Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Kovo » 30

NSO 2021 m. Kovo 20 d. Sukūrė Portalą Virš Popocatepetlio ugnikalnio Meksikoje

Po 2021 m. kovo 20 d. kameros, nukreiptos į Meksikos ugnikalnį, užfiksavo labai neįprastus NSO, kurie sukūrė kažką panašaus į portalą ir nuskriejo tiesiai į raudonai įkaitusį ugnikalnio epicentrą, mokslininkai pripažino, kad nieko tokio čia dar nebuvo matę ( kameros buvo įrengtos daugiau nei prieš 10 metų) ir jie negali paaiškinti, kas nutiko.

Nepaisant to, po šio vaizdo įrašo paskelbimo pasirodė „viską žinantys“ komentatoriai, kurie pradėjo propaguoti versiją, kad tai tik „meteorito kritimas“, visiškai ignoruodami tai, kad tai, kas įvyko, visiškai neatitinka meteoritų elgesio žemės atmosferoje.

Meteoritas tu sakai? Gerai, štai naujas panašus reiškinys, kurį vakar užfiksavo kameros - 2021 m. kovo 29 d.

Matome, kad panašus objektas, pasirodęs iš viršaus ir dideliu greičiu, nuskubėjo tiesiai į kraterio centrą, tačiau prieš nerdamas į jį - NSO sukūrė lygiai tą patį „portalo“ efektą, kaip ir ankstesnis objektas.

(Video: 2021 m. kovo 29 d. / 2021 m. kovo 26 d)

Meteoritas tu sakai? Gerai, aš jums pasakysiu daugiau, panašius objektus, turinčius panašų poveikį ir buvusį virš ugnikalnio kraterio, stebėjimo kameros užfiksavo 2021 m. kovo 26 d.

NSO, įeinantys į aktyvaus Popokatepetlio ugnikalnio kraterį ir iš jo išeinant, stebėjimo kameros nuolat fiksuoja, tačiau tokie „portalo efektai“ pradėti fiksuoti tik 2021 metų kovo mėnesį.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau