Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Birželio » 17

«Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis

"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime.

Istorija žino daugybę atvejų, kai žmonės gyveno 130 ir 150 metų ir vis dar išliko gana geros formos ir sveiki, rašoma knygoje "Ilgaamžiškumas. Ar žmogus nemirtingas?" Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas.

Remiantis moksliniais skaičiavimais, bet kurio organizmo gyvenimo trukmė gali svyruoti nuo 7 iki 14 laikotarpių, per kuriuos jis pasiekia brandą", - sakė Neumyvakinas. - Žmonės subręsta per 20-25 metus, todėl galime gyventi 280 metų!

Iš tiesų, pagal šią formulę sveiko žmogaus gyvenimas gali trukti nuo 140 iki 350 metų!

Žinoma, skamba puikiai, bet ar tai realu?

Kaip pavyzdį Neumyvakinas pateikia Biblijos personažų, gyvenusių 900 metų, gyvenimo trukmę. Jis taip pat pasakoja istoriją apie kiną, vardu Li Chunyu-yun, kuris gimė 1677 m. ir mirė 1933 m., t. y. gyveno 256 metus. Šis faktas patvirtintas dokumentais.

Neumyvakinas taip pat sako, kad žmonės nemiršta nuo senatvės, jie miršta nuo ligų. Jei kūnas ilgai išliks sveikas, gyvenimo trukmė gerokai pailgės.

Gydytojas patikino, kad klasikinė medicina gydo ne ligos priežastį, o pasekmę. Nors pagrindinė daugelio ligų priežastis yra bendra proto ir kūno būklė. Jei jas pavyks suderinti, ligos išnyks savaime.

Taigi, kokie gyvenimo pratęsimo būdai yra prieinami žmonėms?

Pirmas dalykas, į kurį atkreipia dėmesį Neumyvakinas, - kalorijų ir suvartojamo maisto kiekio mažinimas.

"Paradoksali pusiau badaujančio gyvenimo strategija prailgina beveik visų gyvų organizmų gyvenimą", - sako mokslininkas.

Maisto perteklius žarnyne ir skrandyje nusėda nesuvirškintų likučių pavidalu ir sudaro pūvančią aplinką. Tuomet ji tampa daugelio ligų terpe.

Kad taip neatsitiktų, reikia valgyti mažiau gyvulinės kilmės maisto ir daugiau augalinės kilmės maisto, jis puikiai "nušluoja" iš organizmo visas papildomas sankaupas.

Antrasis neakivaizdus gyvenimo pratęsimo būdas yra psichologinis.

Profesorius Neumyvakinas pasakoja apie tikėjimą gerais darbais, gerais veiksmais ir pozityviu požiūriu. Šypsena ir džiaugsmas stimuliuoja visus organizmo gyvybinius procesus ir stiprina imunitetą.

"Protingas, pozityvus protas gimdo... psichinį nusiteikimą gydyti kūną", - sakė Neumyvakinas.

"Ypač stiprūs sveikatą griaunantys veiksniai yra neigiamos mintys, baimė ir jos išvestinės, nerimas bet kokia proga, godumas, pavydas, pavyduliavimas, pyktis, priešiškumas, apmaudas, gailestis sau ir kitiems, nuogąstavimai."

Trečioji daugelio ilgaamžių paslaptis - gerti daug vandens.

Daugelis mūsų organų ir ląstelių negali veikti be nuolatinio drėkinimo, todėl su amžiumi, jei žmogus pradeda mažiau gerti, jis iš tikrųjų "išsenka". Neumyvakinas pataria gerti tirpintą vandenį, o ne kavą ar arbatą.

"Kuo labiau ląstelė dehidratuota, tuo labiau ji priklauso nuo energijos, gaunamos valgant, o tai skatina riebalų kaupimąsi, ir energijos, kurią organizmas gauna vartodamas baltymus ir krakmolą. Ar ne dėl to žmonės nutunka?"

Dar vienas būdas prailginti gyvenimą - mokėti valdyti savo emocijas.

Kaip dažnai kitų žmonių veiksmai ir žodžiai mus supykdo! Kartais jie net nėra tiesiogiai susiję su mumis, o mes staiga supykstame, susierziname, susinerviname. Mus supantys žmonės tarsi "pralaužia" mūsų apsauginį kiautą ir atima iš mūsų energiją. Tačiau iš tikrųjų mes galime tą energiją ne išeikvoti, reikia tik paprasščiausiai nereaguoti į išorinius dirgiklius, neimti į širdį kitų žmonių žodžių.

"... kai pykstatės, užpuolamas esate ne jūs, o jūsų energija, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią skriaudėjas "suvalgo" ir kurį laiką atgauna savo jėgas. Jei mokėsite susilaikyti, bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime.

Ir paskutinis Neumyvakino patarimas, kaip prailginti gyvenimą - nuolatinis judėjimas. Reguliari mankšta, net ir nedidelė, gerina kraujotakos sistemą, vidaus organus, stiprina organizmo apsaugą ir gerina nuotaiką.

Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas - medicinos mokslų daktaras, profesorius. Nuo 1959 m. jis 30 metų dirbo kosminės medicinos srityje: kūrė metodus ir priemones, kaip suteikti medicininę pagalbą kosmonautams įvairios trukmės kosminių skrydžių metu. Akivaizdu, kad tokiuose projektuose gali dalyvauti tik geriausi iš geriausių specialistų.

Dr. Neumyvakinas taip pat sukūrė sistemas, kaip išlikti sveikam net ir prastomis ekologinėmis sąlygomis, neišleidžiant pinigų brangiems vaistams ir gydymui.

Pats Neumyvakinas sulaukė beveik 90 metų, nors tikriausiai galėjo gyventi ir ilgiau. Gali būti, kad jo mirtį lėmė asmeninio gyvenimo sukrėtimai. Jis mirė vienatvėje ir skurde 2018 m. balandį. Iki pat paskutinių dienų jis dirbo, rašė knygas ir straipsnius.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau