Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Lapkričio » 2

DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS: Indijos televizija atskleidė, kaip "Pfizer" gąsdina ir šantažuoja šalis dėl COVID injekcijų (VIDEO)

(Paranormal) "WION Gravitas", populiari geriausio laiko laida Indijoje, kurioje žiūrovai sužino naujienas ir diskutuoja aktualiais klausimais visame pasaulyje, neseniai rodytame epizode atskleidė, kaip "Pfizer" gąsdina ir šantažuoja šalis dėl skiepų ir laikosi griežtos linijos siekdama pelno.

Pelno nesiekianti organizacija "Public Citizen" gavo konfidencialią neredaguotą "Pfizer" sutartį su kai kuriomis derybomis. Sutartyse matyti, kaip "Pfizer" gali neleisti šalims kalbėti apie jos sutartis, blokuoti vakcinų donorystę, vienašališkai keisti tiekimo grafikus ir reikalauti valstybinio turto, kaip užstato.

DUOMENŲ ATSKLEIDIMAS: Indijos televizija atskleidė, kaip "Pfizer" gąsdina ir šantažuoja šalis dėl COVID injekcijų - " beviltiškos šalys priverstos daryti žeminančias nuolaidas" (VIDEO)

"Sutartys suteikia retą galimybę susipažinti su vienos farmacijos korporacijos įgyta galia nutildyti vyriausybes, apriboti tiekimą, perkelti riziką ir padidinti pelną per šimtmetį didžiausią visuomenės sveikatos krizę", - pranešė "Public Citizen".

Toliau pateiktoje lentelėje pateikiami šalių, su kuriomis "Pfizer" yra sudariusi sutartis, pavyzdžiai.

Pfizer, šantažas, nusikaltimas, farmacija

"Gravitas" laidos vedėja Palki Sharma Upadhyay sakė, kad beviltiškos šalys verčiamos daryti žeminančias nuolaidas "Pfizer". Jie išsiaiškino keletą rimtų atskleidimų. Toliau pateikiame 6 svarbiausius atskleistus punktus apie "Pfizer" sutartis.

  1. "Pfizer" pasilieka teisę nutildyti vyriausybes - "Pfizer" savo sutartimis nutildo vyriausybes. Ji privertė šalis nekalbėti apie sandorius, kuriuos sudaro dėl skiepų.
  2. "Pfizer" kontroliuoja injekcijų platinimą - "Pfizer" kontroliuoja injekcijų donorystę, o ne šalis, kurios jas perka. "Pfizer" sprendžia, kur švirkštai keliaus.
  3. Jei "Pfizer" bus apkaltinta intelektinės nuosavybės vagyste, vyriausybės mokės ne bendrovei, o "Pfizer".
  4. Privatūs arbitrai, o ne valstybiniai teismai, ginčus sprendžia slaptai - Jei kils ginčų, juos spręs privatūs arbitrai, o ne valstybiniai teismai.
  5. "Pfizer" gali kreiptis į valstybės turtą - "Pfizer" gali kreiptis į valstybės turtą, kad užsitikrintų kompensaciją.
  6. "Pfizer" lemia svarbiausius sprendimus - "Pfizer" sprendžia dėl pristatymo terminų ir kt.

Išsamią kiekvieno punkto analizę galite perskaityti "Public Citizen" svetainėje arba atsisiųsti visą ataskaitą čia.

WION kanalo vaizdo įrašas jau surinko 36 tūkst. paspaudimų ir beveik 7 tūkst. komentarų "Youtube" svetainėje. Keista, kad "Youtube" dar neištrynė vaizdo įrašo ir neuždraudė jų kanalo.

Vaizdo įrašo kopiją įkėlėme į savo "Rumble" paskyrą. Žiūrėkite:

 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau