Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2023 » Sausio » 2

Dėl galingos audros Kalifornijoje kyla potvyniai, uždaromi keliai ir nutrūksta elektros energijos tiekimas

Galinga audra į didžiąją Kalifornijos dalį atnešė smarkių liūčių ir gausaus snygio, apsunkino eismą ir uždarė greitkelius, valstijai ruošiantis pasitikti naujuosius metus.

Siera Nevados kalnuose iškrito iki 0,6 m sniego. Nacionalinė orų tarnyba Sakramente įspėjo apie pavojingas vairavimo sąlygas.

Vadinamoji atmosferos upių audra iš Ramiojo vandenyno traukė ilgą ir platų drėgmės pliūpsnį.

Potvyniai ir nuošliaužos uždarė kelių ruožus visoje Šiaurės Kalifornijoje.

Sakramento savivaldybės komunalinių paslaugų rajono internetiniame žemėlapyje matyti, kad šeštadienį elektros energijos tiekimas buvo nutrūkęs daugiau nei 153 000 klientų. "SMUD įgulos reaguoja į gedimus visame regione per smarkią žiemos audrą", - sakoma bendrovės "Twitter" žinutėje ir priduriama, kad ji ruošia papildomus išteklius elektros energijos tiekimui atkurti.

Sekmadienį perspėjimas dėl žiemos audros galiojo Siera kalnuose nuo Josemičio nacionalinio parko į pietus iki Taho ežero į šiaurę, kur kalnų viršūnėse gali iškristi 1,5 metro sniego, pranešė Nacionalinė meteorologijos tarnyba...

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:02 KAP DWA - paslaptinga dvigalvio milžino mumija iš Patagonijos
Nepastebimame Baltimorės (Merilendo valstija, JAV) įdomybių muziejuje saugoma nuostabi maždaug trijų metrų aukščio dvigalvė žmogaus mumija, kuri kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau

02.02.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai "Skanios paprastos burokėlių salotos kiekvienai dienai": lengvai, greitai ir nebrangiai pagaminamos (galite patiekti net vakarėliui)
Stebėtinai skanios ir paprastos burokėlių salotos "kiekvienai dienai". Tai labai paprastas, greitas ir nebrangus patiekalas. Dažnai jį gaminu darbo dienomis ir net patiekiu per šventes! Išbandykite - jums tikrai patiks....

Skaityti daugiau