Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Suaugusiems » 2020 » Lapkričio » 1

Orgazmas sapne: kaip pasidovanoti erotinę fantaziją?

Kai kurioms moterims pavyksta sapne patirti orgazmą. Kaip tai įvyksta ir kaip įmanoma sau padovanoti tokias erotines pasakas su laiminga pabaiga?

Daugelis yra sapnavę erotinius sapnus. Bet ne kiekvieną orgazmą mes sugebame suvokti – tą gali patvirtinti tiek vyrai, tiek moterys. Ar teko kada nubusti svaigulyje, lyg po sekso, ir nesuprasti, kas jus taip sujaudino sapne? Ir argi nesinorėtų naktį sapnuojant patirti malonumą, nieko dėl to nedarant?

Mokslas jau bandė aiškintis šią mįslę ir išsiaiškino, kas stovi už vadinamosios seksualinės kulminacijos fantazijos, dar vadinamos negenitaliniu orgazmu.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Smegenys – didžiausias malonumo organas

Orgazmą galima aptikti skanuojant smegenis magnetiniu rezonansu. Pasak JAV Naujojo Džersio valstijos Rutgerso universiteto profesoriaus Barry Komisaruko ir jo vadovaujamos tyrinėtojų grupės, reakcijos smegenyse negenitalinio orgazmo metu beveik identiškos reakcijoms genitalinio orgazmo metu.

Savo tyrime jis stebėjo grupę moterų, sugebančių „galvoti“ apie kulminaciją, ir lygino smegenų aktyvumą su orgazmu, sukeltu prisilietimų.

„Miegant kraujas dažniau teka į kūno erekcinius audinius, moterys turi visą klitorio kompleksą, – paaiškino sekso terapeutė iš Niujorko Madeleine Castellanos. – Smegenys supranta, kad šis audinys labiau prisipildė kraujo, ir tai gali tapti seksualinio susijaudinimo priežastimi.

Tai, savo ruožtu, veda į kitas fizines reakcijas, kaip padidėjęs sistolinis kraujo spaudimas ir tankesnis pulsas“.

Stimuliacija nereikalinga

Kaip pažymėjo B.Komisarukas ir jo kolegos, tiek genitalinio, tiek negenitalinio orgazmo atveju smegenyse aktyvuojasi sensorinė žievės dalis, t. y. dalis, kuri reaguoja į prisilietimus. Stebina tai, kad, panašu, moteriai pakanka tiesiog galvoti apie liečiamąją savo erogeninių zonų stimuliaciją, kad paveiktų smegenų dalį, susijusią su atitinkama kūno dalimi.

Bet yra vienas skirtumas: negenitalinio orgazmo atveju padidėja aktyvumas ne tik sensorinėje žievės dalyje, bet ir priešakinėje kaktinės galvos smegenų žievės dalyje, ir net kur kas stipriau, nei genitalinio orgazmo atveju. Jos funkcija – pažinimas, planavimas, impulsų, emocijų ir elgesio kontrolė, o taip pat numatymas.

Kokiu būdu tai vyksta, kol kas lieka neaišku, bet tyrinėtojai laiko, kad priešakinė kaktinės galvos smegenų žievės dalis turi lemiamą reikšmė orgazmui be fizinės stimuliacijos.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Sapnai pagal užsakymą

Jeigu norite paveikti savo sapnus ir nukreipti juos erotine linkme, jums reikia išmokti sąmoningo sapnavimo. Tai reiškinys, kuris leidžia sapnuotojui suvokti savo fantaziją ir ją kontroliuoti.

Jūs galite galvoje susikelti seksualinę fantaziją (negenitalinio orgazmo atvejį) pradžioje būdraujant, o po to jums pavyks ir sapne, o tada galėsite kontroliuoti sapnus.

Tiesiog treniruokitės. Seksualios ir jaudinančios mintys prieš pat miegą garantuoja, kad jūsų pasąmonė nusiteikusi erotikai ir kryps į ją, kai tik nugrimsite į sapnų karalystę.

Taip pat niekada nepakenks praktikuoti orgazmą. Kuo dažniau jį patirsite, tuo intuityviau organizmas reaguos ir į jausmingas mintis.

lrytas.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:52 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 10:16 Receptai Liaudiški patarimai migrenos gydymui

Migrena liaudies medicinoje, migrena, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo migrenos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 15:16 Receptai Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui

Uždegimams mažinti liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
18.06.2024 laikas 07:47 Keli tyrimai patvirtina, kad COVID Jabs sukelia rimtų vaisingumo problemų moterims

British Medical Journal (BMJ) paskelbtoje apžvalgoje išanalizuoti keli tyrimai, kuriuose nagrinėti Covid injekcijų ir sunkių menstruacijų sutrikimų klausimai. Joje padaryta išvada, kad beveik visuose tyrimuose nustatyta, jog mRNA skiepai suke...

Skaityti daugiau

18.06.2024 laikas 07:14 Mokslininkai atrado mRNA Jab "išjungimo jungiklį" - žiniasklaidos užtemimas
Naujajame priešpremjeriniame tyrime išsamiai aprašytas metodas, kaip išjungti "Covid" mRNA švirkštų genetinių pakitimų poveikį, suteikiantis vilties milijardams žmonių, kuriems pakenkė eksperimentiniai švirkštai.

Skaityti daugiau

18.06.2024 laikas 06:48 2024 m. birželio 18 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo ateities paslaptis

2024 m. birželio 18 d. visiems Zodiako ženklams žada būti paslapčių ir galimybių kupina diena. Pažvelkime, ką žvaigždės yra jums paruošusios

Skaityti daugiau