Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 15

Tobulos santuokos receptas slypi detalėse

Tobulos santuokos receptas slypi detalėse

Jei su partneriu turite bent du bendrus pomėgius, glaudžiatės bent tris kartus per dieną, kartą per dieną prisipažįstate vienas kitam meilėje ir du kartus per mėnesį romantiškai vakarieniaujate, jūsų santuoka turi visas galimybes išlikti. Bent jau taip mano mokslininkai, ištyrę daugiau kaip 3 000 porų, dalyvavusių tyrime apie idealią santuoką, duomenis.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad ištikimos viena kitai bus tos poros, kurios susipažino per draugus ir susituokė praėjus trejiems su puse metų nuo santykių pradžios.

Įdomu: Odos spalvinis tipas

Tyrimo atstovas pažymėjo, kad tobulos santuokos receptas slypi smulkmenose. Tarp jų - idealus amžiaus skirtumas, kiek laiko truko santykiai iki santuokos ir pan.

Mokslininkai mano, kad idealus amžiaus skirtumas stabiliai santuokai yra dvejų metų ir trijų mėnesių laikotarpis. Jaunikis turėtų būti vyresnis už nuotaką, o geriausias amžius santuokai - 31 metai.

Praėjus romantikos ir aistros laikotarpiui, meilę santuokoje reikėtų palaikyti bučiniais, apkabinimais ir romantiškais vakarais. Bent kartą per dieną prisipažinkite meilę savo partneriui ir tris kartus per savaitę užsiimkite seksu. Tačiau geriausias laikas susilaukti pirmojo vaiko yra dveji metai ir du mėnesiai po santuokos.

Du kartus per mėnesį surenkite romantišką vakarienę, tris kartus per savaitę prigulkite ir kasdien palaikykite ryšį, net ir darbe: bent tris kartus paskambinkite telefonu, parašykite žinutę ar elektroninį laišką.

Gražu: Druskos kaukė plaukams

Du kartus per metus turėtumėte nustebinti savo antrąją pusę ir kartą per metus švęsti atostogas užsienyje.

Tačiau mokslininkai įspėja, kad idealiems santykiams labai svarbu jausti tam tikrą nepriklausomybę vienas nuo kito: du kartus per mėnesį turėtumėte praleisti laiko atskirai vienas nuo kito - susitikti su draugais, nueiti į koncertus ir pan.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau