Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2021 » Balandžio » 28

Sėkmę nešanti spalva pagal Zodiako ženklą

Žvaigždynas, po kuriuo esame gimę, nulemia tam tikras mūsų charakterio savybes ir turi įtakos asmeninei sėkmei. Tai, kaip klostysis tolimesnis mūsų gyvenimas, lemia ir individualūs sprendimai, tačiau tam tikri dalykai gali padėti pelnyti likimo malonę.

Astrologai teigia, kad kiekvieno Zodiako ženklo atstovai turėtų atsižvelgti ir į jiems priskirtas sėkmės spalvas, nes būtent tai gali lemti dar didesnę laimę. Taigi, ar žinote, kokia yra jūsų sėkmės spalva?

Avinas

Avino ženklo atstovai yra ryžtingos ir charizmatiškos asmenybės, todėl jų sėkmės spalva yra laikoma raudona. Taip pat šio Zodiako ženklo atstovams tinka ir kiti ryškūs ir sodrūs atspalviai: tai asocijuojasi su jų aktyvumu ir pasitikėjimu savimi. Jei norite, kad nuo jūsų nenusigręžtų sėkmė, pamirškite pastelinius atspalvius ir drąsiai rinkitės ryškesnes spalvas.

Jautis

Pagrindinė Jaučio spalva yra laikoma mėlyna, kuri šio Zodiako ženklo atstovams padeda nusiraminti ir įgyti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Taip pat šio ženklo atstovai gali rinktis rožinę spalvą: tai – raudonos ir baltos spalvos mišinys, kuris simbolizuoja siekį užsitikrinti komfortą. Jei mėgstate kontrastus, galite drąsiai derinti mėlyną ir rožinę spalvas, nes tai padės užtikrinti dar didesnį pasisekimą asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

Dvyniai yra labai energingi, todėl jų sėkmės spalva yra laikoma geltona, kuri spinduliuoja džiaugsmu ir gyvybingumu. Astrologai teigia, kad geltona spalva padeda stimuliuoti Dvynių kūrybinę energiją, todėl ši spalva neabejotinai yra geriausias meno srities atstovų pasirinkimas. Taip pat Dvyniams puikiai tinka žalia spalva, kuri padeda sustiprinti savigarbą ir suteikia stiprybės sudėtingose situacijose.

Vėžys

Pagrindinėmis šio Zodiako ženklo atstovo spalvomis yra laikomos sidabrinė ir pilka. Šios spalvos padeda raminti permainingas emocijas, tad jas rekomenduojama rinktis tuomet, kada siekiama atgauti vidinę pusiausvyrą. Jei Vėžys skundžiasi prasta nuotaika, pakelti ūpą padės oranžinė spalva, kuri asocijuojasi su optimistiškumu.

Liūtas

Liūto ženklo atstovai trokšta būti įtakingais ir gerbiamais, todėl jiems tinka karališka auksinė spalva. Auksinė spalva asocijuojasi su grožiu ir klestėjimu, todėl šio ženklo atstovai tikrai nesuklys, jei nuspręs pasirinkti būtent šį atspalvį. Jei siekiama stabilizuoti emocijas, Liūto ženklo atstovams rekomenduojama rinktis baltą spalvą, kuri padės atgauti ramybę, o norintiems pasikelti nuotaiką astrologai pataria rinktis oranžinius atspalvius.

Mergelė

Mergelėms labiausiai tinka žali ir rudi atspalviai. Ruda spalva asocijuojasi su racionaliu šio Zodiako ženklo atstovų mąstymu bei su žemės dovanomis. Žalia spalva padeda stimuliuoti Mergelių protą ir simbolizuoja klestėjimą. Idealu, jei žalia ir ruda spalva yra derinamos tarpusavyje – tai gali užtikrinti dar didesnę šio Zodiako ženklo atstovų sėkmę.

sėkminga spalva, spalva, sėkmė, apranga, zodiako ženklai, sėkmė

Svarstyklės

Nors pastelinės spalvos tinka anaiptol ne visiems, tačiau Svarstyklės gali drąsiai rinktis tokius atspalvius. Svarstote, kokios spalvos galėtų pritraukti didžiausią sėkmę? Tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti švelnius žalius ar žydrus atspalvius, kurie simbolizuoja vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Net ir tada, jei pirmenybę teikiate ryškioms spalvoms, jas turėtumėte derinti su kur kas švelnesniais atspalviais.

Skorpionas

Skorpiono sėkmės spalvomis yra laikomi purpuriniai ir tamsiai raudoni atspalviai. Šio ženklo atstovai yra labai tvirti ir charizmatiški, todėl jiems visiškai netinka švelnūs atspalviai. Jei norite pritraukti sėkmę, taip pat galite rinktis juodą spalvą ir derinti ją su raudona. Skorpionas, pasirinkęs šias sėkmės spalvas, gali įgauti didesnę galią ir dar labiau pasitikėti savo jėgomis.

Šaulys

Astrologai teigia, kad Šauliui labiausiai tinka mėlyni ir violetiniai atspalviai, kurie siejami su didelėmis ambicijomis, valdžia ir prabanga. Šias sėkmės spalvas naudinga atsiminti tada, kuomet dalyvaujate varžybose ar konkursuose, keliaujate į darbo pokalbį, ir t.t. Mėlyni ir violetiniai atspalviai gali suteikti dar daugiau jėgos ir sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, todėl tai gali pritraukti dar didesnę sėkmę.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovai yra racionalūs ir stabilūs, todėl astrologai teigia, kad jiems labiausiai tinka rudi atspalviai. Taip pat šio Zodiako ženklo atstovai gali rinktis bet kokius tamsius atspalvius, kurie asocijuojasi su Ožiaragio santūrumu ir savitvarda. Svarbu žinoti, kad šio ženklo atstovams visiškai netinka pasteliniai atspalviai.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai turėtų rinktis neryškius atspalvius: astrologai teigia, kad Vandeniams labiausiai tinka švelni žalia ar žydra spalva. Šios spalvos padeda stimuliuoti Vandenio mąstymą, todėl įvairiose srityse galima tikėtis kur kas geresnio pasisekimo. Taip pat šio Zodiako ženklo atstovams tinka sidabrinė spalva, kuri padeda atrasti vidinę pusiausvyrą.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams labiausiai tinka alyviniai ir violetiniai atspalviai, kurie asocijuojasi su iššūkiais ir permainomis. Jei jaučiate, kad jūsų gyvenime trūksta dinamikos, drąsiai rinkitės šias spalvas, kurios padės geriau suprasti savo jausmus ir pasukti tinkamu keliu. Maža to, astrologai tvirtina, kad mėlyni ir violetiniai atspalviai padeda sustiprinti Žuvų intuiciją ir leidžia perprasti kitų žmonių ketinimus.

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau