- 10.05.2020
- 4.3 Reitingas
- 1058 Peržiūros
- Komentarai
2020 m. 3-8 d. dienomis Paragvajuje, Montelindo upėje vietiniai žvejai nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas vaizdas, kuris juos šokiravo – visa upė negyvų žuvų:
Pasakyti, kad pasaulyje to panašaus nėra buvę mes negalime, nes prasidėjus Homo sapiens plėtrai, tai nutinka nuolat ir visur, tik didžioji spauda taip garsiai nešaukia. Paprastai tokią gausą žuvies mirties lemia įvairios pramonės šakos: gamyklos kažką išpylė ir žuvelė iškilo.
Antroji dažna masinių žuvų žūties priežastis yra Homo sapiens pastatyti rezervuarai, kurių būdingas bruožas yra negyvų žuvų kilimai ant kranto. Paprastai tai atsitinka vasarą, kai nedidelė žmonių sukurta „pelkė“ yra prastai prisotinta deguonies ir tonos žuvies išplaukia į telkinio paviršių.
Nepaisant to, nė viena iš šių priežasčių netinka Montelindo upėi, nes Montelindo upė nėra rezervuaras, bet upė Paragvajuje, kur su deguonimi viskas tvarkoje. Be to, Paragvajus yra žemės ūkio šalis, nėra specialių kokių pramonės įmonių, o būtent šiame regione yra tik ištisi kaimai. Todėl niekas nieko tenai negalėjo išleisti, nes išleisti nėra iš kur.
Ir dabar, atsižvelgiant į aukščiau pateikus argumentus, kyla klausymas: kas nužudė žuvis? Šis atvejis nėra vienetinis, pastaraisiais metais visame pasaulyje buvo gauta pranešimų apie žuvų žuvimus. Žuvys miršta upėse, ežeruose, jūrose ir vandenynuose.
Pavyzdžiui, 2020 m. balandžio mėn. pabaigoje visoje rytinėje centrinės Amerikos pakrantėje susiformavo paplūdimyje žuvų kilimas:
Kai kažkas panašaus nutinka kažkur atskirose mariose ar mažoje įlankoje – galima dar tikėti valdininkų pasakėčiomis dėl prasto vandens prisotinimu deguonimi, tačiau pagal juos gaunasi, kad visas Atlanto vandenynas prastai yra prisotintas deguonimi.
Su Paragvajumi, deguonį taikyti netinkamas variantas, nes upė yra upė yra tėkmė, vanduo nuolat maišomas ir su deguonimi viskas normalu. Bet jei su deguonimi viskas normalu, kas užmušė žuvis? Ar iš tikrųjų tas pats, kas Norvegijoje nužudė antis?
Anot vietos spaudos, šių metų balandžio pabaigoje Osle gyventojai išėjo pasivaikščioti į įlankos pakrantę, o ten visa padengta negyvomis antimis. Pareigūnams norvegams pranešė, kad antys mirė nuo... bado.
Atsižvelgiant į šią pažangią ir genialią mokslinę mintį, reikia galvoti, kad žuvis Paragvajuje taip pat buvo alkana, o paskui mirė, neradusi sau maisto. Nepaisant pareigūnų pasakojimų, kita versija atrodo labiau tikėtina. Tai slypi tame, kad Pietų Amerikoje ir galbūt ne tik Pietų Amerikoje žmonės kažkuo nuodijami. Dalį nuodų paviršiniai vandenys nuplaunami į vietinius vandens telkinius, po to žuvys ten pradeda mirti.
Ar ne taip nutiko Uhane, kur po vaizdo įrašų apie žmonių mirtis, pradėjo pasirodyti vaizdo įrašai apie beprotišką žuvų elgesį vietiniuose rezervuaruose, o paskui buvo vaizdo įrašai apie visą, kas žūvą vandenyje – mirė net dumbliai ir planktonas:
Tada tai buvo priskirta kosminių kostiumų žmonėms, kurie gatvėse purškė įvairią chemiją. Tačiau Paragvajuje nepastebėta jokiu astronautų su žarnelėmis, todėl žuvys tikrai nemiršta veikiamos cheminių medžiagų.
Bet kas nuodija Pietų Amerikos žmones ir kas tai daro? Kol kas klausimas lieka atviras, todėl stebėkime įvykių raidą: jei apsinuodijimo teorija yra teisinga, netrukus vaizdo įrašas apie negyvas žuvis pasirodys ir iš kitur.
Tai mano asmeninė ir analitinė nuomonė, kuria galima nesutikti arba sutikti, ji gali būti neteisinga, todėl palieku jums paties spręsti kas vyksta pasaulyje... mano darbas sekti pasaulio naujienas kitaip...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau