Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 4

10 minučių dėl sveikatos: unikali gydymo metodika

Šie gydymo būdai buvo naudojami senovėje. Jų tikslas yra išvalyti organizmą nuo atliekų ir toksinų, kurie trukdo visaverčiam gyvenimui. Vos 10 minučių užsiėmimų per dieną pagerins visų organų ir sistemų darbą ir atstatys kūno sveikatą.

Ajurvedos praktikai moko, kad energijos srovės, smelkiančios visą Visatą, galima valdyti, keisti jų jėgą ir kryptį. Jei žmogus pasieks, kad jo kūnu cirkuliuojanti energija būtų labiausiai subalansuota, tai leis jam visiškai realizuoti savo paslėptą potencialą.

Ajurvedos pagalba galite užmegzti žmoguje trijų harmoningą komponentų - kūno, dvasios ir proto - sąveiką, jei priimti šias praktikas, įrodyta praėjusių tūkstantmečių patirtimi.

Rytinis valymas

1. Per 30 sekundžių nuvalykite liežuvį. Ryte išsivalę dantis, specialiu įrankiu arba šakutės ar šaukšto šonu pašalinkite apnašas nuo liežuvio. Reguliarus valymas pagydys tulžies pūslę ir inkstus bei normalizuos jų veikimą. Kasdieninėje apnašoje kaupiasi daugybė patogeninių mikrobų ir toksinų, kurie sutrikdo organizmo funkcionavimą, todėl geriau jį pašalinti bent kartą per dieną.

2. 2 minutes naudokite sezamo aliejų. Išvalę liežuvį, praskalaukite burną sezamo aliejumi, o tada vandeniu. Natūraliuose aliejuose yra medžiagų, kurios normalizuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, gerina burnos sveikatą daug efektyviau nei net brangiausia priemonė.

sveikatinimas, ajurveda, sveikata, sveikatos patarimai

3. 3 minutes atlikite savimasažą. Paimkite minkštą šepetėlį arba vilnonio audinio gabalėlį, pirmiausia patrinkite kaklą, nugarą, pečius, viršutines galūnes. 10-20 kartų atlikite sukamuosius judesius kiekvienai kūno daliai. Tada pamasažuokite krūtinę iš apačios į viršų, eikite į pilvą, nukreipkite judesius iš kairės į dešinę. Pereikite prie šlaunų raumenų, pradedant nuo vidaus ir baigiant apatinėmis galūnėmis, iš viršaus į apačią.

Dienos procedūros

4. 30 sekundžių, gerkite karštą vandenį. Virkite 0,5 litro vandenį 15 minučių, supilkite jį į termosą. Per 30 minučių išgerkite mažais gurkšneliais. Šis karštas, virtas skystis pašalins iš organizmo visas kenksmingas medžiagas.

5. Kvėpuokite ramiai 2 minutes. Darykite gilius, nuoseklius įkvėpimus ir iškvėpimus. Visiškai susikoncentruokite ties kvėpavimo pratimais, tai padės rasti jūsų ramybę.

sveikatinimas, ajurveda, sveikata, sveikatos patarimai

Vakarinis masažas

6. 2 minutes stimuliuokite virškinimo organus. Nedidelį kiekį sezamų aliejaus daveskite iki šiltos būsenos. Įtrinkite jį į pilvo, skrandžio sritį, judindami delną ratu. Tada panardinkite šluostę į karštą vandenį, išspauskite ir padėkite ant šios vietos, kol ji visiškai atvės. Ši procedūra skatina gerą maisto įsisavinimą ir palengvina nemigą.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2021 laikas 09:11 Imunologijos ekspertas tiesiai šviesiai: nebūkite naivūs, vakcina neapsaugos nuo COVID-19, net jei paskiepytumėte visus pasaulio gyventojus

Trejybės koledžo dubline mokslininkas imunologas ir biochemikas Kingstonas Millsas norėtų nuraminti žmonių entuziazmą dėl COVID-19 vakcinų. Jo nuomone, gali būti, kad net paskiepiję absoliučiai visus pasaulio gyventojus neatsikratytume šio viruso.

...

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:54 Paprasčiausias būdas, kaip atskirti gripą, peršalimą ir COVID-19: atkreipkite dėmesį į ligos pradžią ir viskas taps aišku
Kaip ir kasmet šaltuoju metų sezonu į viršų šovė sergamumas virusinėmis kvėpavimo takų ligomis. Ir jei dėl karantino sergamumas mums įprastomis ligomis kiek sumažėjo, prie peršalimo, slogos ir gripo prisidėjus COVID-19, padaugėjo neaiškumų, kokia konkrečiai liga puola ir kaip gydytis....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:42 Tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas
Tai prilygsta kelių miško gaisro židinių plitimui - pirmasis toks tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:58 The most important legal pathway that would allow Trump to reclaim the Presidency
If the 45th President of the United States is serious about addressing the 2020 election fraud that deprived him of another four years of service to the republic of the United States, then his legal team should begin to pursue a new legal strategy using a writ of quo warranto....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:47 Stop global roll out of 5G networks until safety is confirmed, urges expert
We should err on the side of caution and stop the global roll out of 5G (fifth generation) telecoms networks until we are certain this technology is completely safe, urges an expert in an opinion piece published online in the Journal of Epidemiology & Community Health....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau