Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2021 » Birželio » 17

«Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis

"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime.

Istorija žino daugybę atvejų, kai žmonės gyveno 130 ir 150 metų ir vis dar išliko gana geros formos ir sveiki, rašoma knygoje "Ilgaamžiškumas. Ar žmogus nemirtingas?" Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas.

Remiantis moksliniais skaičiavimais, bet kurio organizmo gyvenimo trukmė gali svyruoti nuo 7 iki 14 laikotarpių, per kuriuos jis pasiekia brandą", - sakė Neumyvakinas. - Žmonės subręsta per 20-25 metus, todėl galime gyventi 280 metų!

Iš tiesų, pagal šią formulę sveiko žmogaus gyvenimas gali trukti nuo 140 iki 350 metų!

Žinoma, skamba puikiai, bet ar tai realu?

Kaip pavyzdį Neumyvakinas pateikia Biblijos personažų, gyvenusių 900 metų, gyvenimo trukmę. Jis taip pat pasakoja istoriją apie kiną, vardu Li Chunyu-yun, kuris gimė 1677 m. ir mirė 1933 m., t. y. gyveno 256 metus. Šis faktas patvirtintas dokumentais.

Neumyvakinas taip pat sako, kad žmonės nemiršta nuo senatvės, jie miršta nuo ligų. Jei kūnas ilgai išliks sveikas, gyvenimo trukmė gerokai pailgės.

Gydytojas patikino, kad klasikinė medicina gydo ne ligos priežastį, o pasekmę. Nors pagrindinė daugelio ligų priežastis yra bendra proto ir kūno būklė. Jei jas pavyks suderinti, ligos išnyks savaime.

Taigi, kokie gyvenimo pratęsimo būdai yra prieinami žmonėms?

Pirmas dalykas, į kurį atkreipia dėmesį Neumyvakinas, - kalorijų ir suvartojamo maisto kiekio mažinimas.

"Paradoksali pusiau badaujančio gyvenimo strategija prailgina beveik visų gyvų organizmų gyvenimą", - sako mokslininkas.

Maisto perteklius žarnyne ir skrandyje nusėda nesuvirškintų likučių pavidalu ir sudaro pūvančią aplinką. Tuomet ji tampa daugelio ligų terpe.

Kad taip neatsitiktų, reikia valgyti mažiau gyvulinės kilmės maisto ir daugiau augalinės kilmės maisto, jis puikiai "nušluoja" iš organizmo visas papildomas sankaupas.

Antrasis neakivaizdus gyvenimo pratęsimo būdas yra psichologinis.

Profesorius Neumyvakinas pasakoja apie tikėjimą gerais darbais, gerais veiksmais ir pozityviu požiūriu. Šypsena ir džiaugsmas stimuliuoja visus organizmo gyvybinius procesus ir stiprina imunitetą.

"Protingas, pozityvus protas gimdo... psichinį nusiteikimą gydyti kūną", - sakė Neumyvakinas.

"Ypač stiprūs sveikatą griaunantys veiksniai yra neigiamos mintys, baimė ir jos išvestinės, nerimas bet kokia proga, godumas, pavydas, pavyduliavimas, pyktis, priešiškumas, apmaudas, gailestis sau ir kitiems, nuogąstavimai."

Trečioji daugelio ilgaamžių paslaptis - gerti daug vandens.

Daugelis mūsų organų ir ląstelių negali veikti be nuolatinio drėkinimo, todėl su amžiumi, jei žmogus pradeda mažiau gerti, jis iš tikrųjų "išsenka". Neumyvakinas pataria gerti tirpintą vandenį, o ne kavą ar arbatą.

"Kuo labiau ląstelė dehidratuota, tuo labiau ji priklauso nuo energijos, gaunamos valgant, o tai skatina riebalų kaupimąsi, ir energijos, kurią organizmas gauna vartodamas baltymus ir krakmolą. Ar ne dėl to žmonės nutunka?"

Dar vienas būdas prailginti gyvenimą - mokėti valdyti savo emocijas.

Kaip dažnai kitų žmonių veiksmai ir žodžiai mus supykdo! Kartais jie net nėra tiesiogiai susiję su mumis, o mes staiga supykstame, susierziname, susinerviname. Mus supantys žmonės tarsi "pralaužia" mūsų apsauginį kiautą ir atima iš mūsų energiją. Tačiau iš tikrųjų mes galime tą energiją ne išeikvoti, reikia tik paprasščiausiai nereaguoti į išorinius dirgiklius, neimti į širdį kitų žmonių žodžių.

"... kai pykstatės, užpuolamas esate ne jūs, o jūsų energija, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią skriaudėjas "suvalgo" ir kurį laiką atgauna savo jėgas. Jei mokėsite susilaikyti, bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime.

Ir paskutinis Neumyvakino patarimas, kaip prailginti gyvenimą - nuolatinis judėjimas. Reguliari mankšta, net ir nedidelė, gerina kraujotakos sistemą, vidaus organus, stiprina organizmo apsaugą ir gerina nuotaiką.

Ivanas Pavlovičius Neumyvakinas - medicinos mokslų daktaras, profesorius. Nuo 1959 m. jis 30 metų dirbo kosminės medicinos srityje: kūrė metodus ir priemones, kaip suteikti medicininę pagalbą kosmonautams įvairios trukmės kosminių skrydžių metu. Akivaizdu, kad tokiuose projektuose gali dalyvauti tik geriausi iš geriausių specialistų.

Dr. Neumyvakinas taip pat sukūrė sistemas, kaip išlikti sveikam net ir prastomis ekologinėmis sąlygomis, neišleidžiant pinigų brangiems vaistams ir gydymui.

Pats Neumyvakinas sulaukė beveik 90 metų, nors tikriausiai galėjo gyventi ir ilgiau. Gali būti, kad jo mirtį lėmė asmeninio gyvenimo sukrėtimai. Jis mirė vienatvėje ir skurde 2018 m. balandį. Iki pat paskutinių dienų jis dirbo, rašė knygas ir straipsnius.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-05-26 laikas 21:48 Receptai Vaikų labai mėgstami Tuno kotletai

Svogūną supjaustykite ir apkepinkite. Tuno sultis nupilkite, tuną susmulkinkite šakute. Suberkite džiuvėsėlius, prieskonius, krapus ir petražoles. Įmaišykite kiaušinius, citrinos sultis ir grietinę. Masę gerai išmaišykite, form...

Skaityti daugiau

2020-08-03 laikas 13:09 Receptai Medaus Tortas. Skanaus!

Į puodą suberkite cukrų, dėkite sviestą, medų . Pilkite nugesintą sodą ir įmuškite kiaušinius. Statykite ant vandens garų vonelės, ir nuolat maišydami kaitinkite, kol masė taps vientisa ir ištirps cukrus. Įberkite 150 g miltų i...

Skaityti daugiau

2020-08-01 laikas 07:33 Receptai Agurkai su grūdėtų garstyčių padažu
Išilgai perpjautus agurkus sudedam į stiklainius, užpylame šiek tiek pravėsusiu marinatu, sustatom į puodą ir kaitinam. Kai vanduo puode užvirs, kaitinam dar 5 min. po to užsukam dangtelius ir šiltai apklojam.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau