Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Paslaptys Suaugusiems » 2020 » Lapkričio » 1

Orgazmas sapne: kaip pasidovanoti erotinę fantaziją?

Kai kurioms moterims pavyksta sapne patirti orgazmą. Kaip tai įvyksta ir kaip įmanoma sau padovanoti tokias erotines pasakas su laiminga pabaiga?

Daugelis yra sapnavę erotinius sapnus. Bet ne kiekvieną orgazmą mes sugebame suvokti – tą gali patvirtinti tiek vyrai, tiek moterys. Ar teko kada nubusti svaigulyje, lyg po sekso, ir nesuprasti, kas jus taip sujaudino sapne? Ir argi nesinorėtų naktį sapnuojant patirti malonumą, nieko dėl to nedarant?

Mokslas jau bandė aiškintis šią mįslę ir išsiaiškino, kas stovi už vadinamosios seksualinės kulminacijos fantazijos, dar vadinamos negenitaliniu orgazmu.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Smegenys – didžiausias malonumo organas

Orgazmą galima aptikti skanuojant smegenis magnetiniu rezonansu. Pasak JAV Naujojo Džersio valstijos Rutgerso universiteto profesoriaus Barry Komisaruko ir jo vadovaujamos tyrinėtojų grupės, reakcijos smegenyse negenitalinio orgazmo metu beveik identiškos reakcijoms genitalinio orgazmo metu.

Savo tyrime jis stebėjo grupę moterų, sugebančių „galvoti“ apie kulminaciją, ir lygino smegenų aktyvumą su orgazmu, sukeltu prisilietimų.

„Miegant kraujas dažniau teka į kūno erekcinius audinius, moterys turi visą klitorio kompleksą, – paaiškino sekso terapeutė iš Niujorko Madeleine Castellanos. – Smegenys supranta, kad šis audinys labiau prisipildė kraujo, ir tai gali tapti seksualinio susijaudinimo priežastimi.

Tai, savo ruožtu, veda į kitas fizines reakcijas, kaip padidėjęs sistolinis kraujo spaudimas ir tankesnis pulsas“.

Stimuliacija nereikalinga

Kaip pažymėjo B.Komisarukas ir jo kolegos, tiek genitalinio, tiek negenitalinio orgazmo atveju smegenyse aktyvuojasi sensorinė žievės dalis, t. y. dalis, kuri reaguoja į prisilietimus. Stebina tai, kad, panašu, moteriai pakanka tiesiog galvoti apie liečiamąją savo erogeninių zonų stimuliaciją, kad paveiktų smegenų dalį, susijusią su atitinkama kūno dalimi.

Bet yra vienas skirtumas: negenitalinio orgazmo atveju padidėja aktyvumas ne tik sensorinėje žievės dalyje, bet ir priešakinėje kaktinės galvos smegenų žievės dalyje, ir net kur kas stipriau, nei genitalinio orgazmo atveju. Jos funkcija – pažinimas, planavimas, impulsų, emocijų ir elgesio kontrolė, o taip pat numatymas.

Kokiu būdu tai vyksta, kol kas lieka neaišku, bet tyrinėtojai laiko, kad priešakinė kaktinės galvos smegenų žievės dalis turi lemiamą reikšmė orgazmui be fizinės stimuliacijos.

Orgazmas, erotiniai sapnai, sapnai, seksas, suaugusiu paslaptys

Sapnai pagal užsakymą

Jeigu norite paveikti savo sapnus ir nukreipti juos erotine linkme, jums reikia išmokti sąmoningo sapnavimo. Tai reiškinys, kuris leidžia sapnuotojui suvokti savo fantaziją ir ją kontroliuoti.

Jūs galite galvoje susikelti seksualinę fantaziją (negenitalinio orgazmo atvejį) pradžioje būdraujant, o po to jums pavyks ir sapne, o tada galėsite kontroliuoti sapnus.

Tiesiog treniruokitės. Seksualios ir jaudinančios mintys prieš pat miegą garantuoja, kad jūsų pasąmonė nusiteikusi erotikai ir kryps į ją, kai tik nugrimsite į sapnų karalystę.

Taip pat niekada nepakenks praktikuoti orgazmą. Kuo dažniau jį patirsite, tuo intuityviau organizmas reaguos ir į jausmingas mintis.

lrytas.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau