Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 25

Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus

Meistro paslaptis

Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man padėti?“ – paklausė moteris.

Martinas sutiko. Jie sutarė, kad moteriai reikia nudažyti plaukus sidabrine spalva, kuri suteiks jos natūraliai žiliems plaukams pikantiškumo ir išlaisvins ją nuo nuolatinio rūpinimosi plaukų dažymu.

Moteris buvo sužavėta rezultatu. Martinas publikavo jos pasikeitimo nuotraukas Instagrame (žr. aukščiau) prieš tris metus, bet pastaruoju metu nuotrauka vėl sulaukė dėmesio ir aptarinėjimo, ir ne veltui: jis – tikras žilų ir sidabrinių plaukų dažymo meistras ir žinovas.

Natūraliai pražilusios klientės ateina pas mane 2-3 kartus per metus, o ne kas kelias savaites“, – sako Martinas.

Tai labai patogu ir leidžia neslėpti natūralių žilų plaukų

Vienas dažymas paprastai užima 10 valandų. Martinas sako, kad pirmiausia naudoja nuplovimą, kad pašalintų visus dirbtinių dažų pėdsakus. Po to, neliesdamas žilų plaukų šaknų, jis išbalina kitus plaukus, taip paruošdamas juos naujai sidabrinei spalvai.

Toliau — ir tai svarbiausia — jis parenka naują spalvą, derindamas ją su natūralių žilų plaukų atspalviu. Jis prašo klienčių ateiti su 8-10 cm ataugusiais savais plaukais, kad galima būtų pamatyti natūralią plaukų spalvą. Po to jis atkuria spalvą visai šukuosenai.

„Kai kurių klienčių plaukai priekyje yra :druskos su pipirais „spalvos, o pakaušyje, tamsesni. Tada aš taip pat pridedu tamsios spalvos, kad atspalvis atkartotų natūralią spalvą“,- aiškina jis.

Po dešimties valandų klientė išeina iš salono su ryškesne savo natūralių plaukų versija.

Štai kiti Džeko Martino darbai:

  1. Iš kaštoninių tapo žili.
  2. Iš raudonplaukiai tampa žilais.
  3. Iš kaštoninių – sidabriniai.
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau