Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 3

Penki vyrų tipai – kaip užmegzti su jais santykius ir ko tikėtis

Penki vyrų tipai – kaip užmegzti su jais santykius ir ko tikėtis

Ar visi vyrai būna pasirengę intymiems santykiams per pirmąjį pasimatymą, be perspektyvos į ilgą tęsinį? Kaip su jais elgtis, kad bendravimas nenutrūktų per greitai? Kokius povandeninius rifus reikėtų įveikti ir ko tikėtis iš jų ateityje?

5 vyrų tipai, pasirengę seksui per pirmąjį pasimatymą

Pirmasis tipas: „Reikalingas tik seksas“

Jeigu vyras iš pat pradžių planavo tik permiegoti, tai veikiausia ne todėl, kad jis egoistas ar maniakas, o tiesiog šiame gyvenimo etape jis negali sau leisti nieko daugiau.

Veikiausiai visas jo laikas ir jėgos nukreiptos į kažkokio svarbaus gyvenimo projekto realizavimą. Tokį vyrą galima sudominti, parodžius, kad jums patinka leisti laiką su juo tada, kai jam patogu, ir jūs nieko daugiau iš jo nenorite.

Jeigu ištversite jo susidomėjimo darbu ir abejingumo jums etapą, kol jis užbaigs savo projektą, tai turėsite gerų perspektyvų tapti jo žmona.

Bet ar jums tikrai reikalingi tokie amžino laukimo santykiai? Kai jis baigs vieną grandiozinį projektą, visada atsiras kita. Ir viltys, kad kada nors jis pradės leisti su jumis ne tik naktis, bet ir dienas, gali sužlugti.

Antrasis tipas: „Prieinamumo tikrinimas“

Pasitaiko vyrų, kurie siekia palenkti moterį seksui per pirmąjį pasimatymą, kad patikrintų, ar ji lengvai prieinama. Jeigu vyras per pirmąjį pasimatymą rengia patikrinimą, tai veikiausiai sukurti pasitikėjimu pagrįstus santykius su juo bus sunku. Jeigu išlaikysite pirmąjį bandymą, bus kiti. Ar jis norės tęsti santykius po pirmo sekso. Tai jam reikš, kad jūs neišlaikėte patikrinimo. Jeigu jam su jumis bus labai gerai, tai jis pats suras jums pateisinimą.

Jeigu jūs išlaikysite visus jo testus, galbūt prieisite iki santuokos. Tik ar jums bus reikalingi tokie santykiai su nuolatiniu žaidimu „išsikovok mano pasitikėjimą!“?

Trečiasis tipas: „Pavyzdingas šeimos vyras“

Vyras, kuris ieško gyvenimo palydovės, rimtų santykių. Nepaisant visų stereotipų, tokiam vyrui seksas per pirmąjį pasimatymą bus veikiausiai svarbus papildomas argumentas, o ne atstumiantis veiksnys.

Vyrui svarbu, kad santuokoje seksas netaptų manipuliacijų priemone, kad dėl sekso vyrui nereikėtų kaskart atlikinėti kitų žygdarbių.

Jeigu parodysite, kad esate tokia moteris, kuri nenaudos sekso tam, kad iš vyro ką nors gautų, tai turėsite gerą šansą tapti jo žmona.

Dabar jums reikėtų išsiaiškinti su savimi, ar tikrai esate pasirengusi rimtiems santykiams ir neketinate niekada manipuliuoti seksu.

Ketvirtasis tipas: „Moralistas“

Jis sudaro „teisingo“, gerai išauklėto žmogaus įspūdį. Jis laikosi tradicijų ir nepripažįsta sekso per pirmąjį pasimatymą. Bet jeigu moteris užsibrėžė uždavinį su juo permiegoti, tai jo pasipriešinimas veikiausiai bus tik formalus.

Ir net po sekso per pirmąjį pasimatymą liks galimybė pratęsti santykius ir ištekėti už jo. Blogybė tik viena, kad jis primins apie tai kiekvieno barnio metu.

Penktasis tipas: „Kur tu, ten ir aš“

Šito tipo vyras apskritai neįsivaizduoja, ko galima tikėtis per pirmąjį pasimatymą. Jis užima pasyvią poziciją ir visiškai pasikliauna moterimi. Jis bus labai dėmesingas ir išpildys visus jūsų prašymus, kurie tik bus jo jėgoms.

Pratęsti santykius su juo galima tik vienu būdu – imti ir tęsti. Su juo bus jauku ir patogu, bet jeigu jums reikalingas „alfa patinas“, tai šitas tipas netiks jums.

Šeštasis ir papildomas tipas: „Nepasirengęs seksui per pirmąjį pasimatymą“

Šis vyro tipas net nepagalvos apie sekso galimybę per pirmąjį pasimatymą ir nė neužsimins apie jį. Seksas bus įmanomas tik tada, jei tarp jūsų įvyks net ne kibirkštis, o kamuolinis žaibas. Po to santykiai vystysis pagal vieną iš aprašytų scenarijų.

Patariame susimąstyti apie tai, kad seksas per pirmąjį pasimatymą vis tek dažniausiai reiškia tik vienkartinį susitikimą, todėl nereikia su juo skubėti, jei norite ko nors daugiau.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau