Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Paragvajuje pasirodė negyvų žuvų upė

2020 m. 3-8 d. dienomis Paragvajuje, Montelindo upėje vietiniai žvejai nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas vaizdas, kuris juos šokiravo – visa upė negyvų žuvų:

Pasakyti, kad pasaulyje to panašaus nėra buvę mes negalime, nes prasidėjus Homo sapiens plėtrai, tai nutinka nuolat ir visur, tik didžioji spauda taip garsiai nešaukia. Paprastai tokią gausą žuvies mirties lemia įvairios pramonės šakos: gamyklos kažką išpylė ir žuvelė iškilo.

Antroji dažna masinių žuvų žūties priežastis yra Homo sapiens pastatyti rezervuarai, kurių būdingas bruožas yra negyvų žuvų kilimai ant kranto. Paprastai tai atsitinka vasarą, kai nedidelė žmonių sukurta „pelkė“ yra prastai prisotinta deguonies ir tonos žuvies išplaukia į telkinio paviršių.

Nepaisant to, nė viena iš šių priežasčių netinka Montelindo upėi, nes Montelindo upė nėra rezervuaras, bet upė Paragvajuje, kur su deguonimi viskas tvarkoje. Be to, Paragvajus yra žemės ūkio šalis, nėra specialių kokių pramonės įmonių, o būtent šiame regione yra tik ištisi kaimai. Todėl niekas nieko tenai negalėjo išleisti, nes išleisti nėra iš kur.

Ir dabar, atsižvelgiant į aukščiau pateikus argumentus, kyla klausymas: kas nužudė žuvis? Šis atvejis nėra vienetinis, pastaraisiais metais visame pasaulyje buvo gauta pranešimų apie žuvų žuvimus. Žuvys miršta upėse, ežeruose, jūrose ir vandenynuose.

Pavyzdžiui, 2020 m. balandžio mėn. pabaigoje visoje rytinėje centrinės Amerikos pakrantėje susiformavo paplūdimyje žuvų kilimas:

Kai kažkas panašaus nutinka kažkur atskirose mariose ar mažoje įlankoje – galima dar tikėti valdininkų pasakėčiomis dėl prasto vandens prisotinimu deguonimi, tačiau pagal juos gaunasi, kad visas Atlanto vandenynas prastai yra prisotintas deguonimi.

Su Paragvajumi, deguonį taikyti netinkamas variantas, nes upė yra upė yra tėkmė, vanduo nuolat maišomas ir su deguonimi viskas normalu. Bet jei su deguonimi viskas normalu, kas užmušė žuvis? Ar iš tikrųjų tas pats, kas Norvegijoje nužudė antis?

Ekologija, konspiralogija, Nepaaiškinama

Anot vietos spaudos, šių metų balandžio pabaigoje Osle gyventojai išėjo pasivaikščioti į įlankos pakrantę, o ten visa padengta negyvomis antimis. Pareigūnams norvegams pranešė, kad antys mirė nuo... bado.

Atsižvelgiant į šią pažangią ir genialią mokslinę mintį, reikia galvoti, kad žuvis Paragvajuje taip pat buvo alkana, o paskui mirė, neradusi sau maisto. Nepaisant pareigūnų pasakojimų, kita versija atrodo labiau tikėtina. Tai slypi tame, kad Pietų Amerikoje ir galbūt ne tik Pietų Amerikoje žmonės kažkuo nuodijami. Dalį nuodų paviršiniai vandenys nuplaunami į vietinius vandens telkinius, po to žuvys ten pradeda mirti.

Ar ne taip nutiko Uhane, kur po vaizdo įrašų apie žmonių mirtis, pradėjo pasirodyti vaizdo įrašai apie beprotišką žuvų elgesį vietiniuose rezervuaruose, o paskui buvo vaizdo įrašai apie visą, kas žūvą vandenyje – mirė net dumbliai ir planktonas:

Tada tai buvo priskirta kosminių kostiumų žmonėms, kurie gatvėse purškė įvairią chemiją. Tačiau Paragvajuje nepastebėta jokiu astronautų su žarnelėmis, todėl žuvys tikrai nemiršta veikiamos cheminių medžiagų.

Bet kas nuodija Pietų Amerikos žmones ir kas tai daro? Kol kas klausimas lieka atviras, todėl stebėkime įvykių raidą: jei apsinuodijimo teorija yra teisinga, netrukus vaizdo įrašas apie negyvas žuvis pasirodys ir iš kitur.
 
Tai mano asmeninė ir analitinė nuomonė, kuria galima nesutikti arba sutikti, ji gali būti neteisinga, todėl palieku jums paties spręsti kas vyksta pasaulyje... mano darbas sekti pasaulio naujienas kitaip...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 19:55 Burokėlių balzamas! Šeimos sveikatos receptas
Sveikatos receptas nuo Vasiljevų šeimos. Mūsų nuotaika puiki, važiuojame į sodybą: grybų, uogų rinkti. O prieš išvažiuodami pasidalinsime receptu, kuris normalizuoja kraujo spaudimą, kitaip tariant kraujospūdį, padeda žarnynui ir pagerina viso organizmo tonusą....

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 13:23 Nepraleiskite Progos Šeivamedžio Žiedais Išvalyti Savo Organizmą Nuo Toksinų
Šis gydantis gėrimas yra efektyvus esant uždegimui, vėžiui, adenomai, fibromiomai, anginai, pilvo skausmams, žarnyne: kolika (diegliai).

Skaityti daugiau