Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 9

Trumpo "Mar-a-Lago" apiplėšė Bideno FTB: Tai gali nutikti tik sugedusioje trečiojo pasaulio šalyje

Vėlų pirmadienio vakarą prezidento Džo Bideno FTB atliko reidą prezidento Donaldo Trumpo namuose "Mar-a-Lago". D. Trumpas prieš kelias akimirkas išplatino pareiškimą, kuriame pasmerkė šį reidą kaip politiškai motyvuotą.

Pasak D. Trumpo, reidą surengė kraštutiniai kairieji demokratai, pasiryžę sutrukdyti jam kandidatuoti į prezidentus 2024 m. D. Trumpas taip pat palygino savo "politinį persekiojimą" ginkluotos teisingumo sistemos rankomis su tuo, kaip buvo elgiamasi su Hillary Clinton, kuri nebuvo nubausta už "akiplėšišką 33 000 elektroninių laiškų plovimą" ir antikvarinių baldų išvežimą iš Baltųjų rūmų.

Tai tamsūs laikai mūsų Tautai, nes mano gražius namus "Mar-A-Lago" Palm Byče, Floridoje, šiuo metu apgulė, apiplėšė ir užėmė didelė FTB agentų grupė. Nieko panašaus Jungtinių Valstijų prezidentui dar nėra nutikę. Dirbant ir bendradarbiaujant su atitinkamomis vyriausybinėmis agentūromis, šis iš anksto nepraneštas reidas į mano namus nebuvo nei būtinas, nei tinkamas. Tai yra prokuroro nusižengimas, teisingumo sistemos apginklavimas ir radikalių kairiųjų demokratų, kurie desperatiškai nenori, kad kandidatuočiau į prezidentus 2024 m., ypač remiantis pastarojo meto apklausomis, ir kurie taip pat padarys viską, kad sustabdytų respublikonus ir konservatorius artėjančiuose kadencijos vidurio rinkimuose, išpuolis. Toks išpuolis gali vykti tik sugriautose trečiojo pasaulio šalyse. Deja, Amerika dabar tapo viena iš tokių šalių, korumpuota iki šiol nematytu lygiu. Jie net įsilaužė į mano seifą! Kuo tai skiriasi nuo Votergeito, kai agentai įsilaužė į Demokratų nacionalinį komitetą? Čia atvirkščiai - demokratai įsilaužė į 45-ojo Jungtinių Valstijų prezidento namus.

Prezidento Donaldo J. Trumpo politinis persekiojimas tęsiasi jau daugelį metų: dabar jau visiškai paneigta "Rusija, Rusija, Rusijos afera", apkaltos apgaulė Nr. 1, apkaltos apgaulė Nr. 2 ir dar daug kitų dalykų, tiesiog niekada nesibaigia. Tai aukščiausio lygio politinis susidorojimas!

Hillary Clinton buvo leista ištrinti ir rūgštimi nuplauti 33 000 elektroninių laiškų PO to, kai į teismą juos iškvietė Kongresas. Absoliučiai nieko neįvyko, kad ji būtų patraukta atsakomybėn. Ji net išsivežė antikvarinius baldus ir kitus daiktus iš Baltųjų rūmų. Aš pasipriešinau Amerikos biurokratinei korupcijai, sugrąžinau valdžią žmonėms ir išties padariau mūsų šaliai tai, ko dar niekada nebuvome matę. Establishmentas to nekentė. Dabar, stebėdami, kaip mano remiami kandidatai laimi dideles pergales, ir matydami, kad dominuoju visose apklausose, jie vėl bando sustabdyti mane ir Respublikonų partiją. Neteisėtumas, politinis persekiojimas ir raganų medžioklė turi būti atskleisti ir sustabdyti.

Aš ir toliau kovosiu už Didžiąją Amerikos tautą!

Ir štai taip demokratai pavertė JAV bananų respublika. (Būtina perskaityti straipsnį: Jie negali jo įsileisti atgal)

Prezidento D. Trumpo atstovė spaudai Liz Harrington ką tik paskelbė tai socialiniame tinkle "Truth Social":

politika, FTB, Trumpas

Pirmadienio vakarą prie "Mar-a-Lago" buvo nufotografuotas FTB, turintis automatą.

politika, FTB, Trumpas

Per Šonas Langilas iš "FOX News":

Šonas Langilas (Sean Langille): Pažįstamas šaltinis Brooke Singman pasakoja, kad FTB agentai nuvyko į "Mar-a-Lago" ir apžiūrėjo kiekvieną kabinetą, seifą, paėmė dokumentus ir dėžes, neperžiūrėdami jų teritorijoje. Šaltinis sakė, kad jie paėmė dėžes ir dokumentus, kuriuos vėliau, išvykę iš "Mar-a-lago", peržiūrės.

FTB "nesielgė apdairiai", ką paėmė.

Jie gamina nusikaltimą.

Štai kaip tai daroma.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau