Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 14

Vaiduoklių namas Londono centre

Berklio aikštė yra Londono širdyje. Čia jau beveik du amžius kuriasi miesto ir šalies aukštuomenė. Kartu su Park Lane, Chelsea ir Mayfair rajonais ši aikštė yra savarankiškumo ir sėkmės prototipas.

Namas Nr. 50 buvo pastatytas 1740 metais. Kelis dešimtmečius tai buvo vidutinis statistinis namas, panašus j kitus šioje vietoje. Tačiau viskas pasikeitė, kai šio namo mansardoje nusižudė jauna dama. Anot legendos, mergina neištvėrė dėdės prievartavimų ir iššoko pro langą.

Kitos versijos mini jaunuolį, kuris už kažkokį nusižengimą buvo uždarytas mansardoje ir periodiškai buvo maitinamas per nedidelę angą duryse. Po tam tikro laiko vaikinas išprotėjo ir mirė, o po mirties pavirto vaiduokliu.

Vaiduokliai, Londonas

Dar viena legenda pasakoja, kad toje vietoje gyveno mergaitė, kurią užpuolė tarnas sadistas ir mirtinai sumušė.

Nežinia, kas ten vyko iš tikrųjų, tačiau aišku, kad name Nr. 50 gyvena kažkas ne iš mūsų pasaulio, kažkas baisaus ir labai agresyvaus. Kartkartėmis tas kažkas pasirodo kaip raudonai rudo rūko debesis, o kartais kaip pusiau permatomas “standartinis” vaiduoklis.

Nuo 1859 iki 1874 metų šiame name gyveno toks Tomas Mejersas, kurio mergina atsisakė priimti jo ranką ir širdį. Tai sužeidė vaikino širdį iki pat gelmių. Jis beveik niekada neišeidavo iš savo kambario, laiką leisdavo visiškai vienas.

Manoma, kad jį labai paveikė tos vietos garsai ir mistiniai reiškiniai ir kad jis pamažu prarado protą. Jam mirus, šio namo reputacija visai pašlijo, dabar jį su baime aplenkia visi vietiniai gyventojai.

1872 metais garsus lordas Litltonas susiginčijo, kad pernakvos toje pačioje patalpoje, kur nuolat vyksta ta visa mistika. Pasiėmęs šautuvą, jis nuėjo į namą Nr. 50. Naktį prieš jį pasirodė kažkas neaiškaus, ir vyras paleido kelis šūvius į tą būtybę, tačiau ryte rado tik kulkas ant grindų.

Praėjus 15 metų po šio įvykio, vietinis laikraštis išspausdino pasakojimą, kad minimo pastato mansardoje atsitiktinai (o gal specialiai) buvo uždaryta tarnaitė kambarinė, o kai ją ryte atidarė, tai išgąsdinta mergina jau buvo išprotėjusi. Ją išvežė į ligoninę, bet po paros mergina mirė.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau