Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 31

Įstatymų leidėjai surengė masinį pasišalinimą per Zelenskio kalbą Austrijos parlamente

Įstatymų leidėjai surengė masinį pasišalinimą per Zelenskio kalbą Aust

Atrodo, kad Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pradeda prarasti paramą Vakaruose.

Vis daugiau šalių pavargsta nuo paramos "karo veiksmams prieš Rusiją" ir joms jau atsibodo "aukoti" savo sunkiai uždirbtus pinigus Ukrainai.

Net pats Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šią savaitę pripažino, kad nerimauja, jog prasideda "nuovargis nuo Ukrainos".

V. Zelenskis, kuris anksčiau perspėjo amerikiečius, kad jie turi ir toliau siųsti pinigus Ukrainai, kitaip jų vaikai bus išsiųsti į frontą, dabar pripažino, kad bijo, jog 2024 m. JAV prezidento rinkimus laimės respublikonas, nes tai reikštų, kad tuščiam čekiui ateis galas.

"Jungtinės Valstijos tikrai supranta, kad jei nustos mums padėti, mes nelaimėsime", - sakė jis AP.

Nusivylė ne tik amerikiečiai......mažėjantis entuziazmas ir parama karo veiksmams prieš Rusiją taip pat tapo labai aiškus kai kuriose Europos dalyse....

ZeroHedge praneša:Tai buvo matyti ir per paskutinę Zelenskio kalbą. Ketvirtadienį jis vaizdo ryšiu kreipėsi į Austrijos parlamento žemesniuosius rūmus. Netrukus po kalbos didelė grupė Austrijos įstatymų leidėjų iš konservatyviosios Laisvės partijos (FPO), kuri pagrindinėje žiniasklaidoje dažnai vadinama "kraštutiniais dešiniaisiais", surengė grupinį protestą ir visi kartu išėjo iš salės. Ant savo stalų jie paliko plakatus su užrašais "erdvė neutralumui" ir "erdvė taikai". Jie nepatenkinti dabartine Europos ir JAV pozicija, dėl kurios blokuojamos derybos.

"Liūdna, kad FPO yra vienintelė partija parlamente, kuri rimtai vertina mūsų amžiną neutralumą, taip pasisakydama ir už taiką", - prieš pat Zelenskio kalbą sakė FPO lyderis Herbertas Kicklas.

Panašus judėjimas vyksta ir Bulgarijoje, kuri kartu su Austrija ir Vengrija įsipareigojo nesiųsti jokios mirtinos pagalbos Ukrainai. Šios šalys, Vengrijos pavyzdžiu, pareiškė norinčios "užkirsti kelią tolesnei eskalacijai" su Rusija. Žemiau žiūrėkite, kaip Austrijos politikai išėjo į Zelenskio kalbą...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau