Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 8

Žmona Pasitikdavo Mane Pavargusi, Tuomet Aš Namie Įrengiau Kamerą, Kad Viską Išsiaiškinčiau

Mes su žmona pažįstami labai seniai. Aš ją įsimylėjau dar pradinėse klasėse. Tai buvo mergaitė, šalia kurios aš sėdėjau keturis metus. Ji visada pynėsi dvi kasytes, kurios saldžiai kvepėjo. Mes susidraugavome , bet apie savo jausmus aš tylėjau.

Dvyliktoje klasėje aš pasisiūliau ją lydėti į išleistuves ir ji sutiko. Aš pamaniau, kad tai ženklas ir prisipažinau jai apie savo jausmus tą  vakarą. Ji man neatsakė tuo pačiu ir pasakė, kad žiūri į mane kaip į gerą draugą.

Aš buvau prislėgtas. Nieko, išskyrus ją, aš nemačiau. Įstojęs į universitetą, visa galva pasinėriau į mokslus ir gavau puikų išsilavinimą. Vėliau įsidarbinau ir greitai pakilau karjeros laiptais. Uždirbau aš gerai, todėl greitai galėjau nusipirkti butą miesto centre.

Su mokyklos draugais mes dažnai rengėme klasės susitikimus ir kaskart aš svajojau sutikti ją, bet ji neateidavo. Klasiokai sakė, kad ji gyvena kitame mieste, bet aš nepraradau vilties. Ir štai kartą ji vis dėlto atėjo, ir aš iškart sutirpau. Ji žiūrėjo į mane tomis pačiomis vaikiškomis akimis. Po banketo mes nusprendėme važiuoti į klubą ir ko nors išgerti, ir mano pirmoji meilė išvažiavo su mumis. Ten mes išsikalbėjome ir aš supratau, kad iki šiol myliu ją. Mes apsikeitėme numeriais, kad nebeprarastume vienas kito.

Po šio susitikimo aš ėmiau dažnai skirti jai pasimatymus ir galiausiai vėl prisipažinau jai meilėje, kaip tada per išleistuves, tačiau šįkart ji man prisipažino taip pat. Iš laimės aš buvau devintame danguje. Per mėnesį mes suorganizavome mūsų vestuves ir persikėlėme gyventi į mano butą.

Su darbu jai vis nesisekė, ir aš jos paprašiau neskubėti, juk mano atlyginimo užteko su kaupu. O dar man buvo malonu grįžti namo ir matyti karštus pietus ir žmoną virtuvėje.

Greitai aš ėmiau pastebėti, kad mano žmona tapo vangi ir beveik nebeskyrė man dėmesio. Į mano galvą ėmė lįsti negeros mintys ir aš greit pasidaviau. Aš įrengiau namie dvi kameras, kad ją sekčiau. Vieną kamerą aš pastačiau prieškambaryje, kad matyčiau kas įeina į virtuvę, o antrą mūsų miegamajame.

Darbe aš ilgai nesiryžau prisijungti prie kamerų. Man buvo baisu, juk aš galėjau pamatyti tai, kas man sukels skausmą. Galiausiai aš tai padariau ir tai, ką aš pamačiau per kameras, man sukėlė šoką. Mano žmona visą dieną tvarkėsi, skalbė, gamino, ėjo pirkinių ir net neprisėdo pailsėti.

Jau vakarėjant, kai aš turėjau grįžti iš darbo, ji sėdo prie veidrodžio, kad pasidažytų ir sutiktų mane pasipuošusi. Tokio atsidavimo aš nesitikėjau pamatyti.

Aš akimirksniu nulėkiau į gėlių parduotuvę ir nuvažiavau pas mylimą žmoną. Stvėręs ją į glėbį, nuvežiau į restoraną. Aš prisipažinau savo nuodėmę, o ji tik nusišypsojo ir pasakė, kad myli mane taip smarkiai, kad net negali žiūrėti į kitus vyrus.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau