Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Vasario » 11

Svogūnų sirupas nuo kosulio ir peršalimo

Jeigu puola peršalimas ar kosulys, peršti gerklę siūlome pasiruošti šio puikaus sirupo. Jo sudėtyje esantys svogūnai, citrinos ir medus efektyviai naikina virusus ir bakterijas, gydo pažeistą gleivinę, slopina uždegimą.

Svogūnų ir medaus sirupui Jums reikės:

  • 500 g svogūnų (labiau tiktų mėlynieji);
  • 500 g cukraus;
  • 1,5 L vandens;
  • 2 didelių citrinų;
  • 7 kupinų šaukštų medaus.

Gaminimas:

Cukrų užpilkite vandeniu ir pakaitinkite kol ištirps, sudėkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir viską retkarčiais pamaišydami virkite iki kol trečdalis vandens nugaruos.

Puodą nukelkite nuo ugnies ir palikite atvėsti.

Į atvėsusį sirupą supilkite iš citrinų išspaustas sultis, įmaišykite medų (jį vos vos pašildykite, jeigu kietas). Viską gerai permaišykite ir palikite nusistovėti pernakt.

Ryte sirupą vėl išmaišykite, perkoškite ir supilkite į švarų stiklainį su dangteliu. Stiklainį laikykite šaldytuve.

Gerkite po 1 valgomąjį šaukštą sirupo prieš valgį, 3 kartus dienoje iki kol pasijusite geriau.

Jeigu kamuoja stiprus peršalimas, gripas, didžiulis gerklės skausmas, aukšta temperatūra, kreipkitės į medikus! Svogūnų ir medaus sirupas yra naudinga, tačiau tik papildoma gydymo priemonė.

Svogūnų ir česnakų sirupas padės nuo peršalimo ir kosulio

Lucia Guardado teigia, kad svogūnų ir česnakų sirupas yra tikras stebuklas. Vos paragavę iškart pajusite peršalimo simptomų palengvėjimą.

Reikės:

  • 1 vidutinio svogūno
  • 2 didelių česnako skiltelių
  • 5 citrinų sulčių (tinka ir laimas)
  • 5 valgomųjų šaukštų medaus.

Ką daryti:

Supjaustytą svogūną ir česnako skilteles sudėkite į dubenį.

Tuomet įdėkite medaus.

Išspauskite citrinų sultis.

Sirupo pagrindas paruoštas. Dabar jums reikia jį uždengti ir palaikyti šaldytuve iki kitos dienos. Nupilkite skystį į kitą dubenėlį.

Vartokite 3 kartus per dieną po vieną šaukštą.

Vaizdo įrašas:

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2021 laikas 22:42 Kaip kovoti su egzema?

Jau ne pirmą dešimtmetį padedu žmonėms. Pagal išsilavinimą esu gydytojas terapeutas, bet nedirbu jau seniai. Dabar rimtai užsiimu liaudies medicina.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 22:23 Avietės Nuo Moteriškų Ligų
Praėjus metams po antro gimdymo, man buvo diagnozuotas gimdos nusileidimas. Didelių rūpesčių tai kaip ir nekėlė, bet prieš menstruacijas labai traukė pilvą, ir pačios mėnesinės kėlė nemažai rūpesčių. Gana stipriai kraujuodavo, savijauta buvo nekokia - tempiantys skausmai pilvo apačioje, silpnumas, g...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 19:19 Apie ligas, kurios panašios į alergiją
Ašarojimas, dažnas čiaudulys, užsikimšusi nosis, kosulys, gausūs odos išbėrimai... Jei pasiskųsite tokiais simptomais, dažnas pasakys, jog tai - alergija. Ir neretai bus teisus.

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 17:41 Apie pavasarinę alergiją

Jei pavasaris šiltas, medžiai pradeda žydėti net keliomis savaitėmis anksčiau ir pradeda alerginių ligų sezoną. Sergančiųjų sezoninėmis alerginėmis ligomis savijautą dar labiau pablogina sausas, saulėtas ir vėjuotas pavasaris.

...

Skaityti daugiau

16.05.2021 laikas 16:42 Svečiai Iš Siuanjuanio Žvaigždyno
Į versijas apie senųjų žemės gyventojų žinių kilmę galima žiūrėti įvairiai. Paprasčiausiai ironiškai ar skeptiškai. Tačiau ar dėl to pasaulis tampa labiau suprantamas? O gal verta dar kartą susimąstyti apie mitus, kurie pateikia informaciją iš amžių glūdumos?...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:17 Medical Health WATCH: Health Ranger talks with Jeffrey Prather about covid, pine needles, Native American medicine and more
If you are concerned about those who have been “vaccinated” with the Wuhan coronavirus (Covid-19) “shedding” spike proteins onto you through close contact, you will not want to miss the following episode of The Health Ranger Report....

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:08 Medical Health Study finds that consuming more edible mushrooms lowers cancer risk
Many people, especially those following a vegan diet, usually consume edible mushrooms to fulfill their bodies’ protein needs. However, a study from March 2021 found another benefit of including mushrooms in the daily diet. A team of scientists discovered that consuming more mushrooms is associated ...

Skaityti daugiau

15.05.2021 laikas 19:00 Medical Health Philippine doctor defends use of ivermectin, says clinical studies show it is 89% effective against the coronavirus

A doctor from the Philippines is defending the use of ivermectin for preventing and treating Wuhan coronavirus (COVID-19) infection despite attempts by the country’s regulatory authorities to restrict its use.

...

Skaityti daugiau