Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 17

Vyras praranda moterį visiems laikams, kai ji nustoja prašyti

Vyras praranda moterį visiems laikams, kai ji nustoja prašyti

Niekada nebandykite susigrąžinti moters, kurią įskaudinote. Nieko gero tavęs nelaukia! Ji nesugrįš... Tiesiog moters, kurią palikai, jau nebėra...

Ji sėdės ramiai, susitaikys su tuo ir nebebus tavo...

Mes prarandame moterį visiems laikams, kai ji nustoja prašyti.

Skanumėlis: «Išmokau pasigaminti minkštas bandeles, skanesnes nei kavinėse»: pūstos cinamono bandelės (kepu jau trečią dieną)

Niekada nesistenkite susigrąžinti moters, kurią kažkada įskaudinote.

Nieko gero tavęs nelaukia! Nėra taip, kad ji nesugrįš...

Tiesiog moters, kurią palikai, tikriausiai jau nebėra. Į jos vietą ateis ta, kuri tave sunaikins.

Ką daryti vyrui, kai jis nori moters, bet nenori tobulėti ir tapti jos vertas?

Jis ją nuvertina, t. y. pažemina iki savo lygio. Taigi kuo neatsakingesnis vyras, tuo labiau nuvertinama moteris.

Iš tiesų laimė slypi smulkmenose. Joks pasaulio užvaldymas ar labai brangus namas neprilygsta galimybei pasakyti "labas rytas" mylimam vyrui.

Įdomu: Tobulos santuokos receptas slypi detalėse

Jei jums kas nors nepatinka jūsų pasirinktose moteryse, neskubėkite jų kaltinti. Nes moteris visada prisitaiko prie jai siūlomų aplinkybių. O tai, ką jūs joje matote, didžiąja dalimi yra jūsų pačių veiksmų rezultatas.

Ta pati moteris "skirtingose rankose" jaučiasi ir elgiasi visai kitaip...

Vyrai dažnai neįžvelgia moteriai svarbiausio dalyko. Jie mato jas gražias ir seksualias. Patrauklias ir pavojingas. Visa tai tiesa, bet jei jie pažvelgia giliau, mato mažas mergaites.

Išorinis grožis yra išgalvotas. Viduje yra minkštas ir švelnus. Ten slypi vaikas. Bėgant metams jų vidus nesikeičia. Gyvenimo eigoje jų elgesys tampa griežtesnis, bet visa tai tik apsauga.

Kai tai suprasite, suprasite, kaip padaryti ją savo. Turite ją užkariauti kaip vaiką. Paslaptis paprasta.

Moterį prarandame visiems laikams, kai ji nustoja prašyti. Švelnumas, supratimas, veiksmai. Dabar ji ramiai sėdės, sutiks ir nustos būti tavo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau