Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 1

Orgazmas sapne: kaip pasidovanoti erotinę fantaziją?

Kai kurioms moterims pavyksta sapne patirti orgazmą. Kaip tai įvyksta ir kaip įmanoma sau padovanoti tokias erotines pasakas su laiminga pabaiga?

Daugelis yra sapnavę erotinius sapnus. Bet ne kiekvieną orgazmą mes sugebame suvokti – tą gali patvirtinti tiek vyrai, tiek moterys. Ar teko kada nubusti svaigulyje, lyg po sekso, ir nesuprasti, kas jus taip sujaudino sapne? Ir argi nesinorėtų naktį sapnuojant patirti malonumą, nieko dėl to nedarant?

Mokslas jau bandė aiškintis šią mįslę ir išsiaiškino, kas stovi už vadinamosios seksualinės kulminacijos fantazijos, dar vadinamos negenitaliniu orgazmu.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Smegenys – didžiausias malonumo organas

Orgazmą galima aptikti skanuojant smegenis magnetiniu rezonansu. Pasak JAV Naujojo Džersio valstijos Rutgerso universiteto profesoriaus Barry Komisaruko ir jo vadovaujamos tyrinėtojų grupės, reakcijos smegenyse negenitalinio orgazmo metu beveik identiškos reakcijoms genitalinio orgazmo metu.

Savo tyrime jis stebėjo grupę moterų, sugebančių „galvoti“ apie kulminaciją, ir lygino smegenų aktyvumą su orgazmu, sukeltu prisilietimų.

„Miegant kraujas dažniau teka į kūno erekcinius audinius, moterys turi visą klitorio kompleksą, – paaiškino sekso terapeutė iš Niujorko Madeleine Castellanos. – Smegenys supranta, kad šis audinys labiau prisipildė kraujo, ir tai gali tapti seksualinio susijaudinimo priežastimi.

Tai, savo ruožtu, veda į kitas fizines reakcijas, kaip padidėjęs sistolinis kraujo spaudimas ir tankesnis pulsas“.

Stimuliacija nereikalinga

Kaip pažymėjo B.Komisarukas ir jo kolegos, tiek genitalinio, tiek negenitalinio orgazmo atveju smegenyse aktyvuojasi sensorinė žievės dalis, t. y. dalis, kuri reaguoja į prisilietimus. Stebina tai, kad, panašu, moteriai pakanka tiesiog galvoti apie liečiamąją savo erogeninių zonų stimuliaciją, kad paveiktų smegenų dalį, susijusią su atitinkama kūno dalimi.

Bet yra vienas skirtumas: negenitalinio orgazmo atveju padidėja aktyvumas ne tik sensorinėje žievės dalyje, bet ir priešakinėje kaktinės galvos smegenų žievės dalyje, ir net kur kas stipriau, nei genitalinio orgazmo atveju. Jos funkcija – pažinimas, planavimas, impulsų, emocijų ir elgesio kontrolė, o taip pat numatymas.

Kokiu būdu tai vyksta, kol kas lieka neaišku, bet tyrinėtojai laiko, kad priešakinė kaktinės galvos smegenų žievės dalis turi lemiamą reikšmė orgazmui be fizinės stimuliacijos.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Sapnai pagal užsakymą

Jeigu norite paveikti savo sapnus ir nukreipti juos erotine linkme, jums reikia išmokti sąmoningo sapnavimo. Tai reiškinys, kuris leidžia sapnuotojui suvokti savo fantaziją ir ją kontroliuoti.

Jūs galite galvoje susikelti seksualinę fantaziją (negenitalinio orgazmo atvejį) pradžioje būdraujant, o po to jums pavyks ir sapne, o tada galėsite kontroliuoti sapnus.

Tiesiog treniruokitės. Seksualios ir jaudinančios mintys prieš pat miegą garantuoja, kad jūsų pasąmonė nusiteikusi erotikai ir kryps į ją, kai tik nugrimsite į sapnų karalystę.

Taip pat niekada nepakenks praktikuoti orgazmą. Kuo dažniau jį patirsite, tuo intuityviau organizmas reaguos ir į jausmingas mintis.

lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau