Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Lapkričio » 2

Antarktidoje aptiktas milžiniškas paslaptingas urvas (video)

Mokslininkai Antarktidoje dažnai randa įvairių objektų ir darinių, kurie, atrodo, neturi nieko bendra su gamta. Kai kurias iš šių struktūrų galima paaiškinti, tačiau kitos išsisukinėja nuo mūsų supratimo.

Žemynas, kuris, kaip spėjama, dar nėra iki galo ištyrinėtas, neabejotinai slepia kokią nors paslaptį nuo žmonijos. Galbūt todėl didžiosios valstybės nenori, kad žmonės galėtų laisvai ten būti ir tyrinėti neįprastas vietas.

Nepriklausomi tyrėjai mano, kad "Google" neleidžia paslaugos naudotojams tyrinėti žemyno centre tūkstančius kilometrų esančios baltosios dėmės.

Žinoma, kad šiame žemyne periodiškai kyla šilto oro temperatūra. Mokslininkai mano, kad dėl to kalti požeminiai ugnikalniai, tačiau kai kurie mano, kad taip nėra. Priežastis gali būti kitokia.

Galbūt mokslininkų užfiksuoti signalai sklinda ne iš kosmoso, o greičiausiai iš Antarktidos gelmių.

Daugelis mokslininkų mano, kad palydovų paslėptoje žemyno dalyje gali gyventi protingos būtybės, galbūt atvykusios iš kitos planetos.

Aptiktas darinys yra labai paslaptingas, ir kyla vis daugiau klausimų, matant jo panašumą į kitus, kuriuos randame šio žemyno pakrantėse.

Šis vaizdo įrašas į internetą nutekėjo visai neseniai, ir kol kas jokių komentarų apie jį nėra. Todėl klausimų yra daugiau nei atsakymų.

Urvas Antarktidoje

Įpratome manyti, kad #Antarktis yra negyva ledinė dykuma, tačiau taip nėra. Remiantis naujausiais tyrimais, iš tiesų #Pietų #pale yra didžiulė biologinė įvairovė - tik ši flora ir fauna daugiausia gyvena po ledu. Australijos nacionalinio universiteto mokslininkai aptiko didžiules urvų sistemas aplink vieną iš aktyvių Antarktidos ugnikalnių (taip, ten yra aktyvių ugnikalnių), ir komanda mano, kad klimatas šių urvų viduje gali būti pakankamai šiltas, kad juose galėtų gyventi daugybė skirtingų gyvūnų ir augalų rūšių. .

2019 m. mokslininkai tyrinėjo Roso saloje esantį aktyvų Erebuso kalną ir aptiko platų urvų tinklą, kurį į ledą ištirpdė vulkaniniai garai. Juos ištyrę mokslininkai surinko DNR mėginius, atitinkančius samanų, dumblių ir kai kurių smulkių bestuburių gyvūnų DNR. Jie taip pat rado keletą DNR sekų, kurios neatitiko jokių žinomų organizmų, o tai reiškia, kad šiuose # urvuose gali būti mokslui dar nežinomų augalų ar gyvūnų rūšių, laukiančių atradimo. "Mūsų darbo rezultatai leidžia susidaryti labai intriguojančią nuomonę apie tai, kas gali gyventi po Antarktidos ledu, - aiškina pagrindinė tyrėja Karidven Freizer (Karidwen Fraser).

Kitą kartą mokslininkai planuoja daug ilgesnę ekspediciją į šių urvų gilumą, kad pabandytų rasti paslaptingų Antarktidos būtybių pėdsakų. Kai kurie tyrėjai mano, kad ledo tunelių gelmėse gali egzistuoti ištisos unikalios ekosistemos! Ir tai tik pradžia, nes šiuo metu mokslui žinoma 15 aktyvių Antarktidos teritorijoje esančių ugnikalnių, ir, tikėtina, kiekvieną jų supa požeminių urvų tinklas, kuriame gali slėptis kitos dar neatrastos rūšys.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau