Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 20

Vokietija įvykdys Tarptautinio teismo arešto orderį, jei Putinas įžengs į teritoriją

Vokietija įvykdys Tarptautinio teismo arešto orderį, jei Putinas įženg

Iš Reuters

Savaitgalį Vokietija pareiškė, kad yra pasirengusi areštuoti Rusijos Prezidentą Vladimirą Putiną, jei jis kada nors atvyks į jos teritoriją, po to, kai Hagoje įsikūręs Tarptautinis baudžiamasis teismas praėjusią savaitę išdavė arešto orderį dėl įtariamų žmogaus teisių pažeidimų Ukrainoje.

Vokietijos teisingumo ministras Marco Bushmanas (Marco Bushman) pareiškė, kad Rusijos vadovas bus sulaikytas, jei įžengs į Rusijos teritoriją. "Tikiuosi, kad Tarptautinis baudžiamasis teismas Hagoje skubiai kreipsis į Interpolą, taip pat į susitariančiąsias valstybes ir paprašys, kad jos užtikrintų vykdymą", - sekmadienį Vokietijos laikraščiui "Bild am Sonntag" sakė M. Bushmanas.

Tai įvyko po to, kai Vokietijos kancleris Olafas Scholzas (Olaf Scholz) pasveikino TBT sprendimą, pabrėždamas, kad "niekas nėra aukščiau įstatymo".

Penktadienio TBT pareiškime buvo sakoma, kad V. Putinas "įtariamas atsakingas už karo nusikaltimą - neteisėtą gyventojų (vaikų) deportaciją ir gyventojų (vaikų) neteisėtą perkėlimą iš okupuotų Ukrainos teritorijų į Rusijos Federaciją".

"Šiandien, 2023 m. kovo 17 d., Tarptautinio baudžiamojo teismo II ikiteisminio tyrimo kolegija ... išdavė arešto orderius dviem asmenims dėl padėties Ukrainoje: Vladimiras Vladimirovičius Putinas ir Marija Aleksejevna Lvova-Belova", - priduriama pareiškime, turint omenyje Rusijos vaiko teisių įgaliotinę Mariją Aleksejevną Lvovą-Belovą (Maria Alekseyevna Lvova-Belova).

Kaip jau aprašėme anksčiau, TBT orderis iš esmės lieka simbolinis, nes TBT neturi policijos pajėgų ar vykdymo užtikrinimo mechanizmo. Taigi suverenios vyriausybės turėtų imtis veiksmų dėl jo (kaip šiuo atveju Vokietija).

Vis dėlto tai apsunkina V. Putino galimybes keliauti į Europos ar kitas sostines, kurios bendradarbiauja su TBT. Tai taip pat reiškia, kad tai gali trukdyti taikos pastangoms tuo atveju, jei V. Putinas nuspręstų asmeniškai dalyvauti derybose ar diplomatijoje kuriame nors Europos mieste.

Kremlius pareiškė, kad TBT orderis yra "teisiškai niekinis" ir kad jis nepripažįsta tarptautinio teismo sprendimų. JAV taip pat nėra pasirašiusios TBT.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau