriau vengti. O jei vis dėlto norite tokią dovaną padaryti, įdėkite į ją pinigų, kad pritrauktumėte sėkmę ir pelną.
  • Perlai nuo seno laikomi ne pačia geriausia dovana. Kiekvienas perlas, pasak kai kurių tikėjimų, simbolizuoja našlių ir našlaičių išlietas ašaras.
  • Nedovanokite savo mėgstamam vyrui kojinių poros. Sakoma, kad jas apsimovęs jis gali visiems laikams išeiti iš namų.
  • Gimtadienio proga taip pat nereikėtų dovanoti kryžiaus. Tokia dovana tradiciškai įteikiama per krikštynas, bet ne vardadienio proga. Manoma, kad kryžius naujajam savininkui gali perduoti jį dovanojančiojo baimes, rūpesčius ir nerimą.
  • Niekada nereikėtų dovanoti veidrodžio. Anksčiau žmonės tikėjo, kad veidrodis yra koridorius, vedantis iš mūsų pasaulio į dvasių pasaulį.
  • Iš galimų dovanų sąrašo išbraukite nosinaites, nes jos pranašauja artėjantį išsiskyrimą su mylimu žmogumi.

Be to, nereikėtų perduoti dovanų, nes jas dovanojęs asmuo kartu su jomis perduoda ir savo energiją.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau