Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Birželio » 6

Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kuboje

Po smarkių liūčių, sukėlusių staigius potvynius ir griuvėsius Kuboje, žuvo mažiausiai 3 žmonės ir tūkstančiai buvo priversti palikti namus.

2022 m. birželio 3 d. Kubos civilinė gynyba pranešė apie du mirties atvejus Havanos provincijoje. Apie dar vieną žuvusįjį pranešta Pinar del Rio provincijoje, vienas žmogus taip pat dingo be žinios.

Kubos meteorologijos institutas (INSMET) pranešė, kad per 30 valandų nuo birželio 2 d. iki birželio 3 d. Paso Real de San Diego mieste Pinar del Rio provincijoje iškrito 301 mm kritulių. San Juan y Martinez Pinar del Rio provincijoje per tą patį laikotarpį iškrito 279 mm kritulių, Playa Giron Matanzase - 193 mm, o Santiago de las Vegas Havanoje - 171 mm. INSMET duomenimis, birželio 4 d. šalies vakaruose ir viduryje tęsis smarkios liūtys.

Pranešimai apie potvynius gauti iš kelių šalies dalių, įskaitant Havanos, Pinar del Rio, Artemisos, Sancti Spiritus ir Matanzaso provincijas, taip pat salos Isla de la Juventud savivaldybę. Kubos naujienų agentūra ACN pranešė apie didelius potvynius ir su oro sąlygomis susijusią žalą Havanoje. Šešiasdešimt namų buvo apgadinti, o 2300 žmonių evakuoti. Kubos vyriausybė pranešė, kad Pinar del Rio provincijoje savo namus paliko 4480 žmonių. Tūkstančiams namų Havanoje, Pinar del Rio ir Majabekės provincijoje buvo nutrauktas elektros energijos tiekimas.

Lietų atnešė žemo slėgio sritis, susijusi su uragano "Agata" liekanomis, kuris anksčiau šią savaitę sukėlė didelius potvynius ir nuošliaužas Meksikos Oachakos valstijoje.

JAV nacionalinis uraganų centras teigė, kad žemo slėgio sritis, pavadinta potencialiu atogrąžų ciklonu Nr. 1, gali atnešti smarkias liūtis ir potvynius į kai kurias Floridos ir Bahamų salas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau